Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Yenikent Mahallesi’nde 508 konut yapacak olan Yelkent Firması, dün Safir Konakları adını verdiği projeyi Grand Körfez Otel’de tanıttı. 

Projeyle ilgili bilgi veren Yelkent Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Koyun, “Kocaeli’de yapmış olduğumuz projelerde satılık dairesi olmayan bir firmayız. Bugüne kadar mahcup olmadık. Alnımızın akıyla başaralı olduk. İnanıyorum ki Safir Konakları proje gerek şirketimiz gerek bölgemiz açısından en önemli bir projelerin başında gelmektedir. Hedefimiz ticaret değil, mutlu bir yaşam. Projemiz hayırlı olsun “dedi.

Yelkent Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Engin Koyun’un Derince’de hayata geçireceği Safir Konakları’nın tanıtımı dün yapıldı. 2 yıldan daha az sürede anahtar tesliminin yapılacağı projede her şey düşünüldü Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe’nin çektiği kurayla yüzde 10 indirim kazanan Bünyamin Tazegül ve ailesi. Engin Koyun, ‘Safir Konaklan’ Yapı Tasarım ve Projeler Müdürü Mahmut Koyun, “Bizim proje kapsamında isteğimiz; çocuklarımız bilgisayar başında kalmasın. Oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları gibi bölümlerle hiç bir maliyetten kaçınmayarak burada ikamet edecek vatandaşlarımıza güzel bir yaşam ortamı sunmak istiyoruz.

Bizim için birinci hedef ticaret değil, bizim için hedef en iyi projeyi yaparak iddialı bir konuma gelmek” dedi. Engin Koyun’un çektiği kura ile yüzde 10 indirimi kazananlardan Bora Gelgeç ve eşi. projesini tanıtlı Geçtiğimiz mart ayında Derince Belediyesi’nin Yenikent Mahallesi’ndeki 25 dönümlük arazisinin ihalesini 25 milyon artı KDV ile AKP Körfez eski İlçe Başkanı Engin Koyun’un firması Yelkent İnşaat kazanmıştı. İhaleyi kazanan Engin Koyun hızla çalışmalara başlayarak 25 dönümlük alanda 508 daireyi kapsayacak Safir Konakları projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Grand Körfez Otel’de dün gerçekleştirilen tanıtım toplantısına geniş katılım oldu.

Sözlerini sürdüren Koyun, “Ben bu projenin en kaliteli konut projesi olacağına dair sizlere kefil oldum. İnşallah bu proje bizim ve sizlerin arzu ettiği gibi olur. 2 yıl sonra herkes evlerine taşındığı zaman hep beraber mutlu olacağımız bir proje olacağını umuyorum. Projemiz hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

“HEDEF EN İYİ PROJEYİ YAPMAK”
Engin Koyun’dan sonra söz alan Yelkent Yelkent Yapı Safir Konakları projesinden ev alacaklara ayrıca bir sürpriz daha yapıldı. Yapılan sürprizde çekilişle ev alan 200 kişiden ilk 20 kişiye yüzde 10 indirim yapıldı. Çekilişte adı çıkan Bora Gelgeç, Bünyamin Tazegül, Murat Taşçı, Tarık Atasu, Ebru Tuncel, Anıl Kılıç, Mehmet Dalyan, Yaşar Mürtezaoğlu, Mustafa Kemal Gür, Ümit Özyiğit, Nermin Kartal, Nuri Koç, Alpaslan Turan, Hidayet Murat, İsmail Kalkan, Asuman Aykan ve Zeynep Duman kazandıkları yüzde 10 indirimle daire başı 5 bin TL indirim kazandı.

Çekilişte adı çıkan isimler, Engin Koyun ve Mahmut Koyun ile birlikte fotoğraf çektirdi. Tanıtım gününde ilk olarak konuşan Yelkent Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Engin Koyun, “Yelkent Yapı gerek şehir dışında gerek kentimizde güzel çalışmalara imza atan firmadır. Çok şükür firmamızın yapmış olduğu imalat ve Kocaeli’de yapmış olduğumuz projelerde satılık dairesi olmayan bir firmayız. Bugüne kadar mahcup olmadık. Alnımızın akıyla başaralı olduk. İnanıyorum ki Safir Konakları projesi de gerek şirketimiz gerek bölgemiz açısından en önemli projelerin başında gelecek” dedi.

Mahmut Koyun, “Projenin iç ve dış detaylarında kaliteli ve kullanıma en uygun malzemeleri kullandık. Yarın o eve taşındığınız zaman hiç bir hayal kırıklığı yaşamayacaksınız. Biz 2 yıl gibi bir süreden daha kısa bir sürede anahtar teslimi yapmayı planlıyoruz. Biz hiç bir projemizde vaat ettiğimiz tarihi geçirmeden konutlarımızı teslim ettik. Ben bu vesileyle Ramazan ayınızın hayırlara vesile olmasını diler bayramınızı da kutlarım” şeklinde konuştu. Kocaeli

Previous TOKİ Tarımköy'le konut kuruyor
Sonraki Ferko Signature’da ofislerin yüzde 80’i satıldı

Diğer Yazılar

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı

Kocaeli – Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen proje; dört tarafı ağaçlarla kaplı bir

Kocaeli 0 Yorum

Körfez Gecis Köprüsü çiftlik evlerine ilgiyi artırdı

İki yakayı birleştiren izmit körfez geçiş köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı.

Kocaeli 0 Yorum

Tahir Büyükakın : Kent Konut kapanmıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, gazetemizin dünkü sayısında yer alan “Kent Konut Kapanıyor mu?” başlıklı haberine açıklama yaptı.

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli’nin Yükselen Trendi Yuvacık

Başiskele, doğasıyla dikkatleri üzerine geçen bir bölge. Ancak Başiskele’de yaşamak dendiğinde akla ilk gelen dubleks, tribleks villalar, siteler, yazlık modeli ya da köy evi modeli yaşam alanları oluyor.

Kocaeli

Evimiz Kocaeli projesine yoğun ilgi

Evimiz Kocaeli konut projesi Pekdemir inşaat tarafından Kocaeli’de hayata geçiriliyor.

Kocaeli 0 Yorum

Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Kocaeli’nin yapı ve inşaat sektöründeki deneyimli firması Kavan Yapı A.Ş’nin Yuvacık’ta başladığı, şehre heyecan katan yeni projesi Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.