Esenyurt Venüs Residence projesi

Esenyurt Venüs Residence projesi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Mresco Türkiye İstanbul Esenyurt’ta gerçekleştirdiği Venüs Residence ile iddialı. Kuveyt’in en büyük gruplarından Murabahat Gayrimenkul Çözümleri’nin Türkiye yapılanması Mresco Türkiye bu proje ile Körfez’in ışığını Türkiye’ye taşıyor.

Alışveriş merkezlerine yakınlığı ve sahip olduğu tesisler ile sakinlerine sosyal bir yaşam vaat eden Venüs Residence, yetişkin ve çocuklar için ayrılmış iki adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness center, sauna, dinlenme odası, SPA, buhar odası, kapalı otopark ve kendi özel alışveriş merkezi ile 23.000 m2 alan üzerine inşaa edildi. Birbirinden bağımsız 111 akıllı daire ile aile ve çocukların yaşam konforunu, 24 saat kameralı güvenlik tedbirleri ile birleştiren Venüs Residence ısı ve ses yalıtımında son teknoloji donanımının yanı sıra inşaat kalitesi ile de örnek teşkil ediyor.
Güçlü havalandırma ve ısıtma sistemi ile öne çıkan Venüs Residence, müşterilerine “ Güneş’i Kesintisiz Sunmayı “ vaad ediyor.  Projede daireler çift cepheli, ebeveyn banyolu ve asla kapanmayacak muhteşem manzaralı olarak tasarlanmış durumda. Proje şehir merkezi, havaalanı ve fuar merkezleri ile başta metrobüs olmak üzere toplu taşımaya yakınlığı da dikkat çekiyor.

Ekim 2017’de teslim edilecek olan daireler de metrekare başına düşen yüzde 20’ye varan fiyat avantajları sunuluyor.
Mresco Türkiye’nin CEO’su Oya Zingal “Müşterilerimize Venüs projesi ile şehrin içinde ama bir yandan da metropol keşmekeşinden uzakta huzurlu, güvenli ve yüksek standartlarda yaşarken, sosyallikten de ödün vermeyecekleri bir yaşam konforu vaat ediyoruz. Mresco Türkiye olarak yatırımcımıza her daim kazandırmayı misyon edindiğimiz artık net bir şekilde biliniyor. Müşterilerimiz bizde kar etmeye evlerini satarken değil, satın alma anında başlayacak” diyor.
Mresco Türkiye’nin, gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra gıda, bilişim, tarım, enerji ve madencilik alanlarında da önemli girişimleri bulunuyor.

Previous Helenium Sky Suites kampanya düzenledi
Sonraki Konut fiyatları düşerse kalite düşer

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kuleli Evleri Poyraz 2 projesi

Kuleli Evleri Poyraz 2 projesi Yıldırım Yapı Grubu tarafından Şişli’de inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Vira İstanbul Aralık 2018’de teslim edilecek

Gül Proje, İstanbul Beylikdüzü Kavaldı bölgesinde 1.156 konut ve 39 cadde mağazasından oluşan Vira İstanbul projesinde satışları başlattı.

Avrupa Yakası

Nidapark Başakşehir adres

Nidapark Başakşehir adres bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

İstanbul’un Yeni Yatırım Bölgesi Tuzla

İstanbul’un birçok merkezinde hayata geçirilen kentsel yapı projeleri yeni yatırım bölgeleri ortaya çıkardı. Bunlardan biri de yıldızı parlayan Tuzla. Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parlayan Tuzla, şimdilerde Sabiha Gökçen Havaalanı

Anadolu Yakası 0 Yorum

Dumankaya,“Pas Geç” ile taksit ve peşinatı 2017 yılına erteliyor

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya, yeni kampanyası “Pas Geç” ile daire sahibi olmak isteyenler için taksit ve peşinatı 2017 yılına erteliyor.

Avrupa Yakası

Yalçınlar, Büyükçekmece’nin ikinci projesini satışa çıkarıyor

İlk projesi GölMahal’i 40 milyon dolar yatırımla Büyükçekmece’de gerçekleştiren Yalçınlar Group, ikinci projesi BatıMahal’i aynı bölgede 90 milyon dolar yatırımla hayata geçirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.