Dumankaya’dan Fikirtepe ve Gebze’ye yeni konut projesi

Dumankaya’dan Fikirtepe ve Gebze’ye yeni konut projesi

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün büyüklerinden Dumankaya İnşaat, 2016 yılında da yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Her yıl binlerce konut inşa eden ve son derece yüksek bir satış oranı yakalayan Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, inşaat sektöründe yatırıma vites küçültmeden devam ettiklerini belirterek, “2016 yılında Anadolu yakasında Kartal sahili, Maltepe ve Sancaktepe olmak üzere üç ayrı lokasyonda, Avrupa yakasında ise Halkalı ve Esenyurt-Bahçeşehir olmak üzere iki farklı lokasyonda, yani toplamda İstanbul’un beş farklı bölgesinde toplam 8 farklı projede satışlarımıza devam edeceğiz” dedi.

“BÜYÜMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”
2016 yılında asıl önceliklerinin sürdürülebilir büyüme ve verimlilik olacağını ifade eden Uğur Dumankaya, “Bu süreçte iki yeni projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Nisan 2016 civarında Fikirtepe projemizi hayata geçireceğiz. Bu projenin büyüklüğü 385 milyon lira kadar. Ağustos 2016 tarihi civarında ise Gebze projesini tanıtacağız ki, bu da yaklaşık 800 milyon lira yatırım bedeline sahip. Dolayısıyla 2016 yılında yaklaşık 1,2 milyar lira civarında bir yatırım öngörüyoruz. Ciro hedefimiz ise toplam 750 milyon lira. Artan rekabet ortamında bu yıl da geliştireceğimiz yeni iş yapış modelleri ile güçlenip büyümeyi sürdüreceğiz” dedi. Boğaziçi Haber

Previous Ankara'da teleferik hattı çoğalacak
Sonraki Çukurova Havalimanı 2 yılda bitecek

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Still İstanbul Adoria’da kira garantili 1+1 daireler

Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Adoria’da sınırlı sayıda kalan 1+1 daireleri için kira garantisi veriyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

İş GYO Anadolu Yakası projeleri devam ediyor

Anadolu Yakası’nda büyük projeler bölgesini “Altın Çember” olarak niteleyen İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Anadolu Yakası’nda hem Kartal, hem Tuzla hem de Ataşehir’de yatırımlarımız devam ediyor” dedi.

İstanbul 0 Yorum

Efedra projesi

Efedra konut projesi İstanbul Çekmeköy’de ARY Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul

Cuento İstanbul konut projesi

Cuento İstanbul konut projesi İstanbul Anadolu yakası Ümraniye’de YDK Yapı tarafından hayata geçiyor.

İstanbul

Still İstanbul Diamond’dan Sabiha Gökçen, THY, Netaş,Tekno Park çalışanlarına kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.

İstanbul 0 Yorum

Evim Yüksekdağ fiyat listesi

Yüksekdağ Gayrimenkul, konut sektörüne Evim Yüksekdağ markasıyla girdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.