Etiket "Efe Bezci"

Ankara 0 Yorum

Kule Evo bölgeye iş dünyasını getirdi

Başkent Ankara’nın büyüme akslarından Eskişehir Yolu, hayata geçirilen konut projeleriyle doygunluğa ulaşırken, iş dünyası bölgedeki ofis eksiğinden yakınıyordu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Cumhurbaşkanı’nın AVM çağrısına BESA Grup’tan destek

Başkent Ankara’nın en önemli alışveriş merkezlerinde iştiraki olan BESA Grup’tan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AVM kiralarında döviz kurundan TL’ye dönülmesi çağrısı sonrası ‘destek’ adımı geldi.

Ankara 0 Yorum

Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak

Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe, yıllanmış firmalar hem binlerce kişinin yaşam standartlarını yükseltiyor, hem de sağladıkları iş imkanlarıyla ülke ekonomisine destek oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Bezci: Konutta KDV indirimi balon riskini ortadan kaldıracak

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan, 150 metrekareden büyük konutlarda KDV’nin yüzde 8’e indirilmesi kararı, inşaat sektörünü heyecanlandırdı.

Ofis 0 Yorum

İş merkezleri ofis masrafını yarıya indiriyor

Özellikle büyükşehirlerde sayıları git gide artan yeni nesil iş merkezlerinin ‘uçuk’ fiyatları olduğunu düşünen iş dünyasına, sektörden ‘fiyata değil, totale bak’ mesajı geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye için tarihi adıma özel sektörden destek

Türkiye’nin ekonomik büyümesine gelecek 10 yılda yıllık yüzde 1,5 ilave katkı sağlaması hedeflenen ve TBMM’ye gönderilen Türkiye Varlık Fonu’nun (TVF) kurulmasına ilişkin kanun tasarısına özel sektörden de destek geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Bezci : Karlı yatırım için yeni nesil ofis projelerine yönelmeli

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un, ülkemizde kuracakları iş yerlerinde, belli sayıda istihdam oluşturan yabancı yatırımcıya, oturma izni ve vatandaşlık hakkı verilmesi için hazırlık yapıldığını açıklaması, inşaat sektöründe olumlu karşılandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çukurambar, Besa Kule ile başlıyor

Ankara’nın en hareketli bölgelerinden Çukurambar, ev sahipliği yaptığı restoran ve kafelerle yaklaşık 5 yıldan bu yana kentin “lezzet caddesi” haline geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da ‘ofis balonu’ yok, yabancı var!

Başkent Ankara’da yeni nesil iş merkezi sayısının son 2-3 yıldan bu yana ciddi şekilde artması, ‘stok fazlası olabileceği’ iddialarını da beraberinde getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Bezci : Ankara iş dünyası yaza umutla giriyor

Bir süreden beri piyasaların beklenti sürecine girmesi ile sıkıntılı dönem geçiren iş dünyası, Binali Yıldırım başkanlığında kurulan yeni kabinenin ilk toplantısı sonrasında verilen mesajlarla umut depoladı.