EGE-KOOP Başkent Evleri Ankara’da fark yaratacak

EGE-KOOP Başkent Evleri Ankara’da fark yaratacak

Ege-Koop, Ankara’da yeni konut projesi  başlattı.

Genel Başkan Hüseyin Aslan, “Başkentlilere yaşamın tüm renklerini içeren, hayatın kendisi gibi çeşitli ve rengarenk bir proje ile İzmir güzelliğinde bir yaşam fırsatı sunuyoruz. Projenin üçte birlik bölümü alıcısını buldu bile” dedi.

İnşaat sektöründe ulusal markası Ege-Koop, Başkent Evleri Projesi ile Ankara’da yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. İlk tanıtımı geçtiğimiz günlerde Ege Platformu’ııun düzenlediği fuarda gerçekleştirilen proje Ankaralılardan tam not alırken EgeKoop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “Başkentlilere yaşamın tüm renklerini içeren, hayatın kendisi gibi çeşitli ve rengarenk bir proje ile izmir güzelliğinde bir yaşam fırsatı sunuyoruz. Projenin üçte birlik bölümü alıcısını buldu bile” dedi.

Çankaya Üniversitesi Kampusu bitişiğinde büyüklükleri 145 ile 280 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks dairelerden oluşan 640 konutluk projenin ilk tanıtımını 7. Ege İlleri Tanıtım Fuan’nda gerçekleştirdiklerini, fuarda gösterilen ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini kayueden Aslan, “Öyleki broşür ve afiş yetiştirmekle zorlandık. Projenin kalitesine karşın uygun fiyat ve esnek ödeme koşulları ilginin başlıca sebepleriydi. Tabii dile kolay İzmir’de 30 bin konutla 100 bin insanı yuva sahibi yapmış olmamız, her bir projemizle kalitenin ve güvenin adı olmamız da diğer bir nedeni” dedi.

Projede yok yok

Yaklaşık 150 milyon liraya mal olacak Ege-Koop Başkent Evleri ile İzmirlilerle Ankaralıları Ankaralıları da İzmirlilerle buluşturacaklarını vurgulayan Aslan, “Temeli 2015 Mart ya da Nisan aylarında atmayı planlıyoruz. Projemiz yaşamın tüm renklerini barındırıyor. Yemyeşil peyzajı, insana doğanın huzur ve sükunetini yansıtacak masmavi göleti, birbirinden özel temalı meydanları, avluları, spor alanları, sosyal donatıları, açık ve kapalı yüzme havuzları, otoparkı ve her zevke hitap edecek çeşitliliği ile sahiplerine sadece bir yuva değil eşsiz ve özel bir yaşam standartı sunuyoruz. Farklı konut alternatifleri. sosyal yaşam zenginliği ve çeşitliliği ile Ankara’da fark yaratacak Ege-Koop Başkent Evleri. İddia ediyoruz bu projemizle Ankara’da yaşam standartı yeniden belirlenecek” dedi.

Projenin hem merkeze yakınlığı hem de elit şekilde projelendirilmesinin ciddi bir talep yarattığını kaydeden Aslan, “ İzmir’den de Ankara’dan da ciddi bir talep var. Ankara’da Kont-Koop’ıan sonra Ege-Koop’un bu projesinden sadece Ankaralılar değil Muğla’dan Afyon’a Balıkesir’den izmir’e, Kütahya’dan Aydın’a yedi Ege kentinden insanların oluşturduğu dernekler. Türkiye Barolar Birliği. Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği, çeşitli meslek örgütleri de yararlanmak amacıyla bizimle iletişime geçti. Öyle ki daha temeli atmadık ama konutların üçle birlik bölümü alıcısını bulmuş durumda. Yine birçok Ankaralı inşaat lirnıası da projede yüklenici olma teklifi sundu” ifadelerini kullandı. “(Milliyet Ankara)

Previous Uşak Merkez Tabakhane TOKİ konutları kura
Sonraki Ede Tower'da satışlar sürüyor

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Yabancılar Leed Gold sertifikalı One Tower’ı seçti

İklim değişikliğinin etkilerine karşı her sektör kendi alanında çevreci projelere ağırlık verirken, bu durum inşaat sektörüne ‘yeşil bina’ olarak yansıyor.

Ankara 0 Yorum

Elmar Towers’ta fiyatlar 250 bin liradan başlıyor

Ankara’nın en hızlı gelişen Eskişehir Yolu bölgesinde inşaatı süren, kentin en iddialı yatırımcı projesi ElmarTowers’ta fiyatlar yüzde 50’ye yakın primlendi.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara’nın Yüzde 30’u Satıldı

TÜRKERLER İnşaat’ın Kasım 2013’te inşaatına başladığı Mahall Ankara’nın yüzde 30’u satıldı.

Ankara 0 Yorum

Eryaman’a 300 konutluk yeni proje

Armonia Concept projesi için güçbirliği yaparak ALPAK&NEVA İnşaat şirketini kuran Neva Prestij Yapı ve Alpak Ticaret, yeni projesini duyurdu.

Ankara 0 Yorum

İstanbullu inşaat devlerinin gözü Ankara’da

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, İstanbul merkezli çok sayıda inşaat firmasının Ankara’da yatırım için yer aradığını bildirdi.

Ankara

Ankara İncek Blue örnek daire görselleri

Sinpaş GYO’nun Ankara  İncek’te hayata geçirdiği konut projesi İncek Blue’nun modern ve yalın bir çizgide dekore edilen yeni örnek dairesi ev sahiplerine ilham veriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.