Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Lisans eğitimini, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, 1995 yılında da İşletme Bölümlerinde tamamlayan Orhan Gündüz, 2001 yılında Northwestern Üniversitesi Kellogg Graduate School of Management’da MBA yüksek lisans derecesini aldı.

İş hayatına 1994 yılında PricewaterhouseCoopers Türkiye’de Denetim Asistanı olarak başladıktan sonra 1996-2000 yılları arasında aynı şirketin Azerbaycan ofisinde Kıdemli Denetçi ve Denetim-Danışmanlık Bölüm Müdürü olarak görev yaptı.

Orhan Gündüz daha sonra 2001 – 2008 yılları arasında JPMorgan Chase New York ofisinde kredi risk yönetimi bölümünde Müdür, Deutsche Bank Türkiye ofisinde Kıdemli Kredi Portföy Müdürü ve Lehman Brothers Türkiye ofisinde Kredi Portföy Yönetimi Bölüm Müdürü olarak görev aldı. 2008-2012 yılları arasında Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda önce CFO, takip eden yıllarda ise Genel Müdürlük görevlerini başarıyla yürüten Gündüz, 2011 yılında şirketin halka arzının gerçekleştirilmesinde etkin rol aldı.

2013-2014 yılları arasında Bilgili Holding’te CEO olarak görev alan Gündüz, son olarak özelleştirme ihale sürecinde önemli rol oynadığı ve Doğuş Holding ile BLG Capital (Bilgili Holding) ortaklığında kurulmuş olan Galataport-Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları şirketinin Genel Müdürü olarak görev yaptı.
Orhan Gündüz, 8 Ağustos 2016 itibariyle Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürlük görevine atanmıştır.

Previous SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri
Sonraki 3. İstanbul’dan cazip lansman fırsatı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

DKY Lokum Evler Projesine 2 Bin Ön Talep

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında İstanbul Aydınlı’da inşaatına başlanan Lokum Evler projesine yoğun talep geldi.

Firma Haberleri

Salon Architects’e İnovatif Mimarlık ödülü

Salon Architects kurucu ortağı Y.Mimar Alper Derinboğaz, The Plan Awards 2015’de “İnovatif Mimarlık” Ödülü’nü alarak uluslararası bir başarıya imza attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Regatta Platinum tente sistemi yapı sektörüne yeni bir soluk

Tasarımında Mordağ imzasını taşıyan kasetli tente sistemi Regatta Platinum, akıcı detayları ve kaslı duruşu ile yapı sektörüne yeni bir soluk kazandırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ticaret Portalına 22 Kat Ön Talep

Emlak Konut Gayrimenkul Yatınm Ortaklığı (GYO) ile Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen

Firma Haberleri 0 Yorum

AB Grup AB Yaşam Evleri’ne büyük ilgi

Güneşli’de 147 daireli proje yaptı yarıdan fazlasını 4 haftada sattı

Firma Haberleri 0 Yorum

General Electric Hisselerini Ortağı Gama Holding’e Satıyor

Garanti’deki payını 2010’da satan ABD’li GE, enerjideki varlıklarını da vitrine çıkardı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.