Etiket "MFZ Grup"

Ankara 0 Yorum

Allora Beytepe’ye Çukurambar’dan yoğun ilgi var

Ulus, Kızılay’ın ardından Ankara’nın yeni merkezi olan Çukurambar’da gerek iş merkezleri gerekse binalarda ofislerin konut sayısına yaklaşması, bölge sakinlerini yeni yerleşim yeri arayışına yöneltti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankaralı şarj engeline takılmayacak

90 binden fazla engelli vatandaşın yaşamını sürdüğü Başkent Ankara’nın merkezi Kızılay, engelli bireylerin çalışma hayatına kazandırıldığı Ç’engel Kafe’nin yanı sıra ilk engelli araç şarj istasyonuyla da tanıştı.

Ankara 0 Yorum

Uyarıyı dinleyenler, ev yanında arabayı bedavaya getirdiler

Konut sektörünün önde gelen kuruluşlarının “ev alacakların döviz kurundaki yükselişi iyi değerlendirmesi” yolundaki  uyarısını dikkate alanlar, son bir ay içindeki kur değişimleri ile ev alırken, arabalarını da bedavaya getirmiş oldular.

Ankara

Allora Beytepe’de satışlar döviz artışından etkilenmedi

Doların Türk Lirası karşısında rekor üstüne rekor kırması, son aylardaki siyasi belirsizlik ekonominin lokomotifi inşaat sektörünü ciddi şekilde etkiledi. Bu süreç sektöre sonradan dahil olanlar ile “gerçek müteahittlerin” de ayrışmasını

Firma Haberleri

Muhanver Gözüm : Doların konuta dönme zamanı geldi

Son günlerde Türk Lirası karşısında rekor üstüne rekor kıran dövizler nakde çevriliyor.

Ankara

Ankara konut projelerinde satışlar arttı

Ankara konut projelerinin yoğunlukla ziyaret edildiği Ekim-Mayıs dönemi dışında “çok fazla satış olmaz” algısı, son yıllarda değişiyor.

Firma Haberleri

Ankara konut projeleri binlerce dönüm peyzaj alanı oluşturuyor

Belediyelerin yanında inşaat sektörü temsilcileri de ürettikleri proje konutlarda özel kent ağaçları ve bitkilerle kurgulanan peyzaj alanları oluşturarak “Yeni ve modern Ankara”nın yanında “Yeşil Ankara”nın da temellerini atıyor.

Ankara

Ankaralı konforlu ve prestijli konut projeleriyle tanıştı

Ankara inşaat sektörünün son 10 yılda yaptığı dev hamleler sonrası modern ve yaşanılabilir bir başkente sahip oldu

Ankara

Net-brüt metrekare farkı konut alıcısının en büyük sorunlarından biri

Özellikle büyükşehirlerdeki konut alıcısının en büyük sıkıntılarından ‘net-brüt’ metrekare farkı, müşteriyi mağdur ettiği kadar, ‘güveni’ önde tutan inşaat firmalarında da sıkıntıya yol açıyor.

Ankara

Muhanver Gözüm : Allora Beytepe’de enerji de veriyoruz

Birbiri ardına inşa edilen marka projeler sayesinde konut anlayışının baştan sona değişmesine karşın, alıcılar geniş ve ferah evlerden vazgeçmiyor.

  • 1
  • 2