Etiket "mert yıldızhan"

Ankara 0 Yorum

Kur artışı yeni başlayacak konut projelerine yansıyabilir

Yılbaşından bu yana yüzde 30 değer kazanan dolar, maliyetinin yüzde 80’i dövize endeksli inşaat sektöründe zam çanlarının çalmasına neden oldu.

Ankara

Elit Manzara’da IoT teknolojisi kullanılıyor

Teknolojide baş döndüren gelişmeler bilimkurgu filmlerindeki yaşamı hızla hayata geçirirken, bu yenilikler inşaat sektörünü de etkisi altına aldı.

Firma Haberleri

Mert Yıldızhan: “Yüksek fiyatlı konut almak istemeyenler yaz dönemini değerlendirmeli”

Seçim dönemi, Ramazan rehaveti, hükümetin henüz kurulmaması gibi etmenlerle konut satışlarını öteleyenler, ellerini sıkı tutmamaları durumunda “döviz kurundaki artış nedeniyle” önümüzdeki dönem konuta çok daha fazla bütçe ayırmak durumunda kalabilirler.

Ankara

Mert Yıldızhan : Elit Manzara Ankara’da ‘ilk’ leri barındıracak

Başkent Ankara’da lüks ve konforlu yaşam isteyen, seçkin kişilerin tercihi Beytepe’de birbiri ardına yükselen konut projeleri, bölgenin kalite anlayışının da artmasını sağlıyor.

Ankara

Ankara’da konut ve ofis projelerinin yıldızı parladı

Geçtiğimiz yıl 30 Mart yerel seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle durgunluk yaşayan inşaat sektörü hızlı toparlandı. Seçimlerin etkisinden Eylül itibariyle sıyrılarak sezona güçlü başlayan inşaat sektöründe, 2014’ün son

Firma Haberleri

İnşaat sektöründen güven çağrısı

Ekonomide 2023 hedeflerine ulaşmada lokomotif sektör inşaatın büyük payı olacağını kaydeden Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, böylesine önemli bir sektörün başarıya ulaşmasında da herkese büyük sorumluluk düştüğünü bildirdi.

Kentsel Dönüşüm

Ankara Çankaya’da 500 bin kişi bu projeyi bekliyor

Başkent Ankara’da yeni konut projeleri değerine değer katarken, nüfusun önemli bölümünü barındıran ve Çankaya’da yoğunlaşan çoğu 30-40 yıllık 3-4 katlı eski yapılar özellikle son 10 yıldır aynı fiyat aralığında kaldı.

Ankara

Elit Yapı’dan Ankara’ya yeni proje “Elit Manzara”

Geçen yıl Ankara’ya Beytepe’deki Elit Royal Residence’ı kazandıran Elit Yapı, yeni projesi için son hazırlıklarını tamamladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özgün yapılar Ankara’yı örnek başkent yapacak

Ankara, son yıllardaki gelişim ile dünya başkentleriyle yarışır hale geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mert Yıldızhan : Dolarda 2,5’lik kur konuta yarayacak

Doların son 1 ay içinde yüzde 10 artarak ilk kez 2,5 TL seviyesine gelmesi, yatırımcının TL’ye dönmesini, TL’de ise gayrimenkule yönelmesine neden oluyor.

  • 1
  • 2