Dova Samandıra konut projesi

Dova Samandıra konut projesi

İstanbul Anadolu yakasında Dova Yapı tarafından hayata geçirilen Dova Samandıra konut  projesinde satışlar başladı.
Sektöre İstanbul’un her ilçesinde bir proje yapmak hedefiyle yola çıkan Dova Yapı, “Bir İstanbul Markası” sloganıyla faaliyetlerine hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Dova’nın ilk projesi olan Dova Samandıra konut projesinde ise Ağustos ayı itibariyle satışlarına başladı.

dova_samandira

Sancaktepe ilçesinin hızla gelişen bölgesi olan Eyüp Sultan Mahallesi’nde; Anadolu Otoyolu Tem Girişi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kartal Şakir Demir İlk Öğretim Okulu, Sancaktepe Belediyesi Kültür Merkezi, Sancaktepe Bilim Deney Merkezi, Ege Boyu Projesi, Doğa Koleji gibi alternatif değerlerin tam ortasında bulunan lokasyonuyla dikkat çeken Dova Samandıra Projesi 18 daire ve 2 dükkandan oluşuyor. 215 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başlayan proje 31 Ekim 2015 tarihinde teslim edilecek. 2+1 85 m2 ara kat, 110 m2 3+1 dubleks daireler, 120 m2 dükkanlarıyla butik bir site konseptine sahip olan proje bölgesine değer katmak amacıyla inşa ediliyor.

dova_samandira

Projenin Satış Direktörü İlhan Çöpoğlu; Dova Samandıra Projesinde ailelerin huzurla ve konforla oturabilecekleri sıcak bir yuvanın temellerini attık. Burada her müşterimizin bir konuttan daha fazlası, lokasyon, ekstralar, ödeme kolaylıkları ve düşük faizli kredi kullanabilmeleri avantajını sunuyoruz. İki farklı konut seçeneği, çocuk oyun alanı proje içerisinde ki dükkanlarıyla beraber yakın çevrede ki yaşam ve kültürel alanlardan en üst seviyede faydalanabilecekleri Dova Samandıra Projemizde  215 Bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Satış ofisimiz ve yetkili arkadaşlarımız olarak her türlü sorunuza yanıt vermek için proje satış ofisimizde hazır bulunuyoruz” dedi.

Dova Samandıra Satış Ofisi: 0530 865 90 30

Previous Ankara'da ikinci el oto açık artırma tesisi hizmete açılıyor
Sonraki Ankara'da kaliteli ve lüks konut projeleri çevresine değer katıyor

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Sinpaş’tan Liva ve Köyceğiz için büyük Ramazan indirimi

Sinpaş Yapı, İstanbul Anadolu yakasının hızla değer kazanan bölgelerinden Sultanbeyli ve Sancaktepe’de geliştirdiği hemen teslim Liva ve Köyceğiz projeleri için ‘Ramazan Ayı’ indirim kampanyası düzenliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü İstanbul’un en fazla prim yapan bölgelerinden

Taşıdığı potansiyel nedeniyle yatırımcıların dikkatini çeken bölgenin yeni ulaşım yatırımlarıyla birlikte değerini artırması bekleniyor.

İstanbul 0 Yorum

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Ramazan kampanyası

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Ramazan kampanyası kapsamında, teslime kadar banka kredisini ortadan kaldırarak yüzde 25 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor

İstanbul 0 Yorum

Esenler Emlak Konutlarında 1+1’ler yok sattı

Emlak Konut GYO ve Eskon tarafından İstanbul Esenler’de inşa edilen Esenler Emlak Konutları projesinde 1+1 tipi dairelerin satışı tamamlandı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İnistanbul Lokal projesinde yeni blok satışa açıldı

İş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen İnistanbul Lokal’in satış tarihi yoğun talep üzerine planlanandan 6 ay öne çekilmişti.

İstanbul 0 Yorum

Helenium Sky Suites’den “Şimdi al Mart 2017’de öde” dönemi

İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.