Dumankaya 2015’te Gebze’de yatırıma hazırlanıyor

Dumankaya 2015’te Gebze’de yatırıma hazırlanıyor

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya 2015’te Gebze’de 142 dönüm arazi üzerinde, 4 bin 500 konuttan oluşacak dev bir projeye başlayacaklarını, ayrıca bunun yanı sıra Fikirtepe projesini de satışa sunacaklarını ifade etti.

2015 yılı içerisinde Gebze ve Fikirtepe projelerini görücüye çıkaracaklarını söyleyen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Gebze’de 142 dönüm arazide 1 milyar TL’lik yatırımla 4.500 konuttan oluşacak bölgenin en kapsamlı projesini hayata geçireceklerini söyledi. Bu projeyi Mart ayında satışa sunacaklarını vurgulayan Dumankaya, “2015’te ilk kez lansmanını yapacağımız projelerimiz dışında Dumankaya Miks, Mozaik, Ritim İstanbul, Horizon gibi projelerimizin de satışları sürecek” dedi.(Akşam Future&Trends Emlak)

Previous Ankara'da yabancılara konut satışı yükseldi
Sonraki Avrupark Bahçekent projesinde ön talep toplanıyor

Diğer Yazılar

İstanbul

Emaar Square: Şehrin merkezinde yaşam alanı

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinden Çamlıca’da projelendirilen Emaar Square konut projesi , ana arterler ve bağlantı yollarına yakınlığıyla yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

yooistanbul projesi

yooistanbul konut projesi Avrupa yakasında Ulus – Ortaköy – Zincirlikuyu üçgeninin tam ortasında Say Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

1639 TL taksitle ‘Manzara Adalar’

İş GYO’nun Kartal’da inşaatına başladığı Manzara Adalar projesindeki daireler yüzde 8 peşin indirimi ve 1639 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Blue Lake Küçükçekmece satışta

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ve 36 yıllık tecrübesiyle, İstanbul’da hayata geçirdiği markalı konut projeleri ile bilinen Metal Yapı Konut, 250 milyon dolarlık yatırımla Küçükçekmece sahilinde hayata geçirilen

Avrupa Yakası 0 Yorum

BATI MAHAL bölgesel villa trendini yeniden tanımlıyor

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi Pelican Hill Mahallesinde hızla yükselen  BATI MAHAL bölgesel villa trendini yeniden tanımlıyor !…

Anadolu Yakası 0 Yorum

Moment İstanbul’da sıfır faiz ve sıfır peşinat

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan AC Yapı, Moment İstanbul projesi için ödeme kolaylığı sağlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.