DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi kentsel dönüşüm işbirliği

DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi kentsel dönüşüm işbirliği

Sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetler ile sektöründe farklılaşan DenizBank, İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ‘Kentsel Dönüşüm’ alanında işbirliği gerçekleştiriyor.
İstanbul Ticaret Odası’nın da desteğiyle hayata geçirilecek ‘Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı Sertifika Programı’ ile bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere eğitim fırsatı sunulacak.

Programın tanıtımı amacıyla düzenlenecek ve DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Baz’ın da hazır bulunacakları basın toplantısında, DenizBank’ın kentsel dönüşüme verdiği destekler de ayrıntılarıyla ele alınacak.

Tarih : 19 Ağustos 2015, Çarşamba
Saat : 10:00
Yer :  İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Yerleşkesi

Previous Bina ve site yönetimi hakkında bilinmesi gerekenler
Sonraki Maksimum Life’ta son 30 daire, 120 bin TL’den başlayan fiyatlar

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

TANAP’ın Yüzde 80’ini Türk Firmaları Yapacak

TANAP’ta boru alım sözleşmeleri imzalandı

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul’un afet risk azaltma çalışmaları Japonya’da tanıtıldı

İstanbul, Japonya’nın Sendai şehrinde düzenlenen Birleşmiş Milletler Afet Risk Azaltma 3. Dünya Konferansı’nda İstanbul Vali Yardımcısı Haluk Nadir’in katılımıyla “Riskleri Yönetmek” konulu panelde temsil edildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nurol GYO MIPIM 2016’ya katıldı

Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 2016’ya Nurol GYO da katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

TÜGİAD Ankara TOBB Üniversitesi işbirliği

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi ile TOBB Üniversitesi arasındaki işbirliği kapsamında, Başkent iş dünyasının tanınmış simaları, mesleki deneyimlerini girişimci adayı gençlerle paylaşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

THY, Avea ile Discover İstanbul Uygulamasına İmza Attı

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, bu yıl dahil olmak üzere art arda dördüncü kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları (THY) ile işbirliğine giderek, İstanbul hakkında

Firma Haberleri 0 Yorum

Butik AVM Dönemi Başlıyor

Hafta sonlarının vazgeçilmez mekanlarından alışveriş merkezlerinde yeni dönem başlıyor.