Eston Şehir Mahallem 2017’de teslim edilecek

Eston Şehir Mahallem 2017’de teslim edilecek

Eston Şehir Mahallem  teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın eylül ayında TMSF’den 1,6 milyon metrekare araziye sahip olan Eston Şehri satın alan Polatyol, arazi üzerindeki ilk projesini satışa çıkardı.Bahçeşehir’de Eston Şehir Mahallem adıyla hayata geçirilen projede 315 bağımsız birim yer alıyor. Yüzde 70’i aşan ve ağırlığı yeşil açık alanların bulunduğu Eston Şehir Mahallem’de az katlı yapılar yer alıyor. Projede metrekare fiyatları ise 4 bin 300 TL’den başlıyor.

Eston Şehir Mahallem’ projesini geliştiren Polatyol Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, yepyeni bir projeyle sektöre yeni bir soluk getirmenin heyecanını duyduklarını vurguladı. Polatyol’un, 55 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren, gücünü uluslararası arenada kanıtlamış bir grup olduğunu kaydeden Celaleddin Polat şöyle konuştu: “Tamamlandığında 1,6 milyon metrekare arazisiyle Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olacak Eston, Polatyol olarak imza attığımız önemli projelerin yanında çok özel bir yere sahip. Eston Şehir Mahallem için çok özendik. Az katlı, yeşille, ağaçla, sosyal yaşamla iç içe bir yaşam hayal ettik. Bu amaçla dünyanın öncü mimarlık ofislerinden biriyle, Swanke Hayden Connell ile çalıştık. Ana hedefimiz, çok özlediğimiz mahalle anlayışını canlandırmaktı.”

İstanbul’un kuzeye doğru gelişen bölgesi olan Bahçeşehir’in kendileri için bir olduğunu ama son olmayacağını dile getiren Polat, Eston Şehir’den sonra gayrimenkulde kalıcı olmayı planladıklarını söyledi. 2017’de teslim edilecek 45 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan proje Temmuz 2017’de teslim edilecek.

Toplam 68 dönüme yayılan projenin 47 dönümü ise açık alan olarak tasarlandı. Daire büyüklüklerinin 80 metrekareden başlayıp 300 metrekareye çıktığı projede apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor. Tamamı alçak katlı olan ve bahçe katı ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı bloklar projedeki konumuna göre Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler ve Vadi Evler olarak adlandırıldı.

3 dev projeye yakın

Eston Şehir Mahallem, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor. Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a, Marmaray bağlantısı ile Anadolu Yakası’na rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanması bekleniyor.Dünya

Eston Şehir Mahallem SATIŞ OFİSİ İletişim:

Tel : 444 86 16

www.estonsehir.com

Previous Emlak sektöründe blog yazmanın önemi
Sonraki Osman Cem Çankaya Nefis Çankaya Evleri 'ni Yaşam Projeleri ’ne Anlattı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Manzara 7/24’te 420 bin liradan başlayan fiyatlarla

Öz-Bostan İnşaat’ın Pendik’te hayata geçireceği Manzara 7/24 projesinde yılbaşına özel, yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Sur Yapı, Ümraniye Şehir Konakları 394 binden başlayan fiyatlarla

Sur Yapı, Ümraniye’de hayata geçirdiği Şehir Konakları projesini görücüye çıkardı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Emlak Konut Esenler ödeme seçenekleri

Her bütceye göre yenilenen cazip ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak isteven vatandaşlar hayallerini gerçekleştiriyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Hill Kartal yüzde 15 indirimle görücüye çıktı

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki yatırım potansiyeli yüksek ilçelerinden olan Kartal, birbiri ardına yükselen yeni projeler ve planlanan ulaşım imkanları yatırımcılar için cazip fırsatları da beraberinde getiriyor.

İstanbul 0 Yorum

Seyran Şehir projesi

Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi olarak, Emlak Konut GYO A.Ş. ile gelir paylaşımı modeliyle Başakşehir’de yaklaşık 25.000 m² arazi üzerine inşa edilecek Seyran Şehir, 7 blokta toplam 220 daireden

Anadolu Yakası

Sky Novita Kurtköy konut projesi

İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni konut projesi yükseliyor Sky Novita Kurtköy. Sky İnşaat tarafından  Kurtköy’de hayata geçirilen lüks konut projesi Sky Novita Kurtköy 4 blokta 112 daire ve 4 adet loft

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.