Dumankaya’dan Fikirtepe ve Gebze’ye yeni konut projesi

Dumankaya’dan Fikirtepe ve Gebze’ye yeni konut projesi

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün büyüklerinden Dumankaya İnşaat, 2016 yılında da yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Her yıl binlerce konut inşa eden ve son derece yüksek bir satış oranı yakalayan Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, inşaat sektöründe yatırıma vites küçültmeden devam ettiklerini belirterek, “2016 yılında Anadolu yakasında Kartal sahili, Maltepe ve Sancaktepe olmak üzere üç ayrı lokasyonda, Avrupa yakasında ise Halkalı ve Esenyurt-Bahçeşehir olmak üzere iki farklı lokasyonda, yani toplamda İstanbul’un beş farklı bölgesinde toplam 8 farklı projede satışlarımıza devam edeceğiz” dedi.

“BÜYÜMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”
2016 yılında asıl önceliklerinin sürdürülebilir büyüme ve verimlilik olacağını ifade eden Uğur Dumankaya, “Bu süreçte iki yeni projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Nisan 2016 civarında Fikirtepe projemizi hayata geçireceğiz. Bu projenin büyüklüğü 385 milyon lira kadar. Ağustos 2016 tarihi civarında ise Gebze projesini tanıtacağız ki, bu da yaklaşık 800 milyon lira yatırım bedeline sahip. Dolayısıyla 2016 yılında yaklaşık 1,2 milyar lira civarında bir yatırım öngörüyoruz. Ciro hedefimiz ise toplam 750 milyon lira. Artan rekabet ortamında bu yıl da geliştireceğimiz yeni iş yapış modelleri ile güçlenip büyümeyi sürdüreceğiz” dedi. Boğaziçi Haber

Previous Ankara'da teleferik hattı çoğalacak
Sonraki Çukurova Havalimanı 2 yılda bitecek

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Ayda 2.900 TL taksitle İstwest’li olma fırsatı

Ayda 2.900 TL Taksitle, Hemen Teslim Hemen Tapu ve Peşinat Ödemeden İstwest’li Olma Ayrıcalığını Yakalayın!

İstanbul 0 Yorum

Ritim İstanbul teslim festivali başlıyor

Dumankaya ve Al Mazaya’nın, İstanbul’un yatırım geri dönüşü en yüksek bölgelerinden Maltepe’de konut, business center, eğlence ve alışveriş seçeneklerini bir arada sunan karma projesi Ritim İstanbul’da teslimler başlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Phuket Life Evleri’nde son 40 daire

İnşaat alanı 12 bin 400 metrekare olan  Phuket Life Evleri, İstanbul’un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde  12 katlı tek blok olarak yükselen Phuket Life Beylikdüzü  Evleri toplam 96 adet konuttan meydana

Anadolu Yakası 0 Yorum

216 İkinci Bahar projesi ön talep toplamaya başlıyor

216 Yapı 216 İkinci Bahar projesi için ön talep topluyor.

Avrupa Yakası

Babacan Premium lokasyonu ile dikkat çekiyor

2016 yılında Esenyurt’un en beğenilen projesi olmaya aday Babacan Premium konut projesi rezidans, otel, AVM ve konuttan oluşan karma proje.

İstanbul

AVRUPA KONUTLARI DRAGON BOAT

 Avrupa Konutları markalı konut projelerinin komşuları 2015 yılında dragon Boat’ta iki şampiyonluğa birden imza attı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.