Emlak İstasyonu Çark Caddesi ofisi açıldı

Emlak İstasyonu Çark Caddesi ofisi açıldı

Brokerlığını Murat Alıcıer’ in yaptığı Emlak İstasyonu Sembol Gayrimenkul, bölgenin en önemli ticaret ve alışveriş merkezi olan Çark Caddesinde hizmet veriyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki büyümesini nitelikli franchise ofisleri ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti.

İstanbul, Beylikdüzü, Esenyurt, Kayaşehir, Kayseri, Düzce, Balıkesir Akçay, Sakarya Kırkpınar’ da franchise ofisleri bulunan Emlak İstasyonu ailesine son olarak Adapazarı, Çark Caddesi ofisi katıldı.

Previous Özgür Residence projesi
Sonraki Zekeriyaköy KÖY projesi ev fiyatları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Casa Oliva’da Yaşam Başlıyor

Aygıt Inşaat’ın, Göryakınlar ortaklığı ile Karşıyaka’da yapımına devam ettiği Casa Oliva Evleri, Aralık’ta teslim edilecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Erkanlı Grup Sunfarming Güneş Enerjisi Santrali

Gayrimenkul, enerji ve madencilik sektörlerinde faaliyet yürüten Erkanlı Grup, Alman güneş enerjisi şirketi Sunfarming ile birlikte Türkiye’de 50 milyon lira yatırımla 10 MW’lık güneş enerjisi santralı kurmak ve anahtar teslimi

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Bahçeşehir Ispartakule açılıyor

Brokerlığını Coşkun Demir ve Burçin Tekşal’ın yapacağı Emlak İstasyonu Bahçeşehir, Bahçeşehir Ispartakule İnovia çarşı’da açılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Metal Ağaçlar Finans Merkezi’ne Enerji Verecek

Dünyadaki 9 finans merkezi incelenerek projelendirilen İstanbul Finans Merkezinde ortak alanlarının elektrik ihtiyacı 20 metre boyundaki 14 metal ağaçtan karşılanacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup İşbirliği

Ortadoğulu grupla anlaşma tamam Dumankaya İnşaat, Ortadoğulu gayrimenkul geliştirici holdingletinden Al Mazaya Grup ile stratejik işbirliği anlaşması imzaladı.

Firma Haberleri

Hayat Tepe Suites kasım ayında teslim

ÖZAK GYO’nun Hayat Tepe projesine komşu olan Hayat Tepe Suites projesinin kaba inşaatı tamamlandı. Projenin daire sahiplerine kasım ayında teslim edilmesi planlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.