En beğenilen konut markası Nef oldu

En beğenilen konut markası Nef oldu

Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi.

İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, “inşaat / konut” kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen konut markası oldu.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler, tasarım odaklı çalışama anlayışı ve inovasyonlarıyla öncü olan Nef, başarısıyla uluslararası alanda olduğu gibi yurtiçinde de takdir toplamaya devam ediyor. Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi. İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan ve Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, İnşaat/ Konut kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen sektör oyuncusu oldu. 16’cısı açıklanan “Türkiye’nin En Beğenilenler Şirketleri” araştırmasında ilk kez ‘İnşaat/Konut’ kategorisinde markalar açıklandı. Araştırmada en beğenilen şirketler, Zenna Araştırma tarafından gerçekleştirilen bağımsız anket sonuçlarına göre belirlendi. Online anket tekniği kullanılarak gerçekleştirilen araştırmaya, 500’ün üzerinde şirketten 1.584 yönetici katıldı.

“LÜKSÜ DEMOKRATİKLEŞTİRİYORUZ”

Nef’in bir ‘aşk markası’ olduğunu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “İlk günden bu yana İnsanları mutlu etmeye; insanların hayallerini gerçekleştirmeye adadık kendimizi. Her bir projemiz, onların dertlerine çözüm üretmeye, beklentilerine cevap vermeye odakladı. Bunun sonucunda da NEF projeleri insanların daha fazla hayal kurmasını sağladı. Topluma fayda sağlayan, insanların hayatını değiştiren bir şirket olmak için sosyal inovasyona inanıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle yürüyeceğiz. Lüksü ve tasarımı demokratikleştirmeye; herkese ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Nef olarak sadece 5 yılda 1 milyar TL ciroya ulaşarak, reel sektörde Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attıklarına dikkat çeken Timur, “2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Previous ConCept Yapı Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiriyor
Sonraki İstanbul'da konut fiyatları düşüyor mu?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

İncek Prestij Lansman Yaptı

Ünlü oyuncular Vatan Şaşmaz, Tuğba Melis Türk ile manken Ebru Öztürk, İncek Prestij projesinin tanıtımına katıldı. 765 konutun özel fiyatlarla satışa sunulduğu lansman, büyük ilgi gördü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avcı Architects’in tasarladığı Kongo Kintele Kongre Merkezi Eylül’de açılıyor

İş hacminin %80’i uluslararası mimari projelerden oluşan Avcı Architects’in Afrika’da sürdürdüğü iki önemli tasarımından biri olan ve Kongo Cumhuriyeti’nin başkenti Brazzaville’de, Kintele bölgesinde yer alan Kongo Kintele Kongre Merkezi’nin, 2016

Firma Haberleri 0 Yorum

Mimar Selçuk Avcı: İnovasyonda yaptırımlar olmalı

Ekolojik mimarlığın Türkiye’deki öncü isimlerinden Avcı Architects kurucusu Mimar Selçuk Avcı, mimaride inovasyonun, sürdürülebilir, sosyal ve ekonomik iyileşmeye önemli katkılarda bulunduğunu dile getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

2.700 İşçinin Kurduğu Fabrika İcradan Satıldı

1970’de Devrek’te çalışan 2.700 işçi tarafından kurulan, ancak 2005’te iflas eden Devrektaş fabrikası açık artırmayla satıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Keller Williams gençlerle buluşuyor

Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, eğitim alanında gerçekleştirdiği etkinliklerde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Concord İstanbul 307 bin TL’den Satısta

Teknik Yapı’nın Fikirtepe’dekl ilk imar adasındaki 1.173 rezidans, home ofis ve ticari alandan oluşan Concord istanbul’da

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.