Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut GYO, konut satışlarını canlandırmak için ağustosta başlattığı 1aylık tarihi kampanyayı 4 ay daha uzattı.

Geçmişe dönük borçların kapatılması için başlatılan yüzde 20 indirim seçeneği ise 30 Eylül’e kadar sürecek Emlak Konut GYO’nun Fetullahçı Terör Örgütü’niin (FETÖ) hain darbe girişiminin ekonomiye ve konut satışlarına etkisini azaltmak için başlattığı tarihi kampanya rekor ilgi nedeniyle uzatıldı. Edinilen bilgilere göre 1 Ağustos itibarıyla başlatılan ve 31 Ağustos’ta sona erecek olan kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. Stoklarını tüketen yüklenici firmaların ise kampanya kapsamında tekrar satış yapamayacakları da öğrenildi.

BORÇ KAPATMA DA 1 AY UZADI
Geçmişe dönük borcu olan vatandaşın yüzde 20 indirimle borcunu kapatmak için de kampanya başlatan şirket, tüketiciden gelen yoğun talep nedeniyle süreyi 30 Eylül’e kadar uzattı. Emlak Konut Genel Miidürii Murat Kurum,tarihi kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek. “Ülkemizin geleceğine güvenen tüm sektörlerin bu tarz hamleler yapması gerekiyor” diye konuştu. Bursa Hayat

Previous One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya
Sonraki Prefabrik Yapı A.Ş., Türkmenistan'da 48 villa inşa etti

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara Sky Tower Yeni Nesil Karlı Ofis

Özellikle plazalarda neredeyse kira fiyatlarıyla yarışan ofis aidatları sorunu başkenti iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran Ankara Sky Tovver ile çözüme kavuşuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

DKY Lokum Evler Projesine 2 Bin Ön Talep

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında İstanbul Aydınlı’da inşaatına başlanan Lokum Evler projesine yoğun talep geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Altensis İlklere İmza Atıyor

Markalı gayrimenkul projeleri ve kurumsal firmalara hizmet veren Altensis, Türkiye’yi ilk LEED sertifikalı renovasyon, ticari ofis ve mevcut bina projeleri, ilk BREEAM post construction sertifikalı projesi, ilk LEED platin sertifikalı

Firma Haberleri 0 Yorum

Sheraton Samsun İnşaatı Devam Ediyor

Samsun Mimarlar Odası’nın ‘Şehircilik ve planlama ilkelerine aylan olduğu, sahilde emsal oluşturarak kötü örnek teşkil edeceği gerekçesi ile mahkemeye başvurduğu ve yürütmeyi durdurma kararı aldığı 115 metre yükseklikteki otelin inşaatına

Firma Haberleri 0 Yorum

Siemens Ankastre Setlerde Eylül’e Özel İndirim

Siemens Ev Aletleri sonbahara mutfağını yenileyerek girmek isteyenler için ankastre ürünlerde Eylül ayına özel indirim ve taksit fırsatları sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ferko İnşaat, EMITT’te Ilgaz otel projesini tanıttı

Ferko İnşaat, turizm dünyasının buluşma noktası olan ve bu yıl 19. kez kapılarını açan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Ferko Ilgaz Mountain Resort & Otel projesiyle katıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.