Efe Bezci Besa Grup projelerini anlattı

Efe Bezci Besa Grup projelerini anlattı

Firma olarak sürekli kendilerini yenilemenin peşinde olduklarını söyleyen BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Yurt dışındaki çalışmaları yakından takip ederek Ankara’nın hizmetine sunmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımıza Ankaralılar da sahip çıktı. Önümüzdeki süreçte de bu aynen devam edecek” diye konuştu.

Ankara iş dünyasının merakla beklediği BESA Kule projesi hizmete açıldı.

BESA Kule’nin iş dünyasına getirdiği farklılıklar neler?
BESA Kule, özel mimarisi ve iş dünyasına ayrıcalık getiren kurgusuyla proje başlangıcından itibaren çok dikkat çeken bir proje oldu. Lokasyonu ile de oldukça iddialı olan BESA Kule, iş dünyası tarafından ‘altın üçgen’ olarak bilinen Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü’nün merkezinde yer alıyor. Bu konum her Ankaralı tarafından çok iyi bilinir. Bu nedenle de kulede yer alanlar adres tarifine gerek duymayacak. Dikey kulede yer alan ofisler, en yeni teknolojik altyapıyla kurgulanarak hayata geçirildi. Bunun yanında BESA Kule, yatay bazasında yer alan ticari alanlarıyla da ofislerin olduğu kadar bölgenin de ihtiyaçlarını karşılıyor. Birbirinden farklı markaların yer aldığı ticari alanlar bölgeye şimdiden canlılık getirdi.

Ankara’da konut ve ofis projelerinde yaşanan gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?
Artık Türk inşaatçıları dünyayla yarışacak konuma geldi. Donanımlı iş merkezleri ile markalı konut projelerinin yükselmesiyle Ankara da modern başkent görünümüne kavuştu. Ancak kente katkı sağlarken şehirciliği de unutmamak gerekiyor. Londra, Paris, Moskova gibi önemli başkentlerde binadan önce şehircilik geliyor. Ankara’nın koııut sirkülasyonunda lider kent olması dinamizminden kaynaklanıyor.

Yaklaşık 40 yılda 6 bin lüks konuta imza atan bir firma olarak şehirleşmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ancak her firmanın bu farkmdalığa sahip olması gerekiyor. Ankara’da da kente katkı sağlarken şehirleşmeye de önem veren kazanacak. Bu sayede talebe uygun konutlar hayata geçirirken, bir yandan da şehre katkı sağlayacak yapılar da ortaya çıkar.

Ankara’da yarım asra yakın süredir projeler üreten BESA Grup’un yeni sürprizleri var mı?
Şu an başkentte  inşaat çalışmalarını yürüttüğümüz 850 konutluk Kent İncek konut projesiyle ilgileniyoruz. Bunun yanında İncek’teki ikinci projemiz ‘BESA Bulvar’ın çalışmalarını da sürdürüyoruz. Ankara dışında da yürüttüğümüz projeler bulunuyor. Bodrum’da da BESA Marin projemiz çalışmalarımız arasında yer alıyor. Yalnızca inşaat değil enerji sektöründe de önemli işlere imza atan bir firmayız. Ankara’nın Haymana ilçesinde de şu an binlerce evin elektrik ihtiyacım karşılayan güneş enerjisi santralini hayata geçirdik. Santralin üretim kapasitesini 4 MW’a çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca Karaman’da da 9,5 MVV’lık güneş enerjisi santrali projemiz bulunuyor.Sabah Ankara

Previous Bulvar İstanbul’da teslimler 7 ay öne çekildi
Sonraki Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Marina Ankara teslim tarihi

Sinpaş, yeni projesi Marina Ankara’yı satışa çıkardı.

Ankara 0 Yorum

PARK MOZAİK projesinden çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

Ankara 0 Yorum

Uransan kiracısı hazır projeler üretiyor

Ankara’da  Uransan,konut  projelerinden konut alan yatırımcıların kiracısını bulmaya da yardımcı oluyor.

Ankara 0 Yorum

Sofa Loca, 12 Aralık’ta satışa çıkıyor

Ankara’da 6 blok halinde yükselecek olan Sofa Loca’da resmi satışlar 12 Aralık’ta başlayacak.

Ankara 0 Yorum

Konut alırken detaylara dikkat edin!

Yeni konut sahibi olmak paramızı değerlendireceğimiz en güzel yollardan biridir.

Ankara 0 Yorum

Mogan Garden

Mogan Garden konut projesi Ankara Gölbaşı’nda  konumlanıyor.Mogan Garden Projesi, günlük yaşamı kolaylaştıracak birçok yenilikle dolu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.