Etimesgut Belediyesi’ nden emlak vergisi uyarısı

Etimesgut Belediyesi’ nden emlak vergisi uyarısı

Etimesgutlu mükellefler vergilerini 30 Kasım’a kadar belediye tahsilat büroları ile gezici veznelerden ödeyebilecekler.

Vergi ödemenin en kolay ve pratik yöntemi ise www.etimesgut.bel.tr adresine girerek zaman kaybetmeden on-line ödeme yapmak.

Etimesgut Belediyesi, mükellefleri 2015 yılı Emlak Vergisi ikinci taksitlerini ödemeleri ve cezalı duruma düşmemeleri konusunda uyardı. Vatandaşlar, vergilerini 30 Kasım Pazartesi mesai bitimine kadar Etimesgut Belediyesi Hizmet Binası ve Atakent Sosyal Tesisleri ile
Mehmet Akif Ersoy Parkı içindeki Eryaman Ek Hizmet Binası’nda bulunan ödeme noktalarından yapabilecekler. Etimesgut Belediyesi çalışan mükellefler için Cumartesi ve Pazar günleri de tahsilat yapacak.

ON-LİNE ÖDEYİN
Ayrıca mobil vezne Şaşmaz Sanayi Sitesi ve merkeze uzak mahallelerde belirlenen program dahilinde ödeme kabul edecek. Vergi için en kolay yöntem ise www.etimesgut.bel.r adresine girerek on-line ödeme yapmak. On-line ödeme için “e-belediye” linkine, daha sonra sicil no ile on-line ödeme kısmına tıklamalak yeterli olacak. Site üzerinden kredi kartıyla ödemeler güvenli bir şekilde yapılabilecek. İnternet üzerinden beyan bilgileri ve borç sorgulama gibi birçok işlem yapılabiliyor.

Etimesgut Belediyesi yetkilileri, vatandaşları vergi ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda uyardı.

Previous Adım İstanbul'da fiyatlar 406.800 TL’ den başlıyor
Sonraki Torbalı konut satışında 26 ilçeyi geride bıraktı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Önce çocuk yaptılar, sonra kariyer

Yenimahalle Belediyesi, Meslek Edindirme ve Hobi Kursları bünyesinde okuma yazma kursunu başarıyla tamamlayan 50 yaş üstü 20 kadın için mezuniyet töreni düzenliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Avrasya Tüneli geçişi 5 Dolar + KDV olacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Avrasya Tüneli inşaatının yüzde 82’sinin tamamlandığını belirterek, “Hedefimiz yıl sonunda tüneli bitirerek İstanbul’un ve İstanbullunun hizmetine sunmak” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Zabıta Daire Başkanlığı’na Abdurrahman Karabudak atandı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Şube Müdürü Abdurrahman Karabudak atandı. Karabudak, görevi Zabıta Dairesi eski Başkanı Kemal Sonunur’dan devraldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Yükseliyor

Ankara’da gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği zirvede bir araya geldi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’yı yönetenler Yenimahalle’de buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2016 yılının ilk büyükşehir meclis toplantısının ardından Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri’ne Ankara Konağı’nda yemek verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek: Ankara’nın şu sırada bir senelik su stoğu var

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kar yağışından şikayetçi olmadıklarını belirterek, “İnşallah yoğun kar yağışı olsun da su sıkıntımız ortadan kalksın” diye konuştu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.