En renkli ofisler yarışıyor

En renkli ofisler yarışıyor

İş dünyasının kapalı kapılar ardında ciddi ve sıkıcı yerler olduğu düşünülür.

Bu durum ne yazık ki yeni fikirlere imza atılan, birçok projenin hayat bulduğu ofisler için de geçerli.  Ancak bu kez klasik ofis anlayışını yıkmak için ofislerin “en renkli”si seçilecek.

Ofislere hitap edilmiş kasvet havasını değiştirmeyi amaçlayan Ofis Tekin Exclusive, #EnRenkliOfis hahstagiyle düzenlediği Instagram yarışmasıyla ofisinin en renkli halini paylaşacak şanslı kişileri arıyor.

Başkent’in en önemli ofis mobilyası markalarından Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, “Ofislerden bahsedilirken akıllara genellikle kasvetli, bunaltıcı ve soğuk bir çalışma ortamı geliyor. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değil. Çalışanların pozitif enerjisiyle ve tasarımla renklenen, verimliliği yüksek ofisler de var. Bizde ofislerin şimdiye kadar kötü nam salmış görünümlerini değiştirmek için “En Renkli Ofis”  yarışmasını başlattık” dedi.

Ofis çalışanlarından ofislerine renk kattığını düşündükleri konseptleri heyecanla beklediklerini dile getiren Tekin, yarışmaya katılmak için fotoğrafların #EnRenkliOfis hashtagiyle Instagram’dan paylaşılmasının yeterli olacağını söyledi.

Yapılan paylaşımlar arasından ofisine renk kattığını düşündüğü anları ölümsüzleştirip, paylaşan şansı kişiyi renkli hediyeler bekliyor.

Yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Aralık.

Previous Cidde'de bin metrelik gökdelen
Sonraki Rusya ile imzalanan inşaat projeleri askıda

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum
Etkinlikler 0 Yorum

Konutder etkinliğine Körfez’den yoğun ilgi

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER); Cityscape’in bilgi ortaklığı ile sektöre yeni bir ivme kazandırmak için 12 – 14 Ekim tarihleri arasında Çırağan Palace Kempinski’de ‘’ Türk Gayrimenkul Sektörünün Körfez

Etkinlikler 0 Yorum

7.Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı

9-22 Mart 2015’te 7. kez düzenlenecek Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW; mobilya sektörüne yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.

Etkinlikler

Viaport Marina’da eğlence başlıyor

29 Mayıs’ta kapılarını açacak olan, Türkiye’nin en değerli yatırımlarından biri olan Viaport Marina’da eğlence başlıyor…

Etkinlikler 0 Yorum

Akıllı şehirler bu konferansda konuşulacak

Türkiye’nin ilk teknoloji ve gelecek odaklı düşünce kuruluşu Gelecekhane tarafından 12 Mart’ta gerçekleştirilecek “Şehir 2.0: Akıllı Şehir, Daha Akıllı Vatandaş” konferansında şehirlerin geleceğini merak edenler İstanbul Fulya’daki Yapı Endüstrisi Merkezi

Etkinlikler 0 Yorum

20. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir

Türk yapı sektörü Kasım’da İzmir’deki dev fuarda bir araya geliyor!

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.