Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Yenikent Mahallesi’nde 508 konut yapacak olan Yelkent Firması, dün Safir Konakları adını verdiği projeyi Grand Körfez Otel’de tanıttı. 

Projeyle ilgili bilgi veren Yelkent Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Koyun, “Kocaeli’de yapmış olduğumuz projelerde satılık dairesi olmayan bir firmayız. Bugüne kadar mahcup olmadık. Alnımızın akıyla başaralı olduk. İnanıyorum ki Safir Konakları proje gerek şirketimiz gerek bölgemiz açısından en önemli bir projelerin başında gelmektedir. Hedefimiz ticaret değil, mutlu bir yaşam. Projemiz hayırlı olsun “dedi.

Yelkent Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Engin Koyun’un Derince’de hayata geçireceği Safir Konakları’nın tanıtımı dün yapıldı. 2 yıldan daha az sürede anahtar tesliminin yapılacağı projede her şey düşünüldü Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe’nin çektiği kurayla yüzde 10 indirim kazanan Bünyamin Tazegül ve ailesi. Engin Koyun, ‘Safir Konaklan’ Yapı Tasarım ve Projeler Müdürü Mahmut Koyun, “Bizim proje kapsamında isteğimiz; çocuklarımız bilgisayar başında kalmasın. Oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları gibi bölümlerle hiç bir maliyetten kaçınmayarak burada ikamet edecek vatandaşlarımıza güzel bir yaşam ortamı sunmak istiyoruz.

Bizim için birinci hedef ticaret değil, bizim için hedef en iyi projeyi yaparak iddialı bir konuma gelmek” dedi. Engin Koyun’un çektiği kura ile yüzde 10 indirimi kazananlardan Bora Gelgeç ve eşi. projesini tanıtlı Geçtiğimiz mart ayında Derince Belediyesi’nin Yenikent Mahallesi’ndeki 25 dönümlük arazisinin ihalesini 25 milyon artı KDV ile AKP Körfez eski İlçe Başkanı Engin Koyun’un firması Yelkent İnşaat kazanmıştı. İhaleyi kazanan Engin Koyun hızla çalışmalara başlayarak 25 dönümlük alanda 508 daireyi kapsayacak Safir Konakları projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Grand Körfez Otel’de dün gerçekleştirilen tanıtım toplantısına geniş katılım oldu.

Sözlerini sürdüren Koyun, “Ben bu projenin en kaliteli konut projesi olacağına dair sizlere kefil oldum. İnşallah bu proje bizim ve sizlerin arzu ettiği gibi olur. 2 yıl sonra herkes evlerine taşındığı zaman hep beraber mutlu olacağımız bir proje olacağını umuyorum. Projemiz hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

“HEDEF EN İYİ PROJEYİ YAPMAK”
Engin Koyun’dan sonra söz alan Yelkent Yelkent Yapı Safir Konakları projesinden ev alacaklara ayrıca bir sürpriz daha yapıldı. Yapılan sürprizde çekilişle ev alan 200 kişiden ilk 20 kişiye yüzde 10 indirim yapıldı. Çekilişte adı çıkan Bora Gelgeç, Bünyamin Tazegül, Murat Taşçı, Tarık Atasu, Ebru Tuncel, Anıl Kılıç, Mehmet Dalyan, Yaşar Mürtezaoğlu, Mustafa Kemal Gür, Ümit Özyiğit, Nermin Kartal, Nuri Koç, Alpaslan Turan, Hidayet Murat, İsmail Kalkan, Asuman Aykan ve Zeynep Duman kazandıkları yüzde 10 indirimle daire başı 5 bin TL indirim kazandı.

Çekilişte adı çıkan isimler, Engin Koyun ve Mahmut Koyun ile birlikte fotoğraf çektirdi. Tanıtım gününde ilk olarak konuşan Yelkent Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Engin Koyun, “Yelkent Yapı gerek şehir dışında gerek kentimizde güzel çalışmalara imza atan firmadır. Çok şükür firmamızın yapmış olduğu imalat ve Kocaeli’de yapmış olduğumuz projelerde satılık dairesi olmayan bir firmayız. Bugüne kadar mahcup olmadık. Alnımızın akıyla başaralı olduk. İnanıyorum ki Safir Konakları projesi de gerek şirketimiz gerek bölgemiz açısından en önemli projelerin başında gelecek” dedi.

Mahmut Koyun, “Projenin iç ve dış detaylarında kaliteli ve kullanıma en uygun malzemeleri kullandık. Yarın o eve taşındığınız zaman hiç bir hayal kırıklığı yaşamayacaksınız. Biz 2 yıl gibi bir süreden daha kısa bir sürede anahtar teslimi yapmayı planlıyoruz. Biz hiç bir projemizde vaat ettiğimiz tarihi geçirmeden konutlarımızı teslim ettik. Ben bu vesileyle Ramazan ayınızın hayırlara vesile olmasını diler bayramınızı da kutlarım” şeklinde konuştu. Kocaeli

Previous TOKİ Tarımköy'le konut kuruyor
Sonraki Ferko Signature’da ofislerin yüzde 80’i satıldı

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar inşaat’ın Academic Life Evleri, deprem gerçeğini unutmayan az katlı yapısı, şık ve butik tarzıyla dikkat çeken bir proje 

Kocaeli 0 Yorum

Çayırova Gökdeniz Konutları’nda yatırımcıya kira garantisi

Gökdeniz Konutları Gebze Çayırova’nın en prestijli konumunda Yapı kredi Bilgi İşlem Merkezinin karşısında, Mutlukent’e yakındır.

Kocaeli 0 Yorum

Körfez Gecis Köprüsü çiftlik evlerine ilgiyi artırdı

İki yakayı birleştiren izmit körfez geçiş köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı.

Kocaeli 0 Yorum

Emlak Konut GYO Gebze 3.Etap projesi satışa çıkıyor

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde; 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 1.850 adet konut satışa sunuluyor.

Kocaeli 0 Yorum

Sirmen:Yuvam İzmit’i yeniden hayata geçireceğiz

Sefa Sirmen, Zabıtan Mahallesindeki programında birçok projesi ile “ücretsiz ev” vaadini de anlattı.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evlerinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Çalışmaları devam eden İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını hızla artırırken, Körfez hattı da Türk ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelmeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.