Etiket "Murat Altuntaş"

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye için tarihi adıma özel sektörden destek

Türkiye’nin ekonomik büyümesine gelecek 10 yılda yıllık yüzde 1,5 ilave katkı sağlaması hedeflenen ve TBMM’ye gönderilen Türkiye Varlık Fonu’nun (TVF) kurulmasına ilişkin kanun tasarısına özel sektörden de destek geldi.

Ankara 0 Yorum

Ankara’nın yeni merkezi Beytepe olacak

Son 2-3 yıldan bu yana Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden olan Beytepe’nin yıldızı, ev sahipliği yaptığı 40’a yakın proje sayesinde parlamaya devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni nesil konut projeleri istihdam merkezi oldu

İnşaat sektörünün önemli aktörleri, yeni nesil konut projelerindeki ‘yaşam merkezi’ kurgusu sayesinde oluşan istihdam potansiyelinin, işsizlik sorununun çözümüne katkı sağlayacağını ifade ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Murat Altuntaş : Konut değerlenecek

Konut sektörü yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam edecek. Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altuntaş, yakın dönemde konut fiyatlarının daha da değerleneceğini ancak ofis ve dükkanların ise değerinde artış olmayacağını

Firma Haberleri 0 Yorum

Yabancı yatırımcının gözü kritik dönemde bile Türkiye’de

Bu yıl yabancı yatırımcıya gayrimenkul satışından 10 milyar dolarlık gelir hedeflendiğini anımsatan Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altuntaş, “Türkiye gayrimenkul sektöründeki başarısını dünyaya kanıtlamış bir ülke olarak, hedeflediği

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankaralı işadamlarından teröre tepki

Başkent Ankara’da Genelkurmay ve Kara Kuvvetleri gibi kurumların bulunduğu bölgede askeri servis araçlarına düzenlenen bombalı saldırı tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankaralı müteahhitler Sur’a Başkent kalitesi’ni getirmek istiyor

Birkaç aydan bu yana ülke gündeminin üst sıralarında yer alan Diyarbakır’ın Sur ilçesi, yaşadığı sıkıntılı sürecin izlerini sileceği günü bekliyor.

Ankara 0 Yorum

Üstün kalite anlayışı Parktepe’de

Kadınların günlük yaşamlarının büyük bölümünü geçirdikleri mutfaklar, haliyle evin en fazla yıpranan alanlarından…

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri otel konforu sunuyor

İnşaat sektörünün bilinçli temsilcileri, yaşam standartlarını yükselten yapılarında kaliteden ödün vermemek için çok yüksek maliyetlerdeki ürünler kullanıyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara’da yabancıya konut satışının formülü doğrudan uçuş

Ekonomisinin yüzde 65’i inşaat sektörüne dayalı Başkent Ankara’da inşa edilen projeler yalnızca Ankara değil diğer şehirlerden de yatırımcıların ilgisini çekiyor.