Emlak Konut Ankara Yenimahalle konut projesinin yer teslimi yapıldı

Emlak Konut Ankara Yenimahalle konut projesinin yer teslimi yapıldı

Emlak Konut Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nin yer teslimi ”Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnş. A.Ş.  Çiftay İnş. Taah. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı”’ na yapıldı.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi karşısında ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başlanlığı yanında bulunan arsa için düzenlenen ihaleye 1 milyar 258 milyon 365 bin lira ile en yüksek teklifi veren Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığı kazanmıştı. Ankara’nın en büyük, gayrimenkul yatırımlarından biri olacak olan proje karma kullanımlı olarak ofis, rezidans, hastane, beş yıldızlı otel ve konuttan oluşacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;
Şirketimiz projelerinden ”Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi”nin yer teslimi, yüklenici ”Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnş. A.Ş. ~ Çiftay İnş. Taah. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı” na 20.07.2015 Pazartesi günü yapılmıştır.

Previous İnşaattaki durgunluk ‘Tek Kata’ uğramadı
Sonraki Beypazarı İnözü Vadisi koruma amaçlı imar planı askıda

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Urankent Ankara’da komşuluk ruhunu koruyor

Kentlerin büyümesi, iş telaşının günlük ilişkilere daha fazla etki etmesi gibi etkenler nedeniyle unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkileri, ‘semt’ kavramını koruyan yeni nesil konut projeleriyle yeniden öne çıkmaya başladı.

Ankara 0 Yorum

İncek Loft’ta ilk teslimler Nisan 2016’da

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesinde ilk daire teslimlerine 6 ay kaldı. İncek’in en büyük konut projesinde yaşam Nisan 2016’da başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Ege Vadisi’nde 3.190 TL’den başlayan taksitlerle

Sinpaş GYO’nun 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak ‘Güle Güle Otur Türkiyem’ kampanyası çok yoğun ilgi görüyor.

Ankara

Emlak Konut’tan Ankara’ya 3.Proje

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım şirketi olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Ankara’daki gayrimenkul  yatırımlarına devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

MESA Ankara’da 2 yeni konut projesi hayata geçirecek

MESA Ankara’da değeri 970 milyon lirayı bulan 2yeni konut  projesi hayata geçirecek.

Ankara

Ankara Yaşamkent’te yeni proje Relax Plus

Ankara’nın önemli lokasyonlarından Yaşamkent’te gerçekleştirilen ve ‘Hayatın Artısı’ sloganıyla yola çıkan Relax Plus’un lansmanı ünlü konukların katılımıyla gerçekleştirildi.