Dova Samandıra konut projesi

Dova Samandıra konut projesi

İstanbul Anadolu yakasında Dova Yapı tarafından hayata geçirilen Dova Samandıra konut  projesinde satışlar başladı.
Sektöre İstanbul’un her ilçesinde bir proje yapmak hedefiyle yola çıkan Dova Yapı, “Bir İstanbul Markası” sloganıyla faaliyetlerine hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Dova’nın ilk projesi olan Dova Samandıra konut projesinde ise Ağustos ayı itibariyle satışlarına başladı.

dova_samandira

Sancaktepe ilçesinin hızla gelişen bölgesi olan Eyüp Sultan Mahallesi’nde; Anadolu Otoyolu Tem Girişi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kartal Şakir Demir İlk Öğretim Okulu, Sancaktepe Belediyesi Kültür Merkezi, Sancaktepe Bilim Deney Merkezi, Ege Boyu Projesi, Doğa Koleji gibi alternatif değerlerin tam ortasında bulunan lokasyonuyla dikkat çeken Dova Samandıra Projesi 18 daire ve 2 dükkandan oluşuyor. 215 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başlayan proje 31 Ekim 2015 tarihinde teslim edilecek. 2+1 85 m2 ara kat, 110 m2 3+1 dubleks daireler, 120 m2 dükkanlarıyla butik bir site konseptine sahip olan proje bölgesine değer katmak amacıyla inşa ediliyor.

dova_samandira

Projenin Satış Direktörü İlhan Çöpoğlu; Dova Samandıra Projesinde ailelerin huzurla ve konforla oturabilecekleri sıcak bir yuvanın temellerini attık. Burada her müşterimizin bir konuttan daha fazlası, lokasyon, ekstralar, ödeme kolaylıkları ve düşük faizli kredi kullanabilmeleri avantajını sunuyoruz. İki farklı konut seçeneği, çocuk oyun alanı proje içerisinde ki dükkanlarıyla beraber yakın çevrede ki yaşam ve kültürel alanlardan en üst seviyede faydalanabilecekleri Dova Samandıra Projemizde  215 Bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Satış ofisimiz ve yetkili arkadaşlarımız olarak her türlü sorunuza yanıt vermek için proje satış ofisimizde hazır bulunuyoruz” dedi.

Dova Samandıra Satış Ofisi: 0530 865 90 30

Previous Ankara'da ikinci el oto açık artırma tesisi hizmete açılıyor
Sonraki Ankara'da kaliteli ve lüks konut projeleri çevresine değer katıyor

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Dumankaya Miks’in ticari alanları ihaleye çıkıyor

Dumankaya İnşaat’ın, Halkalı Atakent bölgesinde Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirdiği projesi Dumankaya Miks’te kalan 37 ticari alan için ihaleye çıkılıyor.

İstanbul 0 Yorum

Metrobüs Beylikdüzü’nde konut fiyatlarını ikiye katladı!

İstanbul’un hızlı gelişen semtleri arasında başı çeken Beylikdüzü’nde metrobüs ile konut fiyatları ikiye katlandı. Yeni yatırımlarla fiyatların daha da artması öngörülüyor…

Avrupa Yakası 0 Yorum

Avrupark Bahçekent’te 36 ay 0 faiz

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzalı Avrupark Bahçekent’te kampanya başladı.

İstanbul 0 Yorum

Beyaz Park Topkapı ödeme planı

Beyaz Park Topkapı ödeme planı bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul 216’da 36 Ay Sıfır Faiz

İstanbul 216’da Lansman öncesi avantajlar devam ediyor.

Anadolu Yakası

Still İstanbul Diamond’dan Sabiha Gökçen, THY, Netaş,Tekno Park çalışanlarına kampanya!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinde; Sabiha Gökçen,THY, Netaş ve Tekno Park çalışanlarına özel kampanya düzenlendi.