Emlak’ın yeni rekoru Ankara’dan

Emlak’ın yeni rekoru Ankara’dan

Emlak Konut GYO’nun “rekor” fiyatlı ihalelerine yenisi eklendi.

Ankara Yenimahalle ihalesine, 1 milyar 258 milyon 365 bin liralık teklif geldi. İpi Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığı göğüsledi Emlak konut GYO, İstanbul’dan sonra Ankara’daki ihalelerinde de rekora imza attı. İstanbul’a rakip şehirler ve projelerle, başta Ankara olmak üzere Anadolu’nun tüm illerine girme hedefi olan emlak Konut GYO, bu kapsamda “Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin ikinci oturumunu gerçekleştirdi.

Oturumda en yüksek teklif, 1 milyar 258 milyon 365 bin lira ile Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat – Çiftay İnşaat İş Ortaklığı’ndan geldi. Emlak Konut GYO’dan yapılan açıklamada ortaklığın, 4 milyar 194 milyon 550 bin lira ile arsa satışı karşılığı toplam satış geliri için de rekor denebilecek en yüksek teklifi verdiği belirtildi.

Daha önce Emlak Konut GYO’nun, İstanbul İstinye’deki 158 dönüm arsası için Tahincioğlu Gayrimenkul – Tahincioğlu Yapı – Nida İnşaat İş Ortaklığı, satış toplam geliri olarak 3 milyar 672 milyon vermişti. İstanbul Seyrantepe’de, Türk Telekom Arena’nın yanında bulunan 36.7 dönümlük arazi içinse yine rekor teklif alınmıştı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen 26 firmasının yarıştığı söz konusu ihalede en yüksek teklifi, 1 milyar 300 milyon liralık toplam satış geliri ile Gül İnşaat Proje ve Gül İnşaat iş ortaklığı vermişti.Ayyıldız Gazetesi

Previous Ankara'da imar revizyon planları masaya yatırıldı
Sonraki Mahmut Çelikcan : Kışla 2.Etap gerçek kentsel dönüşüm

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Uptown İncek’ten ev alan kazandı

Hızla artan konut projeleri satış rakamları ile sıkı bir yarış içerisinde.

Ankara

Emlak Konut, Ankara üzerinden Anadolu’ya açılacak

Yılın ilk 4 ayında 2 bin 882 adet bağımsız bölüm satışı gerçekleştiren Emlak Konut GYO, kaliteli ve güvenilir yatırım olanakları sağlamaya sürdürüyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara’da satılık konut fiyatları en çok hangi ilçede arttı?

Başkent Ankara’da satılık konut fiyatları son bir yıllık süreçte yüzde 12 oranında artarak bin 700 lira metrekare ortalamasına ulaştı.

Ankara

NewAnka Residence konut projesi

NewAnka Residence konut projesi Ankara Çankaya Kırkkonaklar’da Utkum Yapı Gayrimenkul tarafından  hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Arte 168 teslim tarihi

Arte 168 teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Queen Park Ankara’da ılıman iklim sunan konut projesi

Ayazıyla meşhur Başkent Ankara kış mevsiminin kendini iyiden iyiye göstermesiyle sis, buzlanma ve soğuk havaya teslim oldu.