Emlak İstasyonu Çark Caddesi ofisi açıldı

Emlak İstasyonu Çark Caddesi ofisi açıldı

Brokerlığını Murat Alıcıer’ in yaptığı Emlak İstasyonu Sembol Gayrimenkul, bölgenin en önemli ticaret ve alışveriş merkezi olan Çark Caddesinde hizmet veriyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki büyümesini nitelikli franchise ofisleri ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti.

İstanbul, Beylikdüzü, Esenyurt, Kayaşehir, Kayseri, Düzce, Balıkesir Akçay, Sakarya Kırkpınar’ da franchise ofisleri bulunan Emlak İstasyonu ailesine son olarak Adapazarı, Çark Caddesi ofisi katıldı.

Previous Özgür Residence projesi
Sonraki Zekeriyaköy KÖY projesi ev fiyatları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

MNG Blue Boutique Nerede

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Atakent’in son projelerinden MNG Blue Boutique’de teslimler için geri sayım başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Siv Yapı’dan Sivas’a 80 Milyon Dolarlıklık Yatırım

Siv Yapı tarafından Sivas Çermik’te hayata geçirilen devremülk ve tatil köyü projesi bir yandan devam ederken, şirket 3 yılda 80 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gayrimenkul sertifikası modeline sektörden destek

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, Hükümetin eylem planında yer alan modelin doğru uygulanması durumunda özellikle “kentsel dönüşüm” projelerinde çok yararlı olacağını bildirdi.

Firma Haberleri

Konut kredisi ile gayrimenkul alanlara büyük kolaylık

Son dönemde teknolojik atılımlarıyla dikkat çeken Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, yürürlüğe aldığı yeni uygulamasıyla konut kredisi kullanarak gayrimenkul satın alan veya farklı amaçlarla ipotek işlemi yaptıran vatandaşların işlemlerini hızlandırırken; bu

Firma Haberleri

BASF, 38. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’a katıldı

İnşaat sektörünün önde gelen hammadde, formülasyon ve sistem sağlayıcısı BASF, 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da ‘ofis balonu’ yok, yabancı var!

Başkent Ankara’da yeni nesil iş merkezi sayısının son 2-3 yıldan bu yana ciddi şekilde artması, ‘stok fazlası olabileceği’ iddialarını da beraberinde getiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.