ERSA Mobilya çalışanları çocukluklarına gitti

ERSA Mobilya çalışanları çocukluklarına gitti

Mobilya sektöründe özel tasarımlarıyla öne çıkan 57 yıllık ERSA Mobilya, düzenlediği  “Uçurtma Şenliği” ile yüzlerce çalışanı ve ailesini çocukluklarına götürdü.
Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri’nde düzenlenen şenlik büyük ilgi gördü. Çalışanlar haftanın iş yorgunluğunu atarken, aileleri ve çalışma arkadaşlarıyla eğlenceli bir hafta sonu geçirdi.
ERSA Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ata, bir aile şirketi olan ERSA’da markanın büyümesi için çalışan herkesin bu ailenin üyesi olduğunu kaydetti.
Ata, “Biz 1958 yılından bu yana çalışanlarımızla iç içe olmaya, samimi ilişki kurmaya özen gösterdik. Hep birlikte kocaman bir aileye imza attık. Bugün de tüm aile üyelerimizle eğlenmek için buradayız. Ailelerden tek ricam evdeki huzuru korumaya gayret göstermeleri. Çünkü huzur her şeyden önemli. Şenliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederiz” dedi.
ERSA Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Ata ise bu yıl ilki düzenlenen uçurtma şenliğinin geleneksel hale getirileceğini bildirerek, amaçlarının çalışanlar arasındaki ilişkileri pekiştirerek, aileleriyle bir arada eğlenceli bir gün yaşatmak olduğunu vurguladı.
ERSA Mobilya’nın geçtiğimiz aylarda hazırladığı özel defter ve takvimlere atıfta bulunan “Küçük Prens” tasarımlı ve ERSA logolu uçurtmalar Ankara gökyüzünü renklendirdi. Çocuklarıyla uçurtma heyecanı yaşayan aileler, çocukluk günlerine de geri döndü.
Çalışanlar ve aileleri şenlikte düzenlenen eğlenceli yarışmalar ve etkinliklerle de iş stresinden uzaklaştı.

Previous Gördes TOKİ projesi ihaleye çıkıyor
Sonraki ANKAmall AVM, Babalar Gününde Erkan Petekkaya’yı ağırlayacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

PRYSMIAN Group Türkiye bir ilki gerçekleştiriyor

Prysmian Group Türkiye, daha güvenli ve verimli bir dünyada yaşanması gerektiğine olan inancı ile Türk kablo sektöründeki algıyı güçlendirmek, yüksek performanslı ve maliyette avantaj getirecek çözümlerin tercih edilmesini sağlamak amacıyla

Firma Haberleri 0 Yorum

Ideal Standard International ödülleri sahiplerini buldu

Dünyanın lider banyo ürünleri markası Ideal Standard tarafından verilen “Ideal Standard International” ödülleri kapsamında 18 proje ödül aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

ANSİMOD Ankara mobilyacılarını bir araya getirdi

Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği (ANSİMOD), JW Marriott Hotel’de düzenlenen  gala yemeği ile mobilyacıları bir araya getirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Danfoss elektrikli döşemeden ısıtma sistemi

Danfoss’un ‘elektrikli döşemeden ısıtma sistemi’, döşeme altındaki şapın içerisinde bulunan ısıtma kabloları, sistemin bulunduğu mekanlardaki konfor sıcaklığını kontrol etmeyi sağlayan sensörler ve programlanabilen termostatlardan oluşuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Merkez Bankası Faiz İndirimi Konut Üreticilerini Sevindirdi

Merkez Bankası’nın gecelik faizde 75 baz puan indirime gitmesi konut üreticilerini sevindirdi.

Firma Haberleri

AKBATI AVYM, ödüllerine yenilerini ekledi

Akbatı AVYM, her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’dan iki ödül kazandı.