Esenyurt Evviva projelerinde kampanya

Esenyurt Evviva projelerinde kampanya

Yabancı yatırımcıların odak noktası haline gelen Esenyurt’ta, 89.000 liraya konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bulut İnşaat’m başlattığı kampanyada daireler hemen teslim hemen tapu” güvencesiyle satışa çıkarıldı.

SINIRLI SAYIDA
Satışa sunulan Evviva projelerinde 89.000 liradan başlayan 990 TL taksitlerle sınırlı sayıda stüdyo daireler veya 130.000 liradan başlayan 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler ekonomik ödeme seçenekleriyle alıcılannı bekliyor.

EVİNİZ OLSUN DİYE
2015 sonuna kadar proje teslimlerinin biteceğini belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, ‘Bugüne kadar Esenyurt’ta inşa ettiğimiz Evviva projelerimizin tamamı halka hitap eden, ekonomik, depreme dayanıklı, modem, her türlü teknolojiden yararlanan binalardır. Biz inanıyoruz ki “eviniz olsun diye” kampanyamızla birlikte müşterilerimiz ve yaünmcılar bize güvenerek doğru karan vermiş olduklannı göreceklerdir” dedi.(Vahdet Gazetesi)

Previous Vialand'a Londra'da 'Jüri Özel Ödülü'
Sonraki 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 104.284 ziyaretçiyi ağırladı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Nisan 2016’da ön talep toplayan İstanbul konut projeleri

Birçok gayrimenkul projesinde konut sayısının en az yüzde 10-15’i kadar üretilen ticari ünitelerden ön talep toplama ve lansman döneminde satın alma yapanlar, proje bittiğinde en az yüzde 50 oranında kârlı

Avrupa Yakası 0 Yorum

Dağ Mühendislik’ten Bahçekent’e 2 bin yeni konut

Dağ Mühendislik İstanbul’da Bahçekent Floranın ardından aynı bölgede 2 bin konutluk yeni bir projeye daha imza atacak.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bizim Evler 7 ‘de fiyatlar 404 bin TL’den başlıyor

Kısa süre önce markalı konut projelerinden Bizim Evler 7’yi satışa çıkaran İhlas Yapı’ya yatırımcının yoğun ilgisi sürüyor.

Avrupa Yakası

Artaş’ın yeni projesi Çobançeşme’de

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Konut fiyatlarının yükselmesi hiçbirimizin yararına değil. Fiyatlar ne kadar yükselirse o kadar az insana ulaşırız. Fiyatların artmasına üzülüyorum” dedi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Demir La Vida’ dan erken teslim sinyalleri

Demir İnşaat’ın, İstanbul Büyükçekmece’deki projesi ‘Demir La Vida’ tüm hızıyla yükseliyor.

İstanbul 0 Yorum

G Yoo projesi

G Yoo konut projesi İstanbul Güneşli’de Mar Yapı tarafından inşa ediliyor.