En renkli ofisler yarışıyor

En renkli ofisler yarışıyor

İş dünyasının kapalı kapılar ardında ciddi ve sıkıcı yerler olduğu düşünülür.

Bu durum ne yazık ki yeni fikirlere imza atılan, birçok projenin hayat bulduğu ofisler için de geçerli.  Ancak bu kez klasik ofis anlayışını yıkmak için ofislerin “en renkli”si seçilecek.

Ofislere hitap edilmiş kasvet havasını değiştirmeyi amaçlayan Ofis Tekin Exclusive, #EnRenkliOfis hahstagiyle düzenlediği Instagram yarışmasıyla ofisinin en renkli halini paylaşacak şanslı kişileri arıyor.

Başkent’in en önemli ofis mobilyası markalarından Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, “Ofislerden bahsedilirken akıllara genellikle kasvetli, bunaltıcı ve soğuk bir çalışma ortamı geliyor. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değil. Çalışanların pozitif enerjisiyle ve tasarımla renklenen, verimliliği yüksek ofisler de var. Bizde ofislerin şimdiye kadar kötü nam salmış görünümlerini değiştirmek için “En Renkli Ofis”  yarışmasını başlattık” dedi.

Ofis çalışanlarından ofislerine renk kattığını düşündükleri konseptleri heyecanla beklediklerini dile getiren Tekin, yarışmaya katılmak için fotoğrafların #EnRenkliOfis hashtagiyle Instagram’dan paylaşılmasının yeterli olacağını söyledi.

Yapılan paylaşımlar arasından ofisine renk kattığını düşündüğü anları ölümsüzleştirip, paylaşan şansı kişiyi renkli hediyeler bekliyor.

Yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Aralık.

Previous Cidde'de bin metrelik gökdelen
Sonraki Rusya ile imzalanan inşaat projeleri askıda

Diğer Yazılar

Etkinlikler

Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi

Türkiye’nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olan Yeşil İş: Sürdürülebilir İş Platformu, iş dünyasının geleceğini şekillendirecek ‘değişimin yeni paradigmaları’nı bütünsel olarak ele almak amacıyla, 7. yılında ilk kez tartışma konularını

Etkinlikler 0 Yorum

Eskişehir’in 50 yıllık Geleceği Belirlenecek

1/25 bin ile 5 binlik planların yapımı ile ilgili Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ortak Akıl-Arama Konferansı”nın ilk oturumu  dün Taşbaşı Kırmızı Salonda gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

Bayim Olur Musun Fuarı 15 Ekim’de başlayacak

Franchising sektörü bu fuar ile büyüyor

Etkinlikler 0 Yorum

HES Sektörü İstanbul’da Buluşuyor

“Barajlar ve HES Yapım Teknolojileri Fuarı”, 13-15 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Enerji Verimliliği Fuarı 14 Ocak’ta başlayacak

Expotim tarafından Enerji Verimliliği Haftası kapsamında düzenlenen “6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF)” 14-17 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Expotim açıklamasına göre; sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya

Etkinlikler 0 Yorum

İstanbul Gayrimenkul Fuarı 23-24 Nisan 2016

10. İstanbul Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi eş zamanlı olarak 23-24 Nisan tarihleri arasında Hilton Convention Exhibition Center’da gerçekleştirilecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.