DKY İnşaat 7 projesi için ön talep topluyor

DKY İnşaat 7 projesi için ön talep topluyor

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Cityscape Fuarı’nın İstanbul’da gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaparak, “Cityscape Fuarı, Körfez ve Doğu bölgelerine satış yapmak adına iyi bir kapı.

Türkiye’de her yıl yabancılara konut satışı ivmelenerek artış gösteriyor. Ancak hala satış oranımız çok düşük. Bu satış rakamlarını birkaç yıl içinde 5 milyar dolar seviyesinden 20 milyar dolara çıkaracağımıza inanıyorum” dedi.

YENİ PROJELERLE FUARDA
Ali Dumankaya, fuarda, 136 metrekarelik alanda mevcut projelerinin yanı sıra yeni satışa çıkacak olan DKY Ada ve DKY Sahil, DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 projeleri ile yar aldıklarını açıkladı. Dumankaya ayrıca, konsept çalışmaları devam eden DKY Merkez, DKY Business Tuzla hakkında da yatırımcıları bilgilendireceklerini söyledi.

7 PROJE 995 MİLYON
Ali Dumankaya, 2016’da satışa sunacakları 7 yeni projenin 995 milyonluk yatırım değerine sahip olduğuna dikkat çekerek, toplam bin 390 adet konut için temel atacaklarını kaydetti. Yeni projeler hakkında bilgi veren Ali Dumankaya, “Sultanbeyli’nin en işlek noktası Fatih Caddesi üzerinde cadde mağazaları, konut ve ofislerin yer alacağı DKY Merkez karma bir proje olacak.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal’da yer alan adalar manzaralı aile konsepti ile yapacağımız ‘DKY Ada’ ile Sahil yolu üzerinde Marmara Denizi ve Adalar manzaralı ‘DKY Sahil”projelerimiz, Kadıköy bölgesinde Bağdat Caddesi  çevresinde ve Büyükdere Caddesi’ne çok yakın konumda. Tüm bu projelerimizin ön talep toplama süreçlerini başlattık” dedi.

KÖRFEZ’DEN İSTANBUL’A
Körfez yatırımcısının kültürel benzerliklerden dolayı Türkiye’yi seçtiğini ifade eden Ali Dumankaya, “Körfez yatırımcısının ilgisi Londra’dan İstanbul’a kayıyor. Yabancılar; genç ülkeyi, dinamik sektörü görüyor ve özellikle İstanbul’u ciddi bir yatırım alanı olarak ele alıyor” dedi.Posta

Previous Nurol GYO 3 projesiyle Cityscape Turkey'de
Sonraki Türkiye’de Uluslararası Gayrimenkul Fonu kuruluyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

AGC Hukuk Bürosu Efeçe Mimarlık imzası taşıyor

Ciddiyet, yenilik ve dinamizmi bir arada barındıran tasarım konseptine sahip AGC Hukuk Bürosu’nun merkez ofisi Mall of İstanbul Residence’da konumlandırıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Fikirtepe’de Bürokratik Sıkıntı Var

Selimoğlu İnşaat, yakın zaman önce İstanbul Fikirtepe Mahallesi’nde 550 milyon lira maliyetle insa edeceği Businist Office projesini tanıtmıştı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Park Village’a Avrupa’dan 3 Ödül

Londra’da; European Property Awards adıyla bu yıl 19. su düzenlenen ve  Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen  yarışmada, Park Village katıldığı:” Residential Development ( Multiple Units )” , ” Property ( Single

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatağan’a 6 Şirket Talip

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Yeniköy Yatağan Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ’nin özelleştirilmesine gelen talepleri açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Üniversitelilere gayrimenkul değerleme bilgilendirmesi

Lal Gayrimenkul Değerleme, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde düzenlenen konferansta Geomatik Mühendisliği öğrencilerine gayrimenkul değerleme sektörü hakkında bilgiler verdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Besa İnsaat Besa Grup Olarak Çalışmalarını Sürdürecek

Yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe başarılı işlere imza atan Besa İnşaat, “Besa Grup” olarak çalışmalarını sürdürecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.