Esenyurt Evviva projelerinde kampanya

Esenyurt Evviva projelerinde kampanya

Yabancı yatırımcıların odak noktası haline gelen Esenyurt’ta, 89.000 liraya konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bulut İnşaat’m başlattığı kampanyada daireler hemen teslim hemen tapu” güvencesiyle satışa çıkarıldı.

SINIRLI SAYIDA
Satışa sunulan Evviva projelerinde 89.000 liradan başlayan 990 TL taksitlerle sınırlı sayıda stüdyo daireler veya 130.000 liradan başlayan 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler ekonomik ödeme seçenekleriyle alıcılannı bekliyor.

EVİNİZ OLSUN DİYE
2015 sonuna kadar proje teslimlerinin biteceğini belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, ‘Bugüne kadar Esenyurt’ta inşa ettiğimiz Evviva projelerimizin tamamı halka hitap eden, ekonomik, depreme dayanıklı, modem, her türlü teknolojiden yararlanan binalardır. Biz inanıyoruz ki “eviniz olsun diye” kampanyamızla birlikte müşterilerimiz ve yaünmcılar bize güvenerek doğru karan vermiş olduklannı göreceklerdir” dedi.(Vahdet Gazetesi)

Previous Vialand'a Londra'da 'Jüri Özel Ödülü'
Sonraki 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 104.284 ziyaretçiyi ağırladı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Adam Kule ödeme planı

Anadolu Yakası’nın önemli merkezi Maltepe’de ‘Adam Kule’ projesini hayata geçiren Dap Yapı, farklı daire tipleri, rezidans ve ofislerini satışa sundu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Serenity Plus’ta ön talep toplanıyor

Kenti güzelleştirme vizyonu ile İstanbul’un değerli lokasyonlarında 35 yıldan bu yana birbirinden özel projeler üreten Bakırcı Yapı, Basın Ekspres Yolu’na değer katacak yeni projesi Serenity Plus projesi için ön talep

İstanbul 0 Yorum

Maslak 1453’e Körfez’den ziyaret

Körfezin en etkili yatırımcılarından Al Muhaidib Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sulaiman Al-Muhaidib Maslak 1453’ü ziyaret etti.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Pendik konut projeleri hız kazandı

İstanbul’un Pendik ilçesinde inşaat yapılan alan beş yılda neredeyse dört kat yükselirken, ruhsat alırtan daire sayısı da iki kat artarak 9 bin 521 oldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tema İstanbul Köprüsü ve bağlantı yan yolları yarın açılıyor

Tema İstanbul’un yatırımcıları  TEM trafiğine çözüm oluyor.

İstanbul 0 Yorum

Park Mavera ikinci etabı satışa sunuluyor

Emlak Konut GYO Gelir Paylaşım Modeli ile hayata geçirilen Makro-Akyapı projesi Park Mavera ikinci etabı satışa sunuyor.