En beğenilen konut markası Nef oldu

En beğenilen konut markası Nef oldu

Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi.

İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, “inşaat / konut” kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen konut markası oldu.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler, tasarım odaklı çalışama anlayışı ve inovasyonlarıyla öncü olan Nef, başarısıyla uluslararası alanda olduğu gibi yurtiçinde de takdir toplamaya devam ediyor. Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi. İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan ve Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, İnşaat/ Konut kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen sektör oyuncusu oldu. 16’cısı açıklanan “Türkiye’nin En Beğenilenler Şirketleri” araştırmasında ilk kez ‘İnşaat/Konut’ kategorisinde markalar açıklandı. Araştırmada en beğenilen şirketler, Zenna Araştırma tarafından gerçekleştirilen bağımsız anket sonuçlarına göre belirlendi. Online anket tekniği kullanılarak gerçekleştirilen araştırmaya, 500’ün üzerinde şirketten 1.584 yönetici katıldı.

“LÜKSÜ DEMOKRATİKLEŞTİRİYORUZ”

Nef’in bir ‘aşk markası’ olduğunu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “İlk günden bu yana İnsanları mutlu etmeye; insanların hayallerini gerçekleştirmeye adadık kendimizi. Her bir projemiz, onların dertlerine çözüm üretmeye, beklentilerine cevap vermeye odakladı. Bunun sonucunda da NEF projeleri insanların daha fazla hayal kurmasını sağladı. Topluma fayda sağlayan, insanların hayatını değiştiren bir şirket olmak için sosyal inovasyona inanıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle yürüyeceğiz. Lüksü ve tasarımı demokratikleştirmeye; herkese ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Nef olarak sadece 5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşarak, reel sektörde Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Timur, “2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Previous ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor
Sonraki İstanbul'da konut fiyatları düşüyor mu?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Çukurova Tower’da Geri Sayım Başladı

Deniz ve adalar manzarasına sahip, İstanbul Kartal’da konumlanan Çukurova Tovver’da daire teslimleri Ağustos sonunda başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul 216’nın yüzde 25’i satıldı

Baysaş İnşaat’ın Fikirtepe’de 80 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirdiği İstanbul 216 projesinde satışlar büyük bir hızla devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Asma Bahçeler Konfor Sunacak

TANYER İnşaat’ın, Narlıdere’deki özel projesi Asma Bahçeler, dağ ve deniz manzarasını buluşturan bir konumda yükseliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ali Ağaoğlu’ndan şaşırtan dolar çıkışı

Dolarda son zamanlarda yaşanan artış bir çok sanayiciyi tedirgin ederken Ali Ağaoğlu’ndan ilginç bir çıkış geldi: Ben olumlu görüyorum…

Firma Haberleri 0 Yorum

Çamlıca Mesa Teslim Tarihi

Konforlu yaşamın yeni adresi MESA’nın büyük bir ilgiyle beklenen projesi Çamlıca’da MESA, fırsatlarla inşaat çalışmalarına başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

REC İstanbul’da Ofis Açtı

İnşaat sektörüne ilgisi süren yabancılar, Türkiye’ye teknik mühendislik hizmetleri vermek için de geliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.