Emlak İstasyonu, kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık kararı aldı

Emlak İstasyonu, kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık kararı aldı

Emlak İstasyonu Türkiye´deki franchising pazar payını artırmak için kadın girişimcilere avantajlı koşullarla franchising vermeye hazırlanıyor.
“Emlak İstasyonu markasını bu noktaya getirenler hep kadınlar oldu. Biz de hanımlara şükran borcumuzu ödemeliyiz” diyor Emlak İstasyon Koordinatörü Erkan Bayrak. Ancak önemli kriterleri var. Öncelikle franchising’ların açacağı ofisler  iş yapan  lokasyonda olmalı. Emlak İstasyonu Türkiye´de 16 franchising ofisiyle hizmet veriyor. Türkiye´de franchising pazar payını daha da artırmak için franchising vermek gündeme gelmiş.  İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Eskişehir´de 2016 sonuna kadar 20 franchising vermeyi hedefliyor. franchising ofislerinin 60 metrekare olmasını öngörüyorlar.

Emlak İstasyon Koordinatörü Erkan Bayrak, kadın girişimciye pozitif ayrımcılık tanıdıklarını belirterek “Elbette erkek girişimci ile anlaşırız ama franchising bedelinde kadınlara göre yüzde 50 fazlası koşullarla” diyor.  Bayrak “Kadının iş hayatına atılmasını önemsiyoruz. Bugüne kadar kadınlardan kazandık, bir şükran borcu olarak onlara ayrıcalık tanıyoruz” diyor.

Previous Ankara'da galericilerin Otonomi'ye taşınması için tebligatlar başladı
Sonraki Fatma Güldemet Sarı'nın 23 Mart 2016 programı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Via GYO halka açılıyor

Via Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) hisselerini Borsa İstanbul’da halka açıyor. Bünyesinde Vialand eğlence merkezini de barındıran şirket, hisselerinin yüzde 25’ini halka arz edecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tema İstanbul’da 7 Ayda Bin 792 Adet Konut Satıldı

Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da 7 ay içinde bin 792 daire satıldı.

Firma Haberleri

Nurus ofis çözümleri sunuyor

Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Nurus, insan sağlığını önemseyen, koruyan ve çalışanlara ihtiyaçları olan hareket imkanı sağlayan ofis çözümleri sunuyor

Firma Haberleri 0 Yorum

MESA Koza 66 teslim tarihi

Başkent’te yaşama değer katacak yeni bir MESA projesinin daha temeli atıldı.Şehrin içinde konforlu yaşam: MESA KOZA 66

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 11 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro

Firma Haberleri 0 Yorum

46. Ytong yetkili satıcılar toplantısı Antalya’da gerçekleşti

Türk inşaat sektörünün lider kuruluşlarından Türk Ytong, Yetkili Satıcıları ile Antalya’da düzenlenen 46. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda bir araya geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.