Dikmen’de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi

Dikmen’de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi

Yükselen değer Dikmen Vadisi… Dikmen Vadisi, kentsel dönüşümün ardından Başkent’in gözde yerleşim merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Vadi manzaralı konutlar 7/24 güvenli yaşam vaat ediyor Kentsel dönüşümün tamamlanma aşamasına geldiği Dikmen Vadisi, emlak ve gayrimenkul açısından değerini gün geçtikçe artırıyor.

Sosyal donatılarla dikkat çeken bölgede lüks konutlar yükselmeye devam ediyor. Dikmen Vadisi‘ne hakim konumuyla MBM Enerji tarafından yapılan Ankalife Vadi Konutları da bölgede dikkat çeken yatırımlar arasında bulunuyor.

24 SAAT GÜVENLİK HİZMETİ SUNULUYOR
Şehrin tam merkezindeki konumu, zengin peyzaj düzenlemesi ve modern mimarisiyle dikkat çeken konutlarda; kapalı yüzme havuzu ve kapalı otoparklara sahip 2+ l’den 6 + l’e kadar farklı seçeneklerde daireler yer alıyor. Proje kapsamında konutlarda, yüzme havuzu, fitness, basketbol, voleybol, tenis, çocuk oyun parkı, Türk hamamı da mevcut.

İşadamlarının hafta sonu ve hafta içi de rahatça toplantılarını yapabilecekleri salonlar da projenin önemli bir ayrıntısı. 2 bloktan oluşan proje kapsamında 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti, kameralı güvenlik duvarları ile yaşam alanları güvence ve koruma altında. Şirket yetkilileri, 83 aileyi bekleyen konutlarda sınırlı sayıda dairenin satışına başlandığını belirtiyor.(Habertürk Ankara)

Previous Başkent'in İlk Emlak Fuarı 12 Ekim'e Kadar Sürecek
Sonraki Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Diğer Yazılar

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Bayraklı’da kentsel dönüşüm başlayacak

İzmir’de gecekondulaşmanın yoğun olarak yaşandığı ‘Eski İzmir’ Bayraklı, kent yenileme projeleriyle yeni bir cazibe merkezi olacak.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Osmangazi’de 12 farklı bölge kentsel dönüşüm alanı

Osmangazi Belediye Meclisi’nin aralık ayı toplantısında kentsel dönüşüm konuşuldu.

Kentsel Dönüşüm

Mesut Akgül kentsel dönüşüm hakkında bilgi verdi

Mutlu Mahallesi sakinleri ile buluşan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kentsel dönüşüm ve yenileme çalışmalarıyla ilgili olarak değişiklik yapılan imar planları hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

İzmir’de kentsel dönüşüm aciliyet kazandı

Son günlerde Ege Bölgesinde depremlerin sıklıkla hissedildiğini belirten Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, mevcut konut stoğunun depreme dayanıklı olmadığını söyleyerek kentsel dönüşüm konusunda harekete geçmek için beklenecek vakit olmadığını

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Bursa Yıldırım’da 22 alan kentsel dönüşüm bölgesi ilan edildi

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırımı yıkıp yeniden inşa ederek, marka değerini arttıracağız” dedi.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Mamak kentsel dönüşüm projeleri hangi aşamada?

Mamak Belediyesi kentsel dönüşümde attığı dev adımlarla rekora koşuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.