Kazan’da eski çöplük gezi alanı oluyor

Kazan’da eski çöplük gezi alanı oluyor

Kasım ve aralık aylarında toplam 23 açılış yapan Kazan Belediyesi, 2004 yılı öncesine kadar çöp dökülen Ovaçayı çevresinde başlattığı rekreasyon çalışmalarında önemli mesafe aldı.

Şehit Jandarma Komando Binbaşı Yavuz Başayar’ın adının verildiği alanda yaya köprüleri, çocuk oyun alanları, tekne gezintisi için iskeleler, deniz feneri ve spor alanları bulunacak.

Ankara’dan da gelecekler…
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, bugüne kadar pek çok önemli projeye imza attıklarını belirterek, “Biz bunları yeterli görmüyor ve projelerimize devam ediyoruz.

Bu projelerimizden biri olan Ovaçayı ıslahı tamamlandığında Kazan, Ankara’dan dahi insanların gelip bu güzellikleri görmek ve aileleri ile birlikte güzel vakit geçirmek için tercih ettikleri bir yer olacak” dedi.
(Kaynak:sabah.com.tr)

Previous Alubond USA, Türkiye'de
Sonraki Sultan Sazlığı'na Dev Yatırım

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Okmeydanı’na Şanzelize Modeli

İstanbul’un büyük yerleşim yerlerinden olan Okmeydanı, Beyoğlu Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan projeyle ticaret merkezleri, yeşil alanlar, otoparklar, seyirterası ile cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ziya Dağlıer: 6 ay beton dökmeyeceğiz

İzmir Müteahhitler Federasyonu Başkanı Ziya Dağlıer, “İzmir’de beton şirketleri ülkenin ve dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş şekilde yüzde 3640 arası betona zam yapmışlardır.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaatçılar Bakan Nihat Zeybekci’den rant desteği istedi

Hükümetin rant vergisi uygulamayı planladığı gayrimenkul sektörü temsilcileri, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye yazı göndererek bu verginin 10 yıla yayılmasını istedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakanlık’tan Kuito Gemisi bilgilendirmesi

Aliağa Gemi Söküm Bölgesinde, gemi geri dönüşüm faaliyetinde bulunmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler gemi söküm tesisi için uygun kriterleri sağlamak kaydıyla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Gemi Söküm Yetki

Güncel Haberler

Ankara Sincan 2205 ada 2 parsel imar planı değişikliği

Ankara Sincan 2205 ada 2 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği 4 Mayıs 2015 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi imar panosunda askıya çıktı.

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 25 Nisan 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 25 Nisan 2015 tarihinde Ankara’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak.Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.