DKY On Kağıthane ödeme bilgisi

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi

DKY On Kağıthane ödeme bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

DKY İnşaatın Kağıthane’de yeni konsept projesi DKY On Kağıthane ‘de Paylaşım, fonksiyonellik, teknoloji, sosyallik öne çıkıyor.

38.000m2 inşaat alanı üzerinde  205 adet konut bulunuyor. 1+1,5 – 2+1,5 ünite tipinde olan dairelerin büyüklükleri  57m2 – 86m2 arasında.

Mart 2018’de teslim edilecek DKY On Kağıthane projesinde ev fiyatları 309 bin liradan başlıyor.

DKY On Kağıthane projesinde  10 bin lira peşinatla 60 ay sıfır faizli taksit olarak ödeme yapabiliyor.Peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.

www.dkyon.com

Previous Wings Ankara projesi
Sonraki 2. Azerbaycan Emlak Fuarı, 10-11 Ekim’de gerçekleşecek

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası

Park Residences Cadde projesinde satışlar Ekim’de başlıyor

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş tarafından inşa edilen projede satışlar Ekim ayında başlıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Atiye Residence projesi

Atiye Residence, Kağıthane’de HAS Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ile DBN Proje Mühendislik Yapı Gayrimankul İnşaat A.Ş. ortak girişimi tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Selenium Retro projesi

Aşçıoğlu, İstanbul Ataköy’de inşa ettiği ikinci projesi Selenium Retro’da, geçmişin izlerini taşıyan cumbalarla açık balkonları, günümüzün modern tarzıyla sentezleyerek yatırımcılarına nostalji yaşatacak ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Avrupa Yakası

Nlive Bahçeşehir teslim tarihi

Nlive Bahçeşehir teslim tarihi  haberimizin devamında yer alıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kemerville Kemerburgaz projesi

Kemerburgaz’da 40 yeni adres yıldır bir çok konut projesi gerçekleştiren Gün İnşaat’ın yeni projesi Kemerville, 3. havalimanı sayesinde ilginin arttığı bölge olan Kemerburgaz’da yer alıyor.

İstanbul

Beylikdüzü – Esenyurt Markalı konut projeleri

Metrobüs, denizyolu, ana arterlere yakınlık ve ferah havasıyla tercih öncelikli olan ilçeye önümüzdeki 5 yıl içinde metro da gelecek.