Enerji Tasarrufu İçin Filli Boya Yalıtım’dan Hizmet Paketi

Enerji Tasarrufu İçin Filli Boya Yalıtım’dan Hizmet Paketi

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte ısı yalıtımının önemine dikkat çeken Filli Boya Yalıtım Capatect, konut sahiplerine hizmet paketi sunuyor.

Ülkemizde enerjinin %37,2’sini binalarda, %32’sini sanayide ve %20’sini ulaşımda harcanıyor. Binalarda tüketilen enerjinin en büyük payı ise ısıtmadan kaynaklanıyor. Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık %75’inden fazlası ısıtma ve soğutma için tüketiliyor. Bu sebeple de ısı yalıtımını enerji tasarrufu için en önemli araçlardan birisi olarak gören Filli Boya Yalıtım Capatect, kış aylarında enerjiden tasarruf sağlamak için konut sahiplerine hizmet paketi sunuyor.

10 Yıl Ürün Garantisi
Filli Boya Yalıtım, üstün performanslı Capatect Isı Yalıtım Sistemi’yle binalardaki ısı kaçaklarını engelleyip bina ömrü boyunca enerji tasarrufunu garanti ediyor. Üstelik bu tasarruf ile, 2-3 yıl içerisinde ısı yalıtımı için harcanılan masraf amorti edilebiliyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, elde edilecek tasarruf oranını yükseltirken, sistemin kendisini amorti edeceği süreyi ise kısaltıyor.

Filli Boya Yalıtım Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin ürün kalitesini, uygulamanın uzmanı Filli Boya bayileri tarafından Capatect Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak tatbik edilmesi koşulu ile 10 yıl boyunca garanti ediyor. Ayrıca uygulamanın yapıldığı süre boyunca (azami 6 ay) ve sonrasında 24 ay boyunca tüm risklere karşı sigortalıyor.

Filli Boya Yalıtım’dan tasarruf sağlayacak ücretsiz hizmet: Termal Kamera
Filli Boya Yalıtım tarafından ücretsiz olarak sunulan “termal kamera” hizmeti, sıcaklık ölçüm özelliği ile binaların yalıtım ve ısı sorunlarını ortaya çıkarıyor. Dış cephe ve çatılarda kızılötesi ışınlarla hava akımı veya rutubet kaynaklı sorunları tespit ederek yalıtıma ihtiyaç olan bölgeleri işaret ediyor.

Tüketicilerin, ısı yalıtım konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli konunun kalite ve ürün garantisi olduğuna dikkat çeken Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, “ Kalitesiz malzemelerle yapılan ısı yalıtımında tasarruf sağlamak mümkün olmadığı gibi, masraflardaki artış da kaçınılmaz oluyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi kullanılan binalarda ise, hem binadaki ailelerin doğalgaz ve elektrik faturalarında düşüş sağlanıyor, hem de bina sahipleri için yalıtım, yatırıma dönüşüyor.” dedi.

Filli Boya ve Denizbank işbirliği ile Capatect Isı Yalıtım Sistemleri’nde YEŞİL KREDİ dönemi!

Filli Boya, her konut sahibinin Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin kalitesine kolaylıkla ulaşabilmesi için Denizbank işbirliğiyle 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Yeşil Kredi’yi kullanımınıza sunuyor ve yalıtım kendini ödeyen bir yatırıma dönüştürüyor.

Capatect’ten Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi Kampanyası !
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile konutların enerji verimliliklerini değerlendirme ve Enerji Kimlik Belgesi verme yetkisine sahip olan Betek Grubu, binaların enerji seviyelerini değerlendirmek üzere seçilen ilk ve tek yapı firması oldu. Çevre ve sürdürülebilirlik politikalarıyla her geçen gün sektöre ve ülkeye katkıda bulunan, Filli Boya Yalıtım (Capatect) yıl sonuna kadar yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgeleri’ni ücretsiz verecek. Siz de binanızı Filli Boya’nın sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile yalıtın, hem uzun ömürlü tasarruf ile tanışın hem de Enerji Kimlik Belgenizi ücretsiz alın.Kampanya katılım şartları için Filli Boya danışma hattı“444 1 222” yi arayabilirsiniz.

Previous Sabiha Gökçen'e Yeni Ortak
Sonraki Altınoran Projesinde,İlk Etap Evlerin Teslimi Başladı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yılbaşının ilk talihlileri Uransan’dan

Ankara’da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, 2014 yılına müşterileri ile veda etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Home Aves’te 299 Bin TL’ye 2+1 Daire

299 bin TL’ye 2+1 daire Kavi Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen Home Aves’ten bugün ev alanlar yarın taşınıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çoraptan Çıkan Lüks Yaşam

Bay İnşaat imzalı 42 Maslak projesi sanata verdiği önemle öne çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Pekcan Grup, Güzelçamlı projesine mimari katkıda bulunuyor

Modern mimari esas alınarak tasarlanmış olan 16 dairelik proje, Kuşadası Güzelçamlı’ya değer katıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut yatırımı doğru tercih

Kayseri’de markalı konut ve ticari alanlar üreten Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, dünyanın en büyük ‘250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde Türkiye’nin firma sayısına göre yine Çin’den sonra ikinci sırada

Firma Haberleri 0 Yorum

Akfen GYO’ya Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi Ödülü

Akfen GYO’ya ‘en iyi’ ödülü Akfen GYO ekonomi dünyasının etkili yayını Euromoney’nin bu yıl 10’uncu kez düzenlediği “Gayrimenkul Ödülleri 2014”te “Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi” seçildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.