Dova Samandıra konut projesi

Dova Samandıra konut projesi

İstanbul Anadolu yakasında Dova Yapı tarafından hayata geçirilen Dova Samandıra konut  projesinde satışlar başladı.
Sektöre İstanbul’un her ilçesinde bir proje yapmak hedefiyle yola çıkan Dova Yapı, “Bir İstanbul Markası” sloganıyla faaliyetlerine hızlı bir başlangıç yapmış oldu. Dova’nın ilk projesi olan Dova Samandıra konut projesinde ise Ağustos ayı itibariyle satışlarına başladı.

dova_samandira

Sancaktepe ilçesinin hızla gelişen bölgesi olan Eyüp Sultan Mahallesi’nde; Anadolu Otoyolu Tem Girişi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kartal Şakir Demir İlk Öğretim Okulu, Sancaktepe Belediyesi Kültür Merkezi, Sancaktepe Bilim Deney Merkezi, Ege Boyu Projesi, Doğa Koleji gibi alternatif değerlerin tam ortasında bulunan lokasyonuyla dikkat çeken Dova Samandıra Projesi 18 daire ve 2 dükkandan oluşuyor. 215 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa başlayan proje 31 Ekim 2015 tarihinde teslim edilecek. 2+1 85 m2 ara kat, 110 m2 3+1 dubleks daireler, 120 m2 dükkanlarıyla butik bir site konseptine sahip olan proje bölgesine değer katmak amacıyla inşa ediliyor.

dova_samandira

Projenin Satış Direktörü İlhan Çöpoğlu; Dova Samandıra Projesinde ailelerin huzurla ve konforla oturabilecekleri sıcak bir yuvanın temellerini attık. Burada her müşterimizin bir konuttan daha fazlası, lokasyon, ekstralar, ödeme kolaylıkları ve düşük faizli kredi kullanabilmeleri avantajını sunuyoruz. İki farklı konut seçeneği, çocuk oyun alanı proje içerisinde ki dükkanlarıyla beraber yakın çevrede ki yaşam ve kültürel alanlardan en üst seviyede faydalanabilecekleri Dova Samandıra Projemizde  215 Bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Satış ofisimiz ve yetkili arkadaşlarımız olarak her türlü sorunuza yanıt vermek için proje satış ofisimizde hazır bulunuyoruz” dedi.

Dova Samandıra Satış Ofisi: 0530 865 90 30

Previous Ankara'da ikinci el oto açık artırma tesisi hizmete açılıyor
Sonraki Ankara'da kaliteli ve lüks konut projeleri çevresine değer katıyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasası

Keller Williams, Avrupa Yakası’nın özellikle son yıllarda çocuklu ailelerin ve beyaz yakalılarının tercih ettiği Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasasını değerlendirdi.

İstanbul 0 Yorum

Kağıthane konut projeleri 2016 2017 2018 teslim

Kağıthane’de konut projeleri çoğalıyor Kağıthane bölgesi son yıllarda artan markalı konut projeleri ile dikkat çekiyor.

İstanbul 0 Yorum

Tema İstanbul’da avantajlı fiyatlarla son daireler

Türkiye’nin en büyük ve ilk master planlı özel sektör projesi Tema İstanbul’da bir ilke daha imza atılıyor. Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığının

İstanbul 0 Yorum

Eston Şehir Mahallem’den Cityscape’e özel yüzde 15 indirim

Türkiye’nin köklü gayrimenkul markalarından ESTON, dünyanın en önemli gayrimenkul yatırım fuarlarından Cityscape’in, Türkiye’de ilk kez düzenleyeceği fuarda, yaklaşık 1.6 milyon metrekareye yayılan ESTON ŞEHİR projesiyle gövde gösterisi yapacak.

Anadolu Yakası

Ali Nuhoğlu : Fikirtepe’nin değeri Bağdat Caddesini geçecek

Kentsel dönüşümün sembolü Fikirtepe’de önemli projeler ürten Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, bölgede konut metrekare fiyatlarının 7 bin ve üzerinde olduğunu söyledi.

İstanbul 0 Yorum

Aydoğan İnşaat Göztepe’de projelerine başladı

Yaklaşık 30 yıldır Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarında yaptığı butik projelerle adını duyuran Aydoğan İnşaat, kentsel dönüşüm projeleriyle ses getirmeye devam ediyor.