Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut’un tarihi kampanyası 4 ay uzatıldı

Emlak Konut GYO, konut satışlarını canlandırmak için ağustosta başlattığı 1aylık tarihi kampanyayı 4 ay daha uzattı.

Geçmişe dönük borçların kapatılması için başlatılan yüzde 20 indirim seçeneği ise 30 Eylül’e kadar sürecek Emlak Konut GYO’nun Fetullahçı Terör Örgütü’niin (FETÖ) hain darbe girişiminin ekonomiye ve konut satışlarına etkisini azaltmak için başlattığı tarihi kampanya rekor ilgi nedeniyle uzatıldı. Edinilen bilgilere göre 1 Ağustos itibarıyla başlatılan ve 31 Ağustos’ta sona erecek olan kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. Stoklarını tüketen yüklenici firmaların ise kampanya kapsamında tekrar satış yapamayacakları da öğrenildi.

BORÇ KAPATMA DA 1 AY UZADI
Geçmişe dönük borcu olan vatandaşın yüzde 20 indirimle borcunu kapatmak için de kampanya başlatan şirket, tüketiciden gelen yoğun talep nedeniyle süreyi 30 Eylül’e kadar uzattı. Emlak Konut Genel Miidürii Murat Kurum,tarihi kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek. “Ülkemizin geleceğine güvenen tüm sektörlerin bu tarz hamleler yapması gerekiyor” diye konuştu. Bursa Hayat

Previous One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya
Sonraki Prefabrik Yapı A.Ş., Türkmenistan'da 48 villa inşa etti

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Gökdeniz Kartal 4 Farkli Ödeme Planı Sunuyor

Kartal’ın en gözde lokasyonları arasında gösterilen Esentepe Mahallesi’nde yükselen Gökdeniz Kartal, 70 milyon TL’lik yatırım değerine sahip.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hazır Beton Endeksi 2016 Ekim Ayı Raporu

Türkiye Hazır Beton Birliği, her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2016 Ekim Ayı Raporu’nu açıkladı.

Firma Haberleri

Maslak 1453 ‘te ofisler yatırımcısının yüzünü güldürecek

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Avrupa yakasındaki projelerinden biri olan Maslak 1453’te merakla beklenen ofisler satışa çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul Lounge 2’de Son 30 Ev Fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Halkalı’da hayata geçirdiği İstanbul Lounge 2 projesinin büyük ilgi gören konutlarında son 30 ev satışa sunuldu.

Firma Haberleri

özer+tulgan Mimarlık’tan eğlenceli ve sosyal ofis projesi

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında ödüllü ve sürdürülebilir projelere imza atan özer+tulgan Mimarlık’ın doğadan ilham alarak tasarladığı “Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi”, alışılagelmiş ve sıkıcı ‘çağrı merkezi ofisi’

Firma Haberleri 0 Yorum

İncek Loft Fiyatlar

İncek Loft için son gün 8 Haziran Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesinde 30 günde 1135 konuttan 509’u satıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.