Elysium Dolapdere iletişim

Elysium Dolapdere iletişim

Elysium Dolapdere iletişim bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ofton İnşaat’ın Dolapdere’de hayata geçireceği yeni konut projesi Elysium Dolapdere , ulaşım kolaylığı ve lüks sosyal imkânları ile birçok alanda farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi konumunda olan bölge, AVM, ofis, otel, kültür merkezine yakınlığı ve kentsel dönüşüm çerçevesinde eski binaların renovasyonu ile giderek değerleniyor.

Elysium Dolapdere, toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde  225 bağımsız bölümden oluşacak. Proje, konumu itibarıyla da Taksim’e 3, Nişantaşı’na da 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş – Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Elysium Dolapdere İletişim:

444 5 350

Previous Tual Adalar Kartal
Sonraki Elysium Dolapdere nerede

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Resim İstanbul ikinci etap teslimleri başlıyor

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Avrupa Yakası

5. Levent konut projesinde yaz kampanyası

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliği ile İstanbul’da, TEM Alibeyköy kavşağında inşa edilen 5. Levent’ konut projesinde yaz kampanyası başlatıldı.

İstanbul 0 Yorum

Hayattepe’de Yüzde 15 İndirim

ÖZAK GYO’dan teslim öncesi yüzde 15’lik indirim fırsatı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kemerville Kemerburgaz projesi

Kemerburgaz’da 40 yeni adres yıldır bir çok konut projesi gerçekleştiren Gün İnşaat’ın yeni projesi Kemerville, 3. havalimanı sayesinde ilginin arttığı bölge olan Kemerburgaz’da yer alıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Toya Moda’da teslime kadar kredi taksitleri Toya’dan

Evini bugün al, banka kredini teslimata kadar Toya ödesin!

İstanbul

ÖZAK GYO, birçok proje geliştirecek

Forbes Dergisi’nin ‘Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi’ sıralamasında ÖZAK GYO, birçok büyük holdingi, sanayi ve hizmet kurumunu geride bırakarak 57. sırada yer aldı.