Era Türkiye’den Yeni Bayiler

Era Türkiye’den Yeni Bayiler

 Gayrimenkul pazarlama alanında faaliyet gösteren ERA Türkiye, ofis ağını hız kesmeden genişletiyor.

ERA Türkiye, franchise ağma son olarak İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağı ve Ethemefendi ofislerini ekledi. Kozyatağı’nda hizmete giren ERA ESİLA yoğun katılımlı bir törenle açıldı. ERA ESİLA, Alper Soydemir ve Melisa Soydemir tarafından işletilecek.

Hızla büyüyen franchise sektöründe dünyada kendini ispatlamış bir markanın parçası olmanın gururunu yaşadığım söyleyen Alper Soydemir, “Gayrimenkul alanında bir dünya markasının tüm avantajlarını ve tecrübesini Kozyatağı’nda müşterilerimize sunacağız” dedi.

Ethemefendi’de ERA Lotus ERA Türkiye’nin franchise ağına eklediği bir diğer ofisi ise Ethemefendi’de hizmete girdi. Hakan Özaydın’m işleteceği ERA Lotus, Erenköy-Ethemefendi Caddesi üzerinde faaliyet gösterecek.

Açılışta konuşan Özaydın, “Türkiye’de gayrimenkul alanında ‘Nitelikli pazarlama’ ilkesini benimsemiş bir dünya devi ile çalışacak olmak benim için gurur kaynağı” diye konuştu.(Posta)

Previous Satış Ofislerinde Yeni Dönem
Sonraki Londra'da Panik Emlak Satışları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Mistral, Otel Yatırımı İçin Er Yatırım İle Anlaştı

Kömür ve denizcilik alanlarında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında bulunan Er Şirketler Grubu, kurduğu Er Yatırım ve Turizm şirketi ile markalı otel yatırımcısı olarak bir büyük projede daha yer alıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emin Şirketler Grubu’ndan rekor teslimat

Bugüne kadar 90 binden fazla teslimat yapan Emin Şirketler Grubu, aylık 1300 teslimat ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özkan Özçelik : 2016 AVM’lerin rekor yılı olacak

İTO Yatırım’ın ortaklarından Özkan Özçelik, sektörün 2016’ya da oldukça hızlı başladığını anlattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nef dünyanın en iyileri arasında

Yenilikçi yaklaşımları ve konseptleriyle uluslararası gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış ve tasarım anlayışı sunan Nef, uluslararası prestijli yarışmalardaki üstünlüğünü Sign of the City Awards 2015’te de sürdürdü.

Firma Haberleri 0 Yorum

24 Gayrimenkul Dubai’de talep topladı

30 Mart-1 Nisan tarihlerinde gerçekleşen uluslararası gayrimenkul sektörünün buluştuğu Dubai International Property Show’a İstasyon 24 ve Airport 24 projeleri ile katılan 24 Gayrimenkul yatırımcılardan tam not aldı

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu, ASM Çalışkan Gayrimenkul açılıyor

Franchise sektöründe hizmet veren Emlak İstasyonu Brokerlığını Musa Doğan’ın yapacağı yeni franchise ofisi  İstanbul – Çatalca’da açılıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.