Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürü Orhan Gündüz oldu

Lisans eğitimini, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, 1995 yılında da İşletme Bölümlerinde tamamlayan Orhan Gündüz, 2001 yılında Northwestern Üniversitesi Kellogg Graduate School of Management’da MBA yüksek lisans derecesini aldı.

İş hayatına 1994 yılında PricewaterhouseCoopers Türkiye’de Denetim Asistanı olarak başladıktan sonra 1996-2000 yılları arasında aynı şirketin Azerbaycan ofisinde Kıdemli Denetçi ve Denetim-Danışmanlık Bölüm Müdürü olarak görev yaptı.

Orhan Gündüz daha sonra 2001 – 2008 yılları arasında JPMorgan Chase New York ofisinde kredi risk yönetimi bölümünde Müdür, Deutsche Bank Türkiye ofisinde Kıdemli Kredi Portföy Müdürü ve Lehman Brothers Türkiye ofisinde Kredi Portföy Yönetimi Bölüm Müdürü olarak görev aldı. 2008-2012 yılları arasında Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda önce CFO, takip eden yıllarda ise Genel Müdürlük görevlerini başarıyla yürüten Gündüz, 2011 yılında şirketin halka arzının gerçekleştirilmesinde etkin rol aldı.

2013-2014 yılları arasında Bilgili Holding’te CEO olarak görev alan Gündüz, son olarak özelleştirme ihale sürecinde önemli rol oynadığı ve Doğuş Holding ile BLG Capital (Bilgili Holding) ortaklığında kurulmuş olan Galataport-Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları şirketinin Genel Müdürü olarak görev yaptı.
Orhan Gündüz, 8 Ağustos 2016 itibariyle Eczacıbaşı Gayrimenkul Genel Müdürlük görevine atanmıştır.

Previous SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri
Sonraki 3. İstanbul’dan cazip lansman fırsatı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Münih’teki Fuara Türk Firmaları Damga Vurdu

Dünyanın en büyük Katı Atık, Atık Su Arıtma ve Geri Dönüşüm Fuarı (İFAT) Almanya’nın Münih kentinde başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Evimiz Kocaeli Projesi Satışa Çıktı

PEKDEMİR İnşaat, Uzunçiftlik’te 3 etaptan oluşan 400 konutluk Villam projesi ve 46 villalık Bahçeada Projesi’nin ardından kentin en özel projelerinden birisine daha hayata geçiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yabancı yatırımcılar gayrimenkulde Ankara ile flörtte

Dünyada devam eden ekonomik ve politik olumsuzluklar nedeniyle dört bir yanı ateş çemberi olan Türkiye, sakin liman olma özelliğiyle gerek komşularının, gerek Ortadoğu ülkelerinin dikkatini çekmeye devam ederken, özellikle gayrimenkul

Firma Haberleri 0 Yorum

Dikey ve yatay gidebilen asansör ile metro istasyonları yaşam merkezlerine dönüşecek

thyssenkrupp Asansör’ün geliştirdiği, dünyanın ilk halatsız asansörü olan MULTI, yeraltı ulaşımına yeni olanaklar getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk yatırımcıya ABD’ ye emlak turizmi

Bugüne kadar bin kadar Ortadoğulu emlak alıcısını Türkiye’ye paket turlar ile getiren Projebeyaz Uluslar arası danışmanlık, aynı yöntemi bu kez Türk alıcılar için ABD’de uygulamaya koydu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Panavia Residence’ın Yüzde 80’i Satıldı

Panorama Grup İnşaat tarafından İstinye’de hayata geçirilen Panavia Residance’m yüzde 80’i satıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.