DKY On Kağıthane nerede

DKY On Kağıthane nerede

DKY On Kağıthane nerede bilgisi haberimizin devamında yer almakta.

DKY İnşaatın Kağıthane’de 200 milyon lira yatırımla inşa edeceği yeni konsept projesi DKY On Kağıthane 38.000m2 inşaat alanı üzerinde  205 adet konut bulunuyor. 1+1,5 – 2+1,5 ünite tipinde olan dairelerin büyüklükleri  57m2 – 86m2 arasında.Projenin ofis alanlarında yaklaşık 1200 metrekarelik “Work’On” adı verilen ve duvarların olmadığı ortak çalışma alanları yer alacak.

eçtiğimiz aylarda Beşler Sucuk’un fabrika arazisisi DKY İnşaat tarafından alımıştı. DKY On projesi bu arazi üzerinde hayata geçecek.E-5 ve TEM’e yakın konumda olan proje, açılır kapanır duvarlar, daire içinde dönüşür mobilyalar, tam teknoloji kullanımı, köpek barkı, gibi ayrıcalıklar sunuyor.

DKY On Kağıthane Mart 2018’de teslim edilecek

DKY On Kağıthane ev fiyatları 309 bin liradan başlıyor.

DKY On Kağıthane projesinde  10 bin lira peşinatla 60 ay sıfır faizli taksit olarak ödeme yapabiliyor.Peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.

www.dkyon.com

Previous DKY On Kağıthane ilkleri sunuyor
Sonraki İnistanbul Lokal projesi

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Key Museum Park Residences Cadde’de

İzmir’de sergilenen farklı konseptlerdeki klasik otomobillerin ilk İstanbul ziyareti Park Residences Cadde’de gerçekleşiyor.

Avrupa Yakası

Ankara ve İstanbul’da kampanyalı konut projeleri Nisan 2015

Ankara ve İstanbul’da kampanyalı konut projeleri ile inşaat ve gayrimenkul piyasasında hem tanıtım hem de satışlardaki hareketlilik arttı.

Avrupa Yakası

Fly Salmiya Residence

Fly Salmiya Residence konut projesi İstanbul Esenyurt’ta Uçarlar Yapı- Beşik Yapı ortaklığı tarafında hayata geçiriliyor.

Avrupa Yakası

Avrupa yakasında 2017 teslim 20 ucuz konut projesi

İstanbul Avrupa yakasında 2017 teslim ucuz  konut projelerini sizler için derledik.

İstanbul

DKY On Kağıthane ilkleri sunuyor

DKY İnşaatın Kağıthane’de yeni konsept projesi DKY On Kağıthane ilkleri sunuyor. 

İstanbul 0 Yorum

Resim İstanbul Orman Projesi’nden kampanya fırsatı

İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü şirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere kusursuz bir fırsat sunuyor.