ERSA Mobilya çalışanları çocukluklarına gitti

ERSA Mobilya çalışanları çocukluklarına gitti

Mobilya sektöründe özel tasarımlarıyla öne çıkan 57 yıllık ERSA Mobilya, düzenlediği  “Uçurtma Şenliği” ile yüzlerce çalışanı ve ailesini çocukluklarına götürdü.
Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesisleri’nde düzenlenen şenlik büyük ilgi gördü. Çalışanlar haftanın iş yorgunluğunu atarken, aileleri ve çalışma arkadaşlarıyla eğlenceli bir hafta sonu geçirdi.
ERSA Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ata, bir aile şirketi olan ERSA’da markanın büyümesi için çalışan herkesin bu ailenin üyesi olduğunu kaydetti.
Ata, “Biz 1958 yılından bu yana çalışanlarımızla iç içe olmaya, samimi ilişki kurmaya özen gösterdik. Hep birlikte kocaman bir aileye imza attık. Bugün de tüm aile üyelerimizle eğlenmek için buradayız. Ailelerden tek ricam evdeki huzuru korumaya gayret göstermeleri. Çünkü huzur her şeyden önemli. Şenliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederiz” dedi.
ERSA Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Ata ise bu yıl ilki düzenlenen uçurtma şenliğinin geleneksel hale getirileceğini bildirerek, amaçlarının çalışanlar arasındaki ilişkileri pekiştirerek, aileleriyle bir arada eğlenceli bir gün yaşatmak olduğunu vurguladı.
ERSA Mobilya’nın geçtiğimiz aylarda hazırladığı özel defter ve takvimlere atıfta bulunan “Küçük Prens” tasarımlı ve ERSA logolu uçurtmalar Ankara gökyüzünü renklendirdi. Çocuklarıyla uçurtma heyecanı yaşayan aileler, çocukluk günlerine de geri döndü.
Çalışanlar ve aileleri şenlikte düzenlenen eğlenceli yarışmalar ve etkinliklerle de iş stresinden uzaklaştı.

Previous Gördes TOKİ projesi ihaleye çıkıyor
Sonraki ANKAmall AVM, Babalar Gününde Erkan Petekkaya’yı ağırlayacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Kojenerasyonda  Avrupa’nın bir numarası ENER-G Türkiye piyasasına girdi

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye İhracatının Parlayan Yıldızı:Metal Sektörü

2030 yılına kadar Çin’e yapılacak metal ihracatının 8 kat, Suudi Arabistan’a yapılacak metal ihracatının ise 6 kat artması bekleniyor.

Firma Haberleri

DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi kentsel dönüşüm işbirliği

Sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetler ile sektöründe farklılaşan DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ‘Kentsel Dönüşüm’ alanında işbirliği gerçekleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aristo İletişim’e İki Yeni Müşteri

Aristo İletişim Danışmanlığı iki yeni markaya iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dört Mevsim Konakları’nda Sona Yaklaşıldı

Dört Mevsim Konakları için mutlu sona az kaldı Ege-Koop’un Güzelbahçe Urla’da 2010’da temelini atıp, 2012’de kısmi yerleşime açtığı prestij projesi, Dört Mevsim Konakları’nda sona yaklaşıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ege Koop Dünya Evi AVM Kiralık

Ege-Koop’un 2011 yılında 20 milyon liralık yatırımla kurduğu ancak yeterli talep olmadığı için geçtiğimiz yıl kapanan EgeKoop Alışveriş Merkezi, kiracı arıyor.