DKY Yeni Sahra projesinde ön talep toplanıyor

DKY Yeni Sahra projesinde ön talep toplanıyor

900 milyon lira yatırım bedeline sahip DKY Yeni Sahra projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor.

DKY İnşaat imzasıyla hayata geçirilen DKY Yeni Sahra projesi ön talep topluyor. 900 milyon lira yatırım bedeline sahip DKY İnşaat Yeni Sahra projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolu gibi ortak kullanım alanları da yer alıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Yeni Sahra bölgesinde inşa edilen DKY Yeni Sahra projesi 1.500 konut olarak tasalanıyor. Toplamda 5 etaptan meydana gelecek olan DKY İnşaat Yeni Sahra projesi içerisinde rezidans, konut, ticari ünite ve okul bulunuyor.Boğaziçi Haber

Previous Ramazan kampanyası düzenleyen İstanbul konut projeleri
Sonraki Avrasya Tüneli geçişi 5 Dolar + KDV olacak

Diğer Yazılar

İstanbul

Emlak Konut Ispartakule Evleri’nin ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar’da yer alan 1849 adet konut ve 33 adet ticari üniteden oluşan Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi’nin yapı ruhsatı 1 Haziran 2016 tarihinde alındı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İnistanbul Lokal projesinde yeni blok satışa açıldı

İş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen İnistanbul Lokal’in satış tarihi yoğun talep üzerine planlanandan 6 ay öne çekilmişti.

İstanbul 0 Yorum

Eston Şehir 3 günde 1400 kişi ağırladı

1.6 milyon metrekareye yayılan arazisi, dev maketi ve iddialı projesiyle Cityscape Turkey’e damgasını vuran Eston Şehir standında 3 günde 1400 kişi ağırlandı.

İstanbul 0 Yorum

Antteras’ta KDV, 31 Mart 2017 tarihine kadar yüzde 8

Ant Yapı’nın Beylerbeyi sırtlarında, Kirazlıtepe-Küplüce sınırları içerisinde, muhteşem boğaz manzarasına hakim olan bir tepede inşa ettiği, teslime hazır Antteras’ta konut almak isteyenler, sadece yüzde 8 KDV ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

İstanbul 0 Yorum

Birevim’den Öğretmenler Günü’ne özel yüzde 40 indirim

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insanın ihtiyaçlarına kulak veren Birevim, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü çok özel bir kampanyayla kutluyor.

İstanbul 0 Yorum

Sinan Gayrimenkul’ün yeni projesi Sky Bahçeşehir

Yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir ile yatırımlarına bir yenisi daha ekledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.