ERSA Mobilya’ya Almanya’dan ödül

ERSA Mobilya’ya Almanya’dan ödül

Mobilya sektörüne yön veren tasarımlarıyla çok sayıda ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olan ERSA Mobilya,  ofislere estetik ve yarı şeffaf paravan çözümü sunan Şule Koç tasarımı GEO ürünüyle Almanya’dan ödülle döndü.
Alman Tasarım Konseyi tarafından bu yıl 46’ncı kez düzenlenen “German Design Award 2016”da “Special Mention” ödülü kazanan ERSA Mobilya, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
İş, bilim ve tasarım dünyasının alanında uzman isimlerinden oluşan jüri tarafından verilen ödülle, ERSA’nın 2015 yılında kazandığı ödül sayısı 6 oldu.
Yuvarlak bir arp gibi örülen GEO, sıra dışı bir paravan olarak ofislerin bölünmesine olanak sağlıyor. Yarı şeffaf görünümüyle, ofislerde ‘kendine ait alan’ isteyenlere gizlilik sunmasının yanında iletişimin de kopmamasını sağlayan GEO, tasarımcı Şule Koç imzasını taşıyor.

Previous Adam Kule 2017'de teslim edilecek
Sonraki Yalova'da ev fiyatları 750 bin liradan başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

TAV İnşaat Bahreyn Havalimanı ihalesini kazandı

Bahreyn’den milyarlık iş aldı

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Gölcük’te ofis açıyor

Türkiye genelinde  15 Franchise ofisi ile hizmet veren Emlak İstasyonu 16. Franchise ofisini Brokerlığını Melek Yıldırım’ın yapacağı Emlak İstasyonu Dinamik, Gölcük’te açılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpas’tan 80 Ay Vade Farksız Ara Ödemesiz Kampanya

Sinpaş’ın 40.yılı dolayısıyla başlattığı vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı ve ara ödemesiz kampanyası büyük ilgiyle karşılandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Otomotivcilerden OHAL’e tam destek

15 Temmuz gecesi Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı FETÖ’cü darbe girişimi ve sonrasında Bakanlar Kurulu’nca alınan olağanüstü hal (OHAL) kararına, otomotiv sektöründen de tam destek geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Eminevim İzmir Karşıyaka şubesini açtı

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, seksen altıncı şubesini İzmir Karşıyaka’da yoğun bir katılımla birlikte açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Evgör Mobilya Tuzla’da mağaza açtı

Türk ev mobilyası sektöründe faaliyet gösteren Evgör, yeni konsept mağazasını İstanbul Tuzla’da hizmete açtı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.