Etiket "Emlak konut projeleri"

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO hedeflerini aştı

Darbe girişimi ve yaşanan jeopolitik risklere rağmen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, bu yıl sonu kar tahminini 1.5 milyar liradan 1.8 milyar liraya revize ettiğini duyurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut 24 bin konut ihalesi planlanıyor

Türkiye de ana uzmanlığı konut üretimi olan en köklü işletmelerden biri olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Emlak Konut GYO), 1953 yılından bu yana farklı projelere imza atıyor.

Avrupa Yakası

Siyahkalem Köy projesinin yapı ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul  Sarıyer Zekeriyaköy’de hayata geçirilen Siyahkalem Köy  konut projesinin yapı ruhsatı alındı. 

Avrupa Yakası

EVvel İstanbul’dan 3 katlı şantiye

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de evvel zaman değerlerine özlem duyanlar için mahalle yaşamının sıcaklığını sunmaya hazırlanan Evvel İstanbul, projede çalışan işçilerin uygun

Konya

Emlak Konut GYO Meram Yenice projesinin yer teslimi yapıldı

Emlak Konut GYO Konya Meram Yenice Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” nin Yer Teslimi Torkam İnş. ve Yatırım A.Ş. – Buktor Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı’

Ankara

Emlak Konut GYO İstanbul’da 3 ihale düzenleyecek

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO’da yılın 2. yansında en az 6 ihale daha yapmaya hazırlanıyor.

Avrupa Yakası

Evvel İstanbul Babaların Yükünü Hafifletiyor

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul konut projesi, çocukların ilk kahramanı olan babalarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Avrupa Yakası

Avrupark satış ofisi ve örnek dairelerinde Gönye imzası

Emlak Konut GYO güvencesinde, Cihan İnşaat ve Konut Yapı’nın İstanbul Bahçekent’te hayata geçirdiği Avrupark konut projesinin satış ofisi ve örnek daireleri Gönye imzası taşıyor.Gönye Proje Tasarım, değer kattığı projeler arasına,

İstanbul

Emlak Konut Ispartakule Evleri’nin ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar’da yer alan 1849 adet konut ve 33 adet ticari üniteden oluşan Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi’nin yapı ruhsatı 1 Haziran 2016 tarihinde alındı.

Avrupa Yakası

Emlak Konut GYO’dan 15 bin lira peşinatla ev

İstanbul Başakşehir’de yükselen Ispartakule Evleri uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. ‘Emlak Konut Ispartakule Evleri’ dar ve orta gelirli vatandaşı 15 bin lira peşinatla ev sahibi yapacak.