Devlet başkanları ve dünya starları bu villada kalacak

Devlet başkanları ve dünya starları bu villada kalacak

G20’nin merkez oteli olacak Antalya Belek’teki Regnum Carya Golf & SPA Resort’un Ağustos ayında hizmete soktuğu, devlet başkanlarının ve dünyaca ünlü starların konaklayabileceği standart ve lükse sahip ‘Crown Villa’da en önemli özellik güvenlik.

Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan ve G20 toplantılarının resmi oteli olarak belirlenen Regnum Carya Golf & Spa Resort, sahip olduğu lükse lüks kattı. Yalın bir anlayışla dekore edilen ve tek katlı villaların da bulunduğu otel, 3 katlı, bahçesiyle birlikte toplamda 3500 metrekarelik özel alana sahip devasa villayı çok özel konuklarının hizmetine sunuyor.

Devlet başkanlarının, dünyaca ünlü starların, politikacıların ve üst düzey iş adamlarının konaklayabileceği ultra lüks villa, mekana özel dekorasyonu, sunduğu hizmet ve sahip olduğu donanımla dudak uçuklatıyor. Her ayrıntının tek tek düşünülerek tasarlandığı 12,5 milyon TL’ye mal olan ‘Crown Villa’da yok yok.

regnum_carya

İçerisinde yaklaşık 180 metrekarelik ana yatak odası dışında biri engelli kullanımına uygun, ayrı giynme odası ve banyosu olan 4 yatak odası daha bulunan Crown Villa, 210 metrekarelik şömineli salonu, yaklaşık 160 metrekarelik, içerisinde ayrıca bir playstation odasının da bulunduğu çok amaçlı salonu, özel toplantı odası, dünya markaları ile donatılmış mutfağı, 420 metrekarelik özel ısıtmalı yüzme havuzu, terası, özel spa merkezi ve jakuzili masaj odası ile konforu en üst seviyede sunuyor.

regnum

Konukların helikopter ile transfer edildiği Crown Villa’da misafirlere hizmet verecek ekip de özel. Crown Villa’da özel butler, özel aşçı, servis elemanı, temzlik elemanı bulunuyor.
Özel davet ve partiler için de tüm ayrıntıların düşünüldüğü villada, en kaliteli markalardan oluşan ses ve disko sistemi de mevcut.

regnum_havuz

Çok özel misafirlerin konaklayabileceği villada her şey, en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. En kaliteli mazemelerin kullanıldığı villanın Profil Mimarlık tarafından gerçekleştirilen mimarisi göz kamaştırırken, iç dekorasyon, Arketipo Mimarlık tarafından özel olarak tasarlandı. Villada kullanılan tüm malzemeler, dünyaca ünlü markalardan seçildi.

regnum_villa

Güvenlik, en önemli unsur
Kurşun geçirmez camları, özel kilit sistemi ile donatılmış kapıları ile özel bir kamera sistemi bulunan ve etrafı yüksek duvarlarla çevrili ve peyzajıyla huzur veren bahçesi bulunan Crown Villa, konaklayan kişinin güvenliğini en üst seviyede tutuyor.

Previous 140 milyon TL’lik Helis More ile yeni bir yaşam
Sonraki Ofton İnşaat dört projesiyle Emlak Fuarı’nda

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Zanzibar’da Su Altındaki Otel Odası

Zanzibar’ın Pemba adasının açıklarındaki Manta Resort Oteli’nin sualtı odası, Hint Okyanusu’nun derinliklerinde uyanmak isteyenleri ağırlıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İmar rantına yüzde 40 vergi geliyor

Maliklerin talebi üzerine yapılacak imar planı değişikliklerinde, emsal artışı olan parsellerin artan değerinin yüzde 40’ı kamuya ödenecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sayıştay’dan arazi rantı uyarısı

Sayıştay, ihaleye çıkarılan kamu arazilerinde satış sonrası imar planı değişikliği yapıldığına dikkat çekerek, hu yüzden kamuda kalması gereken değer artışlarının iiçüncü kişilere bırakıldığı uyarısında bulundu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 22 Aralık 2015

22 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gebze’de imar planları anlatıldı

Gebze’de imar Büyükşehir İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Güler, Gebze’deki inşaat mühendislerine Batı bölgesindeki dört ilçenin 1/lOOO’lik imar planını anlattı

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’nin Mermeri Dünyayı Süslüyor

Kalitesi, çeşitliliği ve işletmecilik yönüyle Türkiye, dünya mermer sektöründe Çin’den sonra ikinci sırada yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.