Dova Samandıra konut projesi

Dova Samandıra konut projesi

İstanbul Anadolu yakasında Dova Yapı tarafından hayata geçirilen Dova Samandıra konut  projesinde satışlar başladı.
Sektöre İstanbul’un her ilçesinde bir proje yapmak hedefiyle yola çıkan Dova Yapı, “Bir İstanbul Markası” sloganıyla faaliyetlerine hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Dova’nın ilk projesi olan Dova Samandıra konut projesinde ise Ağustos ayı itibariyle satışlarına başladı.

dova_samandira

Sancaktepe ilçesinin hızla gelişen bölgesi olan Eyüp Sultan Mahallesi’nde; Anadolu Otoyolu Tem Girişi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kartal Şakir Demir İlk Öğretim Okulu, Sancaktepe Belediyesi Kültür Merkezi, Sancaktepe Bilim Deney Merkezi, Ege Boyu Projesi, Doğa Koleji gibi alternatif değerlerin tam ortasında bulunan lokasyonuyla dikkat çeken Dova Samandıra Projesi 18 daire ve 2 dükkandan oluşuyor. 215 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başlayan proje 31 Ekim 2015 tarihinde teslim edilecek. 2+1 85 m2 ara kat, 110 m2 3+1 dubleks daireler, 120 m2 dükkanlarıyla butik bir site konseptine sahip olan proje bölgesine değer katmak amacıyla inşa ediliyor.

dova_samandira

Projenin Satış Direktörü İlhan Çöpoğlu; Dova Samandıra Projesinde ailelerin huzurla ve konforla oturabilecekleri sıcak bir yuvanın temellerini attık. Burada her müşterimizin bir konuttan daha fazlası, lokasyon, ekstralar, ödeme kolaylıkları ve düşük faizli kredi kullanabilmeleri avantajını sunuyoruz. İki farklı konut seçeneği, çocuk oyun alanı proje içerisinde ki dükkanlarıyla beraber yakın çevrede ki yaşam ve kültürel alanlardan en üst seviyede faydalanabilecekleri Dova Samandıra Projemizde  215 Bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Satış ofisimiz ve yetkili arkadaşlarımız olarak her türlü sorunuza yanıt vermek için proje satış ofisimizde hazır bulunuyoruz” dedi.

Dova Samandıra Satış Ofisi: 0530 865 90 30

Previous Ankara'da ikinci el oto açık artırma tesisi hizmete açılıyor
Sonraki Ankara'da kaliteli ve lüks konut projeleri çevresine değer katıyor

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

İstanbul 216 projesi hangi aşamada?

Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, Fikirtepe’de yükselen İstanbul 216 projesi ve bölgedeki son durum hakkındaki gelişmeleri değerlendirdi.

İstanbul 0 Yorum

Kasaba 3.Etap’ta ünlü markaların tasarımları yer alacak

İş Altınhas tarafından Ömerli’de gerçekleştirilen; yeşilin her tonunda huzurlu bir yaşam alanı sunan Kasaba 3’üncü etabı ev sahiplerini dünya markalarıyla buluşturuyor.  

Avrupa Yakası

Pearl of İstanbul konut projesi

Pearl of İstanbul konut projesi İstanbul Kumburgaz’da Hema İnşaat tarafından inşa edilecek.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul’da konut fiyatları yeni metro hatları ile artıyor

İstanbul’un yeni metro hatlarıyla birlikte, birçok ilçede konut fiyatları değerlenecek, inşaat aşamasındaki hatların çevresinde şimdiden yüzde 5 ile 25 arasında artış var.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nurol Park 5 futbol sahası büyüklüğündeki peyzaj alanına sahip

NUROL GYO’nun Güneşli’de yaptığı Nurol Park inşaatı sürüyor.

İstanbul 0 Yorum

Kuleli Evleri Bomonti ferah konutlar sunuyor

İstanbul’un kalbinin attığı lokasyonda yer alan Kuleli Evleri Bomonti, büyüklükleri 159 metrekareye kadar değişen 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks konut seçenekleri ile geniş aileleri rahatlatacak çağdaş çözümler sunuyor.