Dikmen’de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi

Dikmen’de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi

Yükselen değer Dikmen Vadisi… Dikmen Vadisi, kentsel dönüşümün ardından Başkent’in gözde yerleşim merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Vadi manzaralı konutlar 7/24 güvenli yaşam vaat ediyor Kentsel dönüşümün tamamlanma aşamasına geldiği Dikmen Vadisi, emlak ve gayrimenkul açısından değerini gün geçtikçe artırıyor.

Sosyal donatılarla dikkat çeken bölgede lüks konutlar yükselmeye devam ediyor. Dikmen Vadisi‘ne hakim konumuyla MBM Enerji tarafından yapılan Ankalife Vadi Konutları da bölgede dikkat çeken yatırımlar arasında bulunuyor.

24 SAAT GÜVENLİK HİZMETİ SUNULUYOR
Şehrin tam merkezindeki konumu, zengin peyzaj düzenlemesi ve modern mimarisiyle dikkat çeken konutlarda; kapalı yüzme havuzu ve kapalı otoparklara sahip 2+ l’den 6 + l’e kadar farklı seçeneklerde daireler yer alıyor. Proje kapsamında konutlarda, yüzme havuzu, fitness, basketbol, voleybol, tenis, çocuk oyun parkı, Türk hamamı da mevcut.

İşadamlarının hafta sonu ve hafta içi de rahatça toplantılarını yapabilecekleri salonlar da projenin önemli bir ayrıntısı. 2 bloktan oluşan proje kapsamında 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti, kameralı güvenlik duvarları ile yaşam alanları güvence ve koruma altında. Şirket yetkilileri, 83 aileyi bekleyen konutlarda sınırlı sayıda dairenin satışına başlandığını belirtiyor.(Habertürk Ankara)

Previous Başkent'in İlk Emlak Fuarı 12 Ekim'e Kadar Sürecek
Sonraki Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Diğer Yazılar

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi

‘Soğanlı, Bursa’ya değer katacak’

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Adana Kentsel Dönüşüm Zirvesi bugün düzenleniyor

Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi nin ilki bugün Adana’da gerçekleştiriliyor.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Gölbaşı’nda kentsel dönüşüm olacak mı?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Metropoliten Nazım İmar Planlama Şube Müdürlüğü Bazı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanları Hakkında Genel Bilgi ve Son Durum Sincan, Keçiören başta olmak üzere birçok ilçe de

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Esenler Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları kura

Esenler Belediyesi’nin, Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları Projesi Kapsamında konut  yerlerinin kura çekimi, 31 mart 2016 tarihinde yapılacak.

Kentsel Dönüşüm 0 Yorum

Trabzon Tabakhane Vadisi kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiği Trabzon Tabakhane Vadisi’nde kamulaştırılan bina oranı yüzde 85,9’a, yıkılan binaların oranı ise yüzde 53,7’yeıjlaştı Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yürüttüğü Tabakhane Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Osman Özelif : Bursa’da kentsel dönüşümü emsal frenliyor

OSTAŞ İnşaat Genel Müdürü Osman Özelif, Bursa’da kentsel dönüşümün belediyelerin emsal artışına izin vermemesi sebebiyle hareketlenmediğini söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.