En beğenilen konut markası Nef oldu

En beğenilen konut markası Nef oldu

Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi.

İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, “inşaat / konut” kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen konut markası oldu.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler, tasarım odaklı çalışama anlayışı ve inovasyonlarıyla öncü olan Nef, başarısıyla uluslararası alanda olduğu gibi yurtiçinde de takdir toplamaya devam ediyor. Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi. İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan ve Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, İnşaat/ Konut kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen sektör oyuncusu oldu. 16’cısı açıklanan “Türkiye’nin En Beğenilenler Şirketleri” araştırmasında ilk kez ‘İnşaat/Konut’ kategorisinde markalar açıklandı. Araştırmada en beğenilen şirketler, Zenna Araştırma tarafından gerçekleştirilen bağımsız anket sonuçlarına göre belirlendi. Online anket tekniği kullanılarak gerçekleştirilen araştırmaya, 500’ün üzerinde şirketten 1.584 yönetici katıldı.

“LÜKSÜ DEMOKRATİKLEŞTİRİYORUZ”

Nef’in bir ‘aşk markası’ olduğunu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “İlk günden bu yana İnsanları mutlu etmeye; insanların hayallerini gerçekleştirmeye adadık kendimizi. Her bir projemiz, onların dertlerine çözüm üretmeye, beklentilerine cevap vermeye odakladı. Bunun sonucunda da NEF projeleri insanların daha fazla hayal kurmasını sağladı. Topluma fayda sağlayan, insanların hayatını değiştiren bir şirket olmak için sosyal inovasyona inanıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle yürüyeceğiz. Lüksü ve tasarımı demokratikleştirmeye; herkese ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Nef olarak sadece 5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşarak, reel sektörde Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Timur, “2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Previous ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor
Sonraki İstanbul'da konut fiyatları düşüyor mu?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

YEM,Turkeybuild İstanbul,Fuar Alanı 100 Bin Metrekare Olacak

Uluslararası nitelik taşıyan ve sektöre yeni ihracat kapıları açan Yapı FuarlarıTurkeybuild, yıl boyunca yerli ve yabancı ortalama 180 bin ziyaretçiyi buluşturuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye Müteahhitler Birliği : “2016 zor bir yıl olacak”

Türkiye Müteahhitler Birliği, “2016 zor bir yıl olacak” başlıklı 2016 yılı ilk çeyrek analizini açıkladı.

Firma Haberleri

PAKPEN Antakya Valiliği’ne ürünlerini tanıttı

Yapı sektörünün öncü kuruluşlarından Pakpen, 14 Mayıs’ta Antakya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı mühendisleri ve kamu müteahhitlerine özel bir bilgilendirme semineri gerçekleştirdi.

Firma Haberleri

Kale’nin ücretsiz montaj kampanyası reklamlarına ‘Kırmızı’ ödülü

Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından ‘Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde; Kale’nin ücretsiz montaj kampanyası için Modiki’nin hazırladığı ilanlar, ‘En İyi Gazete Reklam Kampanyası’ ödülüne layık görüldü.

Firma Haberleri

Newjoy, Dubai Index Fuarı’nda adından söz ettirdi

Bebek, çocuk ve gençlere yönelik özgün mobilya tasarımlarıyla dikkat çeken NEWJOY, 18 -21 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenen Dubai Index Fuarı’na katılarak, 2015 koleksiyonunu tanıttı. İç dekorasyon, mobilya, ev tekstili

Firma Haberleri 0 Yorum

Özen Kuzu : İran pazarı büyük fırsatlar sunacak

Yurt içinde yaptığı nitelikli projelerin yanı sıra yurt dışında da başarılı işlere imza atan Kuzu Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, İran’a yönelik ambargonun kaldırılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.