Denizli Kayıhan Yüzme Havuzu ve Sevindik Vadi Parkı Açıldı

Denizli Belediyesi tarafından kente kazandırılan ikinci yüzme havuzu olan Kayıhan Yüzme Havuzu’nun açılışına , Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Belediye Başkanı Osman Zolan, protokol üyeleri, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Zolan, yüzme havuzunun başta mahalle sakinleri olmak üzere tüm Denizli’ye hayırlı olmasını dileyerek, “Ne söz verdiysek yapan kişiler olarak bugün de söz verdiğimiz bir işin sonuna bir işin güzelliğine hep beraber kavuşuyoruz” dedi. Vali Demir de, “Merkezde ne varsa, her bölgeye de o yapılması gerekir” diyerek, Denizli’de bu işin en güzel örnekleriyle gösterildiğine dikkati çekti.

Sporu sevdirdik
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise, 10 yıl önce Denizli’de bir tane kapalı spor salonu bulunduğunu belirterek, “Şu an kaç tane oldu inanın sayısını ben bile bilmiyorum. Denizli’nin tüm mahallelerine yüzlerce basketbol ve voleybol sahaları yaptık. İşte sporu sevdirmek böyle olur” dedi. Konuşmaların ardından tesiste incelemelerde bulunarak çocuklarla sohbet eden Bakan Zeybekci ve protokol üyeleri, daha sonra Sevindik mahallesinde yaptırılan Sevindik Vadi Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi.(Yeni Asır)

Previous Gölbaşı Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Kapılarını Açtı
Sonraki Çömlekçi'de Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Devam Ediyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Çinçin’de yıkımlar yasal çerçevede devam ediyor

Çinçin bölgesinde, Altındağ Belediyesi ekiplerine ateş açılmasıyla ilgili olarak açıklamada bulunan Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki “Altındağ’ın genelinde olduğu gibi, Çinçin bölgesinde de kentsel dönüşüm çalışmalarımız yasal çerçeve doğrultusunda

Güncel Haberler 0 Yorum

Metro ve Ankaray’da kesintisiz iletişim

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir gün önce tüm meclis üyelerinin evet oyu ile kabul edilen Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşları ASKİ ve EGO 2015 Mali Yılı Bütçeleri ile

Güncel Haberler 0 Yorum

2014’ten İtibaren Arazi Ucuzlayacak

Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat,

Güncel Haberler 0 Yorum

26. Arıtma Yeni Foça’Ya

İZSU Genel Müdürlüğü, kamulaştırma sorunu, açılan davalar ve alınamayan izinler nedeniyle hayata geçirilemeyen, Yeni Foça İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve kanalizasyon şebekesi için ihaleye hazırlanıyor. 

Güncel Haberler 0 Yorum

Karalar: 5 Ocak Stadı Yıkılamaz

İMO’nun Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaretinde Kentsel Dönüşüm ve 5 Ocak Stadyum konuları konuşuldu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme ABD.Lisansüstü ön kayıt

Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Ön Kayıtları 12 – 18 Ocak 2015 tarihleri arasında  yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.