Elysium Dolapdere iletişim

Elysium Dolapdere iletişim

Elysium Dolapdere iletişim bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ofton İnşaat’ın Dolapdere’de hayata geçireceği yeni konut projesi Elysium Dolapdere , ulaşım kolaylığı ve lüks sosyal imkânları ile birçok alanda farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi konumunda olan bölge, AVM, ofis, otel, kültür merkezine yakınlığı ve kentsel dönüşüm çerçevesinde eski binaların renovasyonu ile giderek değerleniyor.

Elysium Dolapdere, toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde  225 bağımsız bölümden oluşacak. Proje, konumu itibarıyla da Taksim’e 3, Nişantaşı’na da 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş – Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Elysium Dolapdere İletişim:

444 5 350

Previous Tual Adalar Kartal
Sonraki Elysium Dolapdere nerede

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolu yakasında yeni proje 216 Bahar

216 Yapı,Anadolu yakasında kentsel dönüşüme odaklandı.

İstanbul 0 Yorum

Resim İstanbul ikinci etap teslimleri başlıyor

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Anadolu Yakası

Manzara Adalar konut projesi

Manzara Adalar konut projesi Kartal’da İş GYO tarafından inşa ediliyor. 

İstanbul 0 Yorum

Seha Yapı İstanbul’daki ilk projesini Başakşehir’de inşa edecek

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren markası Seha Yapı’nın da aralarında bulunduğu ortak girişim, Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği ihaleyi kazandı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Ofton İnşaat’ın 4 projesinde 60 ay 0 faiz

Merkezi lokasyonlarda yaptığı butik ve nitelikli projelerle dikkat çeken Ofton İnşaat, 2016 bitmeden farklı bölgelerdeki 4 projesinde 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası başlattı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

API Investment Essenora projesini yurtdışında satacak

Gayrimenkul sektöründe yabancıya satış konusunda Türkiye’nin en başarılı kurumu olan API Investment yeni bir anlaşmaya daha imza attı.