Etiket "sancaktepe konut projeleri"

İstanbul 0 Yorum

Sancaktepe Selçuklu Vadi projesi

Tago Architects’in Selçuk Ecza için tasarladığı Sancaktepe’deki Selçuklu Vadi projesi, heykelsi formu, çevresiyle kurduğu geçirgen ilişki ve arazinin potansiyellerini iyi kullanan tasarımıyla örnek teşkil ediyor. İstanbul merkez ofisinin dışında Tokyo,

Anadolu Yakası 0 Yorum

Aydos Country fiyat ve ödeme bilgisi

Sinpaş GYO, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yeni ödeme seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Sinpaş Köyceğiz’de teslim heyecanı

İstanbul Anadolu Yakası’nın her geçen gün değerlenen bölgesi Sancaktepe’de yükselen Sinpaş Köyceğiz’de teslimler başladı.

İstanbul 0 Yorum

Sur Yapı Lavender’de fiyatlar 295 bin liradan başlıyor

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Sancaktepe’deki 550 milyon liralık yeni projesi Lavender’in inşasına başlıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

İstanbul’un yükselen yıldızları: Sancaktepe ve Sultanbeyli

İstanbul’da devam etmekte olan Kentsel Dönüşüm Projeleri, 3. köprü, yeni havaalanı, Avrasya Tüneli ve bitmek üzere olan metro hatları gibi projelerin bağlantı yollarına ev sahipliği yapan bölgeler, sağladıkları kolay ulaşım

İstanbul 0 Yorum

Anadolu yakasında metro hatları konut fiyatlarını uçuruyor

Anadolu yakasında birçok ilçede emlak fiyatları, yeni metro projeleriyle fırladı, artışın önümüzdeki dönemde de süreceği tahmin ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Sancaktepe’de 200 bin liraya yeni daire fırsatı

2014’te 800 daire satan, bu yılı ise 1.000’in üzerinde satışla kapatmaya hazırlanan Dumankaya İnşaat, tanıtım ve yatırım hamlelerini sürdürüyor.

İstanbul 0 Yorum

Sur Yapı 6 yeni konut projesine başlayacak

2015’i 500 milyon liranın üzerinde ciro ile kapatacaklarını söyleyen Sur Yapı Başkanı Altan Elmas, 2016’da 2.2 milyarlık projede 1844 konut ile ofisin satış ve inşasını yapacaklarını açıkladı

Anadolu Yakası 0 Yorum

Resim İstanbul’da yüzde 1 peşinat fırsatı

İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü sirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere yeni yıla özel kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Bizimtepe Aydos ev fiyatları ve ödeme planı

Bizimtepe Aydos ev fiyatları ve ödeme planı bilgisi haberimizin içeriğinde yer alıyor.