Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri’ne yoğun ilgi

Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri’ne yoğun ilgi

İstanbul-İzmir Otoyolu ve Ankara-İzmir Hızlı Tren yatırımları, kent dışından yurttaşların Ege-Koop’un 13. Onur Projesi’ne ilgisini artırdı

Ege-Koop, İzmir Körfezi Evleri Projesi nedeniyle, bayram tatili boyunca, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkenin dört bir yanından İzmir’de yaşamak veya yatırım yapmak isteyen vatandaşların akınına uğradı. Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “İki kent arası mesafeyi 3,5 saate düşürecek İstanbul-İzmir Otoyolu ve Ankara – İzmir Hızlı Tren projeleri, özellikle geleceğe yatırım yapmak isteyen Ankaralı ve İstanbullu yurttaşlarımızı Ege-Koop’un yeni kentine katılmaya sevk etti” dedi. Ege-Koop, İzmir Körfezi Evleri Projesi’nde, İzmir Enternasyonal Fuarı’na (İEF) özel lansman fiyatlarını, yoğun talep üzerine vatandaşlara bir fırsat vermek için bayram tatili boyunca da geçerli olacağını duyurmuştu.

Halk, 9 günlük sürede bu fırsatı karşılıksız bırakmadı. 32. yılını geride bırakan kent ustası Ege-Koop’un 13. Onur Projesi İzmir Körfezi Evleri’nden konut sahibi olmak isteyen yurttaşlar, hem İzmir’den hem de başta İstanbuİ ve Ankara’dan olmak üzere ülkenin dört bir yanından proje alanına akın etti. Gerek oturma gerekse yatırım amaçlı güvenilir bir liman arayan vatandaşlar sadece tatil rotasını değil, yatırım rotasını çevirdikleri İzmir’de; metropol sınırları içinde, kentin, zemin katı bile Körfez manzaralı son arazisinde yapılacak projeye ilişkin Ege-Koop görevlilerinden bilgi aldı.

Otoyol ve hızlı tren Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, İzmir Körfezi Evleri Projesi ile ilgilenen yurttaş profilinin izmir dışmdan çok sayıda kent sakini olduğunu belirterek, “İzmir’in ve İzmir’de yaşama isteği, son bir yılda arttı. Özellikle iki kent arasını 9 saatten 3,5 saate indirecek İstanbul-Izmir Otoyolu ve yine iki kent arasını 3,5 saate düşürecek İzmir-Ankara Hızlı Tren projeleriyle bu istek doruk noktasına ulaştı. Geleceğe yatırım yapmak ve İzmir’de yaşamak isteyen İstanbullu ve Ankaralı çok sayıda yurttaşmuz, yeni projemize dahil oldu ya da katılmak için son kararlarını vermek üzereler” diye konuştu.

Aslan, lansman fiyatlarının emsallerinden yüzde 40-50 avantaj sağladığı Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri’nde 55 bin m2 inşaat alanında 2+1 ve 3+1 ‘de üç ayrı tip projenin uygulandığını söyledi. Aslan, “3+1 dubleks projelerde yer tükendi. Lansman fiyatlarıyla duyurduğumuz diğer tip dairelerimiz de tükenmek üzere” dedi. Ege-Koop Genel Başkanı Aslan, tatil sürecinde gördükleri tablonun, gayrimenkul yaürımının en güvenli liman olduğu ve Ege-Koop markasmın bu limanın en güçlü amiral gemisi olduğunu gösterdiğini vurguladı.

Çiğli’de 400 konutluk İzmir Körfezi Evleri Projesi’ne halkın gösterdiği teveccühe teşekkür eden Aslan, şöyle konuştu: “100 bin insanı konut sahibi yapmanın tecrübesiyle, yeni projemizde; yeni, özgür ve iyi bir yaşam sunuyoruz. 30 bin metrekarelik arazide 22 bin metrekarelik alanın peyzaj alanı olarak değerlendirildiği; ormanın yanı başında, her santimetrekaresi deniz manzaralı izmir Körfezi Evleri Projemizde, tüm hazırlıklarımızı mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla yaptık, yapıyoruz. Bu özen ve titiz yaklaşımımızın namını ülkemizin dört bir yanında duyarak, bayram tatili boyunca bizi yalnız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyoruz.” Mehmet Güçlü GÜLER/Yenigün (İzmir)

Previous Kemerville Kemerburgaz projesi
Sonraki Akfen'den Ankara'ya yeni konut projesi Bulvar Loft

Diğer Yazılar

İzmir 2 Yorum

35.Teras projesi

35.Teras konut projesi İzmir Kemalpaşa’da Akşan Yapı A.Ş. tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

Park Yaşam Ataşehir görücüye çıktı

İzka İnşaat, yaklaşık 2 ay önce lansmanını yaptığı Park Yaşam Ataşehir projesini, miks yaşam kategorisinde MIPIM Fuarı’nda yatırımcıların beğenisine sundu.

İzmir 0 Yorum

Derince Çınarlıkent 3.Etap satışa çıkıyor

Kent Konut’un Derince Çınarlıkent Konutları’nda 1. ve 2. etapta daire teslimleri başlıyor, çok yakında ise 3. etabın satışlarına başlanacak.

İzmir

Park Yaşam Ataşehir projesinde ön talep toplanıyor

İzmirlilerin yaşam biçimini, istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırlanan ve yatay mimarisiyle öne çıkan Park Yaşam Ataşehir’de ön talep dönemi başladı.

İzmir 0 Yorum

İzmir’de 1+1 evlere yoğun talep

Genel seçimlerde tek parti ile istikrarın devam edeceği kanısı inşaat yatırımlarını hızlandırırken satışlarda artma trendine girdi.

İzmir 0 Yorum

Gözde Grup projelerinde kampanya

Gözde Grubu Başkanı Kenan Kalı yatırımcılara ödeme kolaylığı sağlayacak yeni bir kampanya düzenlediklerinı söyledi, “Elinde bir miktar parası olan yatırımcılar için avantajlı kampanya hazırladık.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.