Ege Yaşam Evleri Ulukent

Ege Yaşam Evleri Ulukent

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konutlar 24 saat güvenlik sistemi ile kontrol edilecek.

Menemen Ulukent’te yapımı devam eden Ege Yaşam Evleri, 2015 yılı Mayıs ayında sahipleri ile buluşacak. Ege învest A.Ş’nin yapımım üstlendiği proje, sahip olduğu özelliklerin yanı sn-a ulaşım rahatlığıyla da beğeni topluyor. 7 katlı 3 bloktan oluşan Ege Yaşam Evleri’nde toplam 84 daire bulunuyor.

6456 metrekare arsa büyüklüğüne sahip olan projenin; 3 + 1,2+1 ve 1 + 1 daire seçenekleri ile satışa sunulduğunu dile getiren Ege İnvest A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vecayi Altıntaş, “2013 yılında yapımına başladığımız projemizi 2015 yılının Mayıs ayında tamamlamayı planlıyoruz.

20 yılı aşkın süredir Almanya’da faaliyet gösteren firmamızın sahip olduğu üstün hizmet ve kalite anlayışım Türkiye’ye taşıdık. İnşaat sektöründe de sahip olduğumuz bu anlayış üe başaıı çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

24 saat güvenlik Deprem yönetmeliğine uygun olarak modern mimaride tasarlanan Ege Yaşam Evleri’nde sahiplerine konfor sağlayacak olan özelliklerin bulunduğuna dikkat çeken Altıntaş şöyle devam etti: “Projemizde farklı ihtiyaçlara uygun dan*e seçeekleri bulunuyor. 1 + 1 dairelerimizi 140 bin TL’den, 2+1 daü-elerimizi 160 bin TL’den, 3+1 dairelerimizi ise 225 Tl’den başlayan fisatışa sunuyoBüinci sınıf ürüntercih edildiği daikonforlu ve aydınlık bir yaşam sunması esasına göre tasarlandı. 24 saat güvenlik sistemi ile kontrol edilecek olan Ege Yaşam Evleri’nde açık ve kapalı otoparklar da yer alıyor. Ulaşımın da oldukça rahat sağlandığı Ege Yaşam Evleri, otobüs durağına 50 metre mesafede yer alıyor. Aktarma seferler üe Egekent 2 İzban istasyonuna ulaşmak da oldukça rahat.”(Yeni Asır)

Previous ISS PROSER A’dan Z’ye Güvenlik Hizmeti Sunuyor
Sonraki Bayraktar İnşaat'tan Yeni Projeler

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Türksal İnşaat Şanslı Evler Projesi

Kokteyle katılan konuklar, Şanslı Evler hakkında bilgi sahibi oldu.

İzmir 0 Yorum

Kale Garden Konutları’nda 2+1 ev 299 bin liradan başlıyor

Çevre Gayrimenkul tarafından İzmir Gaziemir’de inşa edilen Kale Garden Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 tipi konutlar bulunuyor.

Avrupa Yakası

Demir İnşaat yeni projeleri için yatırımlara başladı

İnşaat sektörünün 31 yıllık köklü ve yenilikçi markası Demir İnşaat, 2015 yılını yatırım yılı ilan etti.

İzmir 0 Yorum

Marka 333 projesi

Marka 333 konut projesi İzmir Çiğli’de Özdeker İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

İzmir’de 1+1 evlere yoğun talep

Genel seçimlerde tek parti ile istikrarın devam edeceği kanısı inşaat yatırımlarını hızlandırırken satışlarda artma trendine girdi.

İzmir 0 Yorum

Marka 333’ün ilk etabı teslim edildi

İzmir’in deneyimli proje satış firmalarıdan FirstsClass Gayrimenkul, Çiğli’deki Marka 333’ün 1’inci etap satışını tamamladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.