En renkli ofisler yarışıyor

En renkli ofisler yarışıyor

İş dünyasının kapalı kapılar ardında ciddi ve sıkıcı yerler olduğu düşünülür.

Bu durum ne yazık ki yeni fikirlere imza atılan, birçok projenin hayat bulduğu ofisler için de geçerli.  Ancak bu kez klasik ofis anlayışını yıkmak için ofislerin “en renkli”si seçilecek.

Ofislere hitap edilmiş kasvet havasını değiştirmeyi amaçlayan Ofis Tekin Exclusive, #EnRenkliOfis hahstagiyle düzenlediği Instagram yarışmasıyla ofisinin en renkli halini paylaşacak şanslı kişileri arıyor.

Başkent’in en önemli ofis mobilyası markalarından Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, “Ofislerden bahsedilirken akıllara genellikle kasvetli, bunaltıcı ve soğuk bir çalışma ortamı geliyor. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değil. Çalışanların pozitif enerjisiyle ve tasarımla renklenen, verimliliği yüksek ofisler de var. Bizde ofislerin şimdiye kadar kötü nam salmış görünümlerini değiştirmek için “En Renkli Ofis”  yarışmasını başlattık” dedi.

Ofis çalışanlarından ofislerine renk kattığını düşündükleri konseptleri heyecanla beklediklerini dile getiren Tekin, yarışmaya katılmak için fotoğrafların #EnRenkliOfis hashtagiyle Instagram’dan paylaşılmasının yeterli olacağını söyledi.

Yapılan paylaşımlar arasından ofisine renk kattığını düşündüğü anları ölümsüzleştirip, paylaşan şansı kişiyi renkli hediyeler bekliyor.

Yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Aralık.

Previous Cidde'de bin metrelik gökdelen
Sonraki Rusya ile imzalanan inşaat projeleri askıda

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ses Yalıtım Zirvesi yarın başlıyor

Günümüz kent yaşamında hemen herkesin olumsuz etkilendiği gürültü kirliliği ve ses yalıtımı konusu, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde uzman isimler tarafından tüm detaylarıyla konuşulacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Tatbikat Mimarlık Sergisi İzmir’de açıldı

Koleksiyon ve İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin ortak çalışması KOLEKSİYON / İZMİR SMD MİMARLARI AĞIRLIYOR serisinin 18. sergisi açıldı.

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara gayrimenkulun yeni yıldızı

Son yıllarda Ankara’da gayrimenkul sektörü açısından oldukça önemli projeler gerçekleşiyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Dünya Çatıcıları buluştu

Çatı sektörünü dünya genelinde temsil eden en büyük kuruluş olan Uluslararası Çatıcılık Federasyonu’na (International Federation For The Roofing Trade-IFD) üyesi olan ÇATIDER,  28-31 Ekim 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Königswinter şehrinde

Etkinlikler

Gayrimenkul dünyası GREET Vienna’da buluşacak

GREET açılımı, “Global Real Estate & Economy Talks” (Global Gayrimenkul ve Ekonomi Görüşmeleri) anlamına geliyor.

Etkinlikler

Yalova Gayrimenkul Fuarı büyük talep gördü

Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acentelerini bir araya getiren “Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi”, 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.