Ege Yaşam Evleri Ulukent

Ege Yaşam Evleri Ulukent

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konutlar 24 saat güvenlik sistemi ile kontrol edilecek.

Menemen Ulukent’te yapımı devam eden Ege Yaşam Evleri, 2015 yılı Mayıs ayında sahipleri ile buluşacak. Ege învest A.Ş’nin yapımım üstlendiği proje, sahip olduğu özelliklerin yanı sn-a ulaşım rahatlığıyla da beğeni topluyor. 7 katlı 3 bloktan oluşan Ege Yaşam Evleri’nde toplam 84 daire bulunuyor.

6456 metrekare arsa büyüklüğüne sahip olan projenin; 3 + 1,2+1 ve 1 + 1 daire seçenekleri ile satışa sunulduğunu dile getiren Ege İnvest A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vecayi Altıntaş, “2013 yılında yapımına başladığımız projemizi 2015 yılının Mayıs ayında tamamlamayı planlıyoruz.

20 yılı aşkın süredir Almanya’da faaliyet gösteren firmamızın sahip olduğu üstün hizmet ve kalite anlayışım Türkiye’ye taşıdık. İnşaat sektöründe de sahip olduğumuz bu anlayış üe başaıı çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

24 saat güvenlik Deprem yönetmeliğine uygun olarak modern mimaride tasarlanan Ege Yaşam Evleri’nde sahiplerine konfor sağlayacak olan özelliklerin bulunduğuna dikkat çeken Altıntaş şöyle devam etti: “Projemizde farklı ihtiyaçlara uygun dan*e seçeekleri bulunuyor. 1 + 1 dairelerimizi 140 bin TL’den, 2+1 daü-elerimizi 160 bin TL’den, 3+1 dairelerimizi ise 225 Tl’den başlayan fisatışa sunuyoBüinci sınıf ürüntercih edildiği daikonforlu ve aydınlık bir yaşam sunması esasına göre tasarlandı. 24 saat güvenlik sistemi ile kontrol edilecek olan Ege Yaşam Evleri’nde açık ve kapalı otoparklar da yer alıyor. Ulaşımın da oldukça rahat sağlandığı Ege Yaşam Evleri, otobüs durağına 50 metre mesafede yer alıyor. Aktarma seferler üe Egekent 2 İzban istasyonuna ulaşmak da oldukça rahat.”(Yeni Asır)

Previous ISS PROSER A’dan Z’ye Güvenlik Hizmeti Sunuyor
Sonraki Bayraktar İnşaat'tan Yeni Projeler

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Park Flora Evleri Torbalı

İzmir Torbalı Mahallesl’nde yer alan proje 127 daire ve 20 dükkandan oluşuyor. 30 milyon liraya mal olacak olan dev proje. 3 yılda tamamlanacak.

İzmir 0 Yorum

Türksal İnşaat Şanslı Evler Projesi

Kokteyle katılan konuklar, Şanslı Evler hakkında bilgi sahibi oldu.

İzmir 0 Yorum

Tanyer İnşaat’ın yeni projeleri Bayraklı Seferihisar ve İnciraltı’nda

Tanyer İnşaat  İzmir Bayraklı Seferihisar ve İnciraltı’nda yeni konut projeleri inşa edecek.

İzmir 0 Yorum

Myvia Bahçe

Yenilikçi ve şaşırtıcı fikirlerle tasarlanmış Myvia Bahçe iş dünyasının önde gelen yönetici, lider ve yatırımcılarına alternatif bir yaşam tarzı sunuyor.

İzmir 0 Yorum

Palmiye Park Renova

Bornova Forum, Ege ve Yaşar Üniversiteleri, Işıkkent Koleji ve Merkez Garaj da sitenin çok yakınında.

Ofis 0 Yorum

Atek Adress’in ardından yeni proje Güzelbahçe’de

Atek Yapı, 2016’da tamamlayacağı Atek Adress’in ardından Güzelbahçe’de konut üretmeye hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.