DKY İnşaat 7 projesi için ön talep topluyor

DKY İnşaat 7 projesi için ön talep topluyor

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Cityscape Fuarı’nın İstanbul’da gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaparak, “Cityscape Fuarı, Körfez ve Doğu bölgelerine satış yapmak adına iyi bir kapı.

Türkiye’de her yıl yabancılara konut satışı ivmelenerek artış gösteriyor. Ancak hala satış oranımız çok düşük. Bu satış rakamlarını birkaç yıl içinde 5 milyar dolar seviyesinden 20 milyar dolara çıkaracağımıza inanıyorum” dedi.

YENİ PROJELERLE FUARDA
Ali Dumankaya, fuarda, 136 metrekarelik alanda mevcut projelerinin yanı sıra yeni satışa çıkacak olan DKY Ada ve DKY Sahil, DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 projeleri ile yar aldıklarını açıkladı. Dumankaya ayrıca, konsept çalışmaları devam eden DKY Merkez, DKY Business Tuzla hakkında da yatırımcıları bilgilendireceklerini söyledi.

7 PROJE 995 MİLYON
Ali Dumankaya, 2016’da satışa sunacakları 7 yeni projenin 995 milyonluk yatırım değerine sahip olduğuna dikkat çekerek, toplam bin 390 adet konut için temel atacaklarını kaydetti. Yeni projeler hakkında bilgi veren Ali Dumankaya, “Sultanbeyli’nin en işlek noktası Fatih Caddesi üzerinde cadde mağazaları, konut ve ofislerin yer alacağı DKY Merkez karma bir proje olacak.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal’da yer alan adalar manzaralı aile konsepti ile yapacağımız ‘DKY Ada’ ile Sahil yolu üzerinde Marmara Denizi ve Adalar manzaralı ‘DKY Sahil”projelerimiz, Kadıköy bölgesinde Bağdat Caddesi  çevresinde ve Büyükdere Caddesi’ne çok yakın konumda. Tüm bu projelerimizin ön talep toplama süreçlerini başlattık” dedi.

KÖRFEZ’DEN İSTANBUL’A
Körfez yatırımcısının kültürel benzerliklerden dolayı Türkiye’yi seçtiğini ifade eden Ali Dumankaya, “Körfez yatırımcısının ilgisi Londra’dan İstanbul’a kayıyor. Yabancılar; genç ülkeyi, dinamik sektörü görüyor ve özellikle İstanbul’u ciddi bir yatırım alanı olarak ele alıyor” dedi.Posta

Previous Nurol GYO 3 projesiyle Cityscape Turkey'de
Sonraki Türkiye’de Uluslararası Gayrimenkul Fonu kuruluyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Gayrimenkul yatırımı yapmak için uygun zaman

Gayrimenkul yatırımı yapmak için uygun zaman

Firma Haberleri 0 Yorum

Emre Erol:Balon Riski Yok, Konut Satışı Son Çeyrekte Artar

Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun bugün yayınladığı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

RÖNESANS, Rusya’da büyümeye devam ediyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Türkiye’ye gerçekleştirdiği resmi ziyaret kapsamında, Rusya Doğrudan Yatırım Fonu (RDIF) ile Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik ve gayrimenkul yatırım firmalarından Rönesans Holding arasında kurulacak işbirliğine ilişkin

Firma Haberleri 0 Yorum

Siteler Fuar Merkezinin Temeli Kasım Ayında Atılıyor

Siteler esnafının sabırsızlıkla beklediği ve Ankara için büyük bir öneme sahip olan Fuar Merkezinin temel atma tarihini Ankara Valisi Alaattin Yüksel müjdeledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

En beğenilen konut markası Nef oldu

Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya’ya vergi teşekkürü

Dokunduğu her paydaşı için değer üreten, gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu Dumankaya İnşaat, kurumsal şeffaf finansal bilgileri ile yine rekor düzeyde vergi ödemesi gerçekleştirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.