Elite World Europe Otel yeni sezonda hizmete açılacak

Elite World Europe Otel yeni sezonda hizmete açılacak

Elite World Oteller Zinciri, yaşanan üzücü olaylardan en çok etkilenen sektörlerin başında gelen, hacim kadar rekabetin de arttığı turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Otelcilik trendlerini yakından takip ederek, yatırımlarını çeşitlendiren ve artıran Elite World Oteller Zinciri, 28-31 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen EMITT Fuarı’nda yeni yatırımları ile yer aldı.

Turizm sektörüne yeni bir konsept

2016 yılının Eylül ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacak, zincirin en büyük kapasiteye sahip oteli olacak olan Elite World Europe Otel’e dair bilgiler, ilk kez EMITT Fuar’ında turizm sektörü ve zincirin iş ortakları ile paylaşıldı. Zincir, turizmde bir ilk olacak yeni konsept ile Elite World Europe Otel’i yeni sezonda hizmete sokacaklarının duyurdu.
Elite World Oteller Zinciri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, EMITT Fuarı’nda, “2014 yılından itibaren çalışmalarını sürdürdüğümüz, Basın Ekspress Yolu üzerinde inşaası devam eden Elite World Europe Otel, arsa payı dahil 120 milyon dolar yatırım ile hayata geçiriliyor.

Tesis, toplam 401 oda, 802 yatak kapasitesi ve 2500 kişi kapasiteli 11 toplantı salonu ile farklı bir konseptle hizmet verecek bir kongre oteli olacak. 2014 yılından aralıksız süren fizibilite çalışmaları ile iş dünyasının beklentilerini çok iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi oteller sadece mekan değil, asıl olarak hizmet sunan noktalardır. Zincirimizin en büyük halkası olacak Elite World Europe Otel’de çok özel bir hizmet tanımı, ilk olacak bir konsept ile yerli ve yabancı iş dünyasını yeni sezonda, Eylül ayı itibariyle misafir ediyor olacağız” dedi.

Elik ayrıca, Elite World Europe Otel’in ardından İstanbul Anadolu yakasında Maltepe’de Elite World Asia Oteli’ni 2017 yılında hizmete alacaklarının bilgisini paylaştı.

Elite World Otelleri, şu an İstanbul Taksim’de Elite World İstanbul ve Elite World Prestige Otelleri ile, Florya E5 kavşağında yer alan Elite World Business Otel, Van’da ki Elite World Van Otel ve Marmaris İçmeler’deki Elite World Marmaris Otel ile hizmet sunuyor.

Previous İstanbul Hong Kong'la yarışıyor
Sonraki Ontan Bayraklı teslim tarihi

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Curio – A Collection by Hilton, İstanbul’ da hizmet verecek

Hilton Worldwide’ın Curio – A Collection by Hilton markası yakında İstanbul’daki tarihi Rumeli Han’da ve Hamburg’daki Reichshof binalarında hizmet verecek

Otel 0 Yorum

Bursa İnegöl’e 5 Yıldızlı Otel Yapılıyor

İnegöl’ün ilk 5 yıldızlı otelini Dora Otelcilik yapıyor

Otel 0 Yorum

Swissotel Resort Bodrum Beach’e en iyi sahil oteli ödülü

Ege ile çevrili Bodrum’da kalite anlayışı ile dikkatleri üzerine çeken Swissotel Resort Bodrum Beach, 2016 World Luxury Hotel Awards kapsamında “Luxury Beach Resort- En iyi lüks sahil oteli” kategorisinde ödüle

Otel 0 Yorum

The Green Park Otel Ankara açılıyor

Müşteri kabulü başlayan otelin resmi açılışının yakında yapılacağını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ,

Otel 0 Yorum

Özak GYO’dan 5 yeni otel

Özak GYO, İstanbul, İzmir ve Antalya’da ortalama 300 yataklı toplam 5 yeni otel projesini daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Otel 0 Yorum

Park Dedeman Bostancı Otel açıldı

Türkiye’nin ilk otel zinciri Dedeman Grubu’nun İstanbul’daki 4’üncü oteli Park Dedeman Bostancı, Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.