Emlakta En Pahalı Semtler

Metrekare.com’un 2013 yılı Kasım ayı ve 2014 yılı Şubat ayı arasında İstanbul’da yaptığı araştırmanın verilerine göre, satılık emlak piyasasında ortalama metrekare fiyatları bakımından Beşiktaş, Bakırköy ve Sarıyer ilk üç sırada yer aldı. Fiyatların en düşük olduğu yer Silivri oldu. Kiralık emlak alanında ise Beyoğlu, Sarıyer ve Beşiktaş en yüksek fiyatlarla öne çıktı.(Zaman)

Previous Ticaret Portalına 22 Kat Ön Talep
Sonraki Türkiye'nin En Uzun Sulama Tüneli Suruç Faaliyete Geçti

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Halkalı-Mahmutbey Hattı Değerini Katlıyor

Son dönemde markalı konut projeleriyle hızla gelişen Halkalı, Bahçeşehir, Ispartakule ve Mahmutbey; şehrin yeni metro ağıyla büyük değer kazanacak. Yeni metro hatları bu bölgeleri uçuracak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’nın İlk Diyabet Hastanesi Çankaya’da 8 Şubat’ta Hizmete Girecek

Çankaya Belediyesi’nin arsasını tahsis ettiği diyabet hastanesinin yapımında sona gelindi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’nın geleneksel yarışması için geri sayım başladı

Çankaya Belediyesi’nin, ilçe sakinlerini peyzaj çalışmalarına özendirip çevre bilincini ve yeşil alan sevgisini arttırmak amacıyla uzun yıllardır düzenlediği ve artık gelenekselleşen “Balkon-Pencere Bezeme, Çatı-Teras Düzenleme ve Bahçe Düzenleme” yarışması için

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek 2014 yılını değerlendirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.Başkan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi’nin bir yılı daha başarılı çalışmalarla geride bıraktığını belirterek, “Birlikte geçirdiğimiz 20

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle dini tesis imar planı değişikliği askıda

Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi dini tesise ilişkin 1/1000 ölçekli plan değişikliği 1 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm 51954 ada 1 parsel imar planı askıda

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 4.Etabı kapsamında yer alan 51954 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği 8 Haziran 2016 tarihinde askıya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.