Eskişehir Şehir Hastanesi ihalesine 4 firmadan teklif

Eskişehir Şehir Hastanesi ihalesine 4 firmadan teklif

Eskişehir Şehir Hastanesi Yapım İçleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi ihalesinde, 4 firma teklif verdi.

Kamu-Özel İşbirliği Modeliyle “Eskişehir Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi” ihalesi, SağlıkBakanlığı Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İhalede firmalar tarafından verilen nihai teklif mektubuna göre her şey dahil yıllık fiyatı, GÜRİŞ İnşaat ve Mühendislik A.Ş. 145 milyon 154 bin 604 TL, Yıldızlar İnşaat ve Ticaret A.Ş. 150 milyon 6 bin 109 Lira 53 Kuruş, YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.- İNSO Sistemi Per Le lnfrastrutture Sociale SPA İş Ortaklığı 142 milyon 500 bin TL, AKFEN İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş de 135 milyon 805 bin 194 Lira 76 Kuruş oldu. (Hürses/aa)

Previous YapıKredi Koray GYO'dan Ankara-Ankara açıklaması
Sonraki Kuyumculuktan inşaat sektörüne

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

EMLAK Konut Hoşdere Arsası Cihan İnşaat’ın

EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Başakşehir Hoşdere üçüncü etap arsa ihalesini Cihan İnşaat kazandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Türkiye geneli bayileriyle buluşuyor

Türkiye genelinde yeni bayileri ile buluşacak olan Emlak İstasyonu, bu süreçte marka değerini arttıracak projeler de yürütecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bulvar AVM Samsun İçin Yaşam Alanı

Bulvar AVM Müdürü Gaye Şahin, atıl durumdaki tarihi tütün ve sigara fabrikasının alışveriş merkezi haline getirildiğini belirterek, “Fabrikada neredeyse şehirdeki herkesin bir anısı var. Her şeyi aslına uygun restore ettik.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ötv’nin Kaldırılması Talep Ediliyor

2013 yılı Temmuz ayı itibarıyla yürürlüğe giren yasa olumsuz etkiledi. Bu yasa ile kara yollarında kullanan tekerlek lastikli sıfır ya da ikinci el tüm vinçler yurtdışından yurtiçine girerken, yüzde 4’lük

Firma Haberleri

Kalekim, Yapı Fuarı’nda

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da, sektörde ilklere imza attığı yenilikçi ürünleriyle yer alacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bahçekent, Kanal istanbul’la daha da değer kazanacak

İstanbul’da Küçükçekmece ile Arnavutköy arasına inşa edilecek ve Karadeniz ile Marmara’yı birbirine bağlayacak olan Kanal İstanbul sayesinde Bahçekent’in değeri daha da artacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.