Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Lisans eğitimini, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, 1995 yılında da İşletme Bölümlerinde tamamlayan Orhan Gündüz, 2001 yılında Northwestern Üniversitesi Kellogg Graduate School of Management’da MBA yüksek lisans derecesini aldı.

İş hayatına 1994 yılında PricewaterhouseCoopers Türkiye’de Denetim Asistanı olarak başladıktan sonra 1996-2000 yılları arasında aynı şirketin Azerbaycan ofisinde Kıdemli Denetçi ve Denetim-Danışmanlık Bölüm Müdürü olarak görev yaptı.

Orhan Gündüz daha sonra 2001 – 2008 yılları arasında JPMorgan Chase New York ofisinde kredi risk yönetimi bölümünde Müdür, Deutsche Bank Türkiye ofisinde Kıdemli Kredi Portföy Müdürü ve Lehman Brothers Türkiye ofisinde Kredi Portföy Yönetimi Bölüm Müdürü olarak görev aldı. 2008-2012 yılları arasında Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda önce CFO, takip eden yıllarda ise Genel Müdürlük görevlerini başarıyla yürüten Gündüz, 2011 yılında şirketin halka arzının gerçekleştirilmesinde etkin rol aldı.

2013-2014 yılları arasında Bilgili Holding’te CEO olarak görev alan Gündüz, son olarak özelleştirme ihale sürecinde önemli rol oynadığı ve Doğuş Holding ile BLG Capital (Bilgili Holding) ortaklığında kurulmuş olan Galataport-Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları şirketinin Genel Müdürü olarak görev yaptı.
Orhan Gündüz, 8 Ağustos 2016 itibariyle Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürlük görevine atanmıştır.

Previous SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri
Sonraki 3. İstanbul’dan cazip lansman fırsatı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kur Riskini En Aza İndirmek Mümkün

Opsiyon Piyasası’nda piyasa yapıcılık için yürüttüğü çalışmalara paralel olarak InvestAZ, Borsa İstanbul ile birlikte “Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında kurumsal Risk Yönetimi” eğitimiyle kurumların risk yönetimini nasıl gerçekleştireceklerini öğretti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çevreci Tesis Ödülü VİKO’nun oldu

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Çevreci Tesis Ödül Töreni’, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımları ile İstanbul’da gerçekleşti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ofton Cityscape’te yatırımcılarla buluşuyor

Yatırımcıya değer kazandıran markalı konutun liderlerinden Ofton, uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape’te İstanbul’a değer kazandıran projelerini sunacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

AGT usta eğitimleri ile sektöründe çıtayı yükseltiyor

Kapıdan parkeye, ahşabın olduğu her iç mekanda ürün yelpazesiyle çözümler sunabilen AGT, usta eğitimleri ile de sektörüne değer katmaya ve çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ulupark Evlerinde Fırsat

TOPUZ Yapı’nın Ulukent’te hızla tamamlanan projesi Ulupark Evleri, ev sahibi olmak isteyenlere 15 Hazirana kadar özel ödeme seçenekleri sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

LG Hausys Türkiye’de Büyüme Hedefliyor

Çevre bilincine sahip kullanımı kolay yaşam alanları yaratma hedefiyle yola çıkan LG Hausys aralarında HI-MACS®’in de bulunduğu akrilik ürün portföyünün pazar payını yüzde 50 arttırarak 2 yıl içerisinde pazar lideri

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.