Era Türkiye’den Yeni Bayiler

Era Türkiye’den Yeni Bayiler

 Gayrimenkul pazarlama alanında faaliyet gösteren ERA Türkiye, ofis ağını hız kesmeden genişletiyor.

ERA Türkiye, franchise ağma son olarak İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağı ve Ethemefendi ofislerini ekledi. Kozyatağı’nda hizmete giren ERA ESİLA yoğun katılımlı bir törenle açıldı. ERA ESİLA, Alper Soydemir ve Melisa Soydemir tarafından işletilecek.

Hızla büyüyen franchise sektöründe dünyada kendini ispatlamış bir markanın parçası olmanın gururunu yaşadığım söyleyen Alper Soydemir, “Gayrimenkul alanında bir dünya markasının tüm avantajlarını ve tecrübesini Kozyatağı’nda müşterilerimize sunacağız” dedi.

Ethemefendi’de ERA Lotus ERA Türkiye’nin franchise ağına eklediği bir diğer ofisi ise Ethemefendi’de hizmete girdi. Hakan Özaydın’m işleteceği ERA Lotus, Erenköy-Ethemefendi Caddesi üzerinde faaliyet gösterecek.

Açılışta konuşan Özaydın, “Türkiye’de gayrimenkul alanında ‘Nitelikli pazarlama’ ilkesini benimsemiş bir dünya devi ile çalışacak olmak benim için gurur kaynağı” diye konuştu.(Posta)

Previous Satış Ofislerinde Yeni Dönem
Sonraki Londra'da Panik Emlak Satışları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ford Cargo’dan Çekici Kampanya

Ford Otosan, nisan ayı kampanyası kapsamında Ford Cargo 1846T Çekici, 1838T Çekici, 8×2 yol kamyonu ve hafif inşaat serisi modellerini O faizli kredi imkanıyla müşterileriyle buluşturuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

TİKA Kırgızistan’da Fabrika İnşa Ediyor

Türk İşbirliği ve Koordinayon Ajansı (TİKA), Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te saatte 8 bin ekmek üretecek fabrikanın temelini attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Katlanabilir ahşap tuğla ödül aldı

3-6 Mart tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Buluş Fuarı’nın en dikkat çekici ürünü olan katlanabilir ahşap tuğla ‘Brick B’, fuar kapsamında düzenlenen törende iki büyük ödülün birden sahibi oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Çelik Kapı’dan 800 TL’ye Varan İndirim

Kilit ve çelik kapı sektörünün öncü markası Kale’den, KALE ÇELİK KAPI alacaklara müjde!

Firma Haberleri 0 Yorum

Groupama Plaza Yeşil Bina Adayı

GROUPAMANIN Maslak’ta bulunan genel müdürlük binası Groupama Plaza’ya LEED (Yeşil Bina Sertifikası) almak için USGBC’ye (United States Green Building Council – Amerika Birleşik Devletleri Yeşil Bina Konseyi) başvurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mebuskent “Ben Bakan Olsam” resim yarışması devam ediyor

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da, şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefiyle yükselen Mebuskent konut projesinin düzenlediği “Ben Bakan Olsam” resim yarışması sürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.