Esenyurt Gümüş Panorama projesi görücüye çıktı

Esenyurt Gümüş Panorama projesi görücüye çıktı

Uçar Grup son projesi Gümüş Panorama’yı Emlak 2016 Fuarı’nda görücüye çıkardı. 991 konut, 97 ticari ünite ile Esenyurt’a değer kazandıracak projenin tanıtımına başlandı.

Türk gayrimenkul sektörünün “uluslararası vitrini” olma hedefiyle 20 Kasım’a kadar Yeşilköy CNR’da açık kalacak Emlak 2016 Fuarı, yerli yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor.

Esenyurt bölgesinde “Gümüş” markalı birçok başarılı projeye imza atan Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Uçar ve Süleyman Uçar, Gümüş Panorama projesini  Emlak 2016 fuarında yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturdu.

HİLMİ UÇAR; “ KÖRFEZ YATIRIMCILARIN TERCİHİ OLDUK”
“Gümüş markalı projelerimizin 5.si olan Gümüş Panorama’yı Emlak 2016 fuarında yatırımcılarla buluşturduk. Gümüş Panorama özellikle körfez bölgesi yatırımcıları tarafından talep edilen bir proje oldu. Uçar Grup imzasıyla yükselen her projede kaliteli yaşam ve kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz” dedi.

SÜLEYMAN UÇAR; “FUARIN EN GÖZDE PROJESİYİZ”
“Sahip olduğumuz kalite anlayışımızı daha da yukarıya taşıyarak,  yurt içinde referans niteliği taşıyan işlere imza atmaya devam ediyoruz. Kazanç vadeden projemiz, lokasyon avantajının yanı sıra göl ve deniz manzarasına sahip. Gümüş Panorama’yı 300 Milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçiriyoruz. Fuarda gördüğümüz ilgiden de son derece mutluyuz” dedi.

İstanbul’un değer kazanan bölgesi Esenyurt’un merkezinde hayata geçen proje, 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.
Konumu ve sosyal donatılarıyla bölgedeki projelerden ayrışan Gümüş Panorama; 121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari birimi, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesteni ve sosyal tesisleriyle yatırımcısına emsalsiz bir fırsat sunuyor. 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçeneklerinde farklı metrekareler bulunması ev sahiplerine avantaj sağlıyor.

GÖL VE DENİZ MANZARASINA SAHİP

Gümüş Panorama, şık bir iş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla, lüks bir rezidansın konforunu tek
bir yapı içinde buluşturuyor . Proje tasarımında karma fonksiyonun getirdiği, meskenleri , farklı tipte ticari üniteleri bünyesinde barındıran Gümüş Panorama, yatırımcılarına geniş kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor.
Projede bulunan ev konforunda ayrıcalıklı ev ofislerine, Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü manzarası eşlik ediyor.

YAŞAM ALANLARI YENİDEN YORUMLANIYOR

Gümüş Panorama, bahçe dairelerden dubleks dairelere, 1+1 den 4+1 dublekslere, 65 m² den 500 m² ye kadar onlarca farklı alan seçenekleriyle sakinlerine, yatırımcılarına alternatifler sunmakta. Aynı alana sahip aynı oda sayısına sahip iki dairenin bile iç mekanlarındaki odaların alanlarında değişiklik yaparak yaşam biçimine uygun alternatifler üretmekte.

BEDESTEN MİMARİSİ YENİDEN CANLANIYOR

Esenyurt’ta hayata geçirilen Gümüş Panorama projesi modern yaşamın içerisinde tarihi dokuları da barındırıyor. Şimdiye kadarki projelerde yapılan çarşı konseptinden farklı olarak yatırımcısına kültürel değerlerin yansıtıldığı bir konsept sunan Uçar Grup, geçmiş dönemlerdeki bedesten adı verilen çarşı konseptini modern yaşamla harmanlıyor.

Geçmişten günümüze kadar uzanan çarşı geleneğinde, bedestenin üzerinden camdan su yolu geçiyor. 30 dükkanın yer aldığı bedesten, gün ışığının camdan yansıyarak yapacağı ışık oyunlarını ziyaretçilerine gezerken görme imkanı sunuyor.

SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Gümüş Panorama projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde ayrıca; iki tane biri açık biri kapalı olmak üzere yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası gibi sportif alanlar ile birlikte kapalı fitness, spa salonu, spa kullanımı için kapalı bir yüzme havuzu, hamam, sauna, ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış açık / kapalı çocuk oyun alanları yer alıyor.

Gümüş panorama projesi sakinleri için dairelerinin dışında da keyifli huzurlu bir yaşam sürmesini amaçlayacak bir çok temalı rekrasyon alanlarını bünyesinde barındırıyor.

LOKASYONUYLA BÜYÜK AVANTAJ SUNUYOR

İstanbul’un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor.
Yapımı devam eden 3. Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna kısa sürede ulaşma imkanı sunuyor. Proje ayrıca bölgedeki resmi kurumlara yakınlığı ile de avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler ise 2018 yılının son çeyreğide yapılacak.

Previous 3. İSTANBUL’da rekora koşan ön talep
Sonraki Eminevim'in yeni projelerine yoğun ilgi

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası

KentPlus Kadıköy teslim tarihi

KentPlus Kadıköy teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Demir Romance’ta Babalar Günü’ne özel kampanya

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün en özel lokasyonunda yükselen projesi Demir Romance’ta Babalar Günü’ne özel, ‘’Bu 10 Numara Kampanyayı Ancak Babanız Yapar’’ kampanyası ile ‘’Kat bahçeli evlerde yüzde 10 iskontoya ilave olarak

Avrupa Yakası

HEP İstanbul’dan 23 Nisan’da özel kampanya

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından İstanbul’da hayata geçirilen HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde 23 Nisan haftasına özel atölye etkinlikleri düzenlenecek.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Dekar Asmalı Hayat fiyat listesi

Dekar Asmalı Hayat fiyat listesi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Ataşehir’de inşa edilecek konut projeleri

İstanbul Anadolu Yakası’nda Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Kartal’da yoğunlaşan kentsel dönüşüm hareketine yeni bir durak ekleniyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

İstanbul’da stüdyo ve 1+1 tipi daireler cazip hale geldi

Stüdyo ve 1+1 tipi daireler, şehir çeperlerinin markalı konut projeleriyle hareketlenmesi, bunu takiben yatırımcıyı çekmesi, standart konut ölçülerinden küçük olduğu için daha kolay satın alınabilir olması ve amorti sürelerinin kısalığı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.