Eclipse Maslak’ta WorkLand hayata geçiriliyor

Eclipse Maslak’ta WorkLand hayata geçiriliyor

Maslak’ın en gözde projelerinden Eclipse Maslak’ta, ofis konseptine yeni bir soluk getirecek “WorkLand” hayata geçiriliyor.
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya’nın yatırımlarıyla geliştirilen “WorkLand” Türkiye’de ofis kullanımına ve çalışma tarzlarına yeni bir anlayış getirecek.

Tüm çalışmaları tamamlanarak ilk markalarını ağırlamaya başlayacak “WorkLand”, 14 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısıyla birlikte hizmete girecek.

www.workland.com.tr     444 1 539

Previous Rant vergisiyle ilgili 2017’de yanıt bekleyen sorular
Sonraki Assan Panel EAPP’nin yönetimine seçildi

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Trios 2023 projesinde inşaat hızla devam ediyor

Pulsar İnşaat’ın İkitelli OSB içinde 320 milyon lira yatırımla hayata geçirdiği Trios 2023 projesi 7 metrelik tavanlarıyla dikkat çekiyor.

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower ile Ankara’da verimli çalışma dönemi başladı

Ankara’da İK uzmanları, çalışma ekonomistleri ve psikologların görüşleri alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, işveren ve çalışanların motivasyonunu artıracak yenilikleriyle iş yaşamında “verimli çalışma” devrini de başlatmış

Ofis 0 Yorum

Moment Beştepe ofis projesi

Türkiye inşaat sektörünün köklü kuruluşu Moment Yapı, 25 yıllık deneyimini; ev konforunu iş yerine taşıyan yeni nesil ofis projesi ile Moment Beştepe Ofis’e taşıdı.

İstanbul

Ottomare projesinde ticari alanlar satışta

Kesintisiz deniz manzarasıyla şehrin en prestijli projelerinden biri olan Ottomare’de hemen teslim ticari alanların satışına başlandı.

Ofis 0 Yorum

Gümüş Plaza Optimus görücüye çıktı

Gümüş İnşaat Bayraklı’da yeni ofis projesine başladı

Ofis 0 Yorum

Bayrak Towers’ın temeli iki aya sonra atılacak

Siyasi istikrarla birlikte yatırımcıların alıma başladığını söyleyen AB Grup Holding Başkanı Muhsin Bayrak, Bayrak Towers’ta bir bloğun yarısını 23 milyon Euro’ya Suudili bir gruba sattıklarını açıkladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.