Deniz Manzaralı Nexus’un İnşaatında 14’üncü Kata Ulaşıldı

Metsan İnşaat’ın, lansmanını Kasım ayında yaptığı Metsan Nexus projesinde otopark ve ticari birimlere ait katlar ile birlikte 14. kata ulaşıldı.Dünyaca ünlü Mimar Daniel Libeskind ile güç birliği yapılan karma projede yaşam 2015 yılı Aralık ayında başlayacak. Deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden oluşacak Metsan Nexus’ta kısa süre içerisinde otopark katları da dahil olmak üzere 14. kata ulaşıldı. İstanbul’un değeri en hızlı artan bölgesi Kartal’da hayata geçecek olan Metsan Nexus şehrin simge yapılarından biri olmaya aday gösteriliyor.

Metroyla direk bağlantılı
Studio Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat tarafından projelendirilen Metsan Nexus’ta 430 konut bulunacak. Tüm etapları tamamlandığında, konut, rezidans gibi yaşam alanlarından alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelecek olan proje, Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı konumlanıyor. E-5 Karayolunun üzerinde yer alan Metsan Nexus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika ve Caddebostan-Pendik Sahilyolu’na 5 dakika uzaklıkta yer elliyor. Projenin altında mağaza, kafe ve restoranlardan oluşan meydan ve çok sayıdaki sosyal donatı bulunuyor.(Milliyet)

Previous Şimşek A.Ş. Hem İnşaatta Hem Gıdada Başarılara İmza Atıyor
Sonraki Bayraklı ile Bornova'yı Bağlayan Cadde Manisa Yoluna Uzatılıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Çilek’in indirim kampanyası Mayıs’ta da devam ediyor

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor. 

Firma Haberleri 0 Yorum

TANAP Projesi boru hattı inşaat ihalesi sonuçlandı

Azerbaycan’daki Şah Deniz-2 Sahası’ndan çıkarılacak doğal gazı Türkiye’ye ve Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak olan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) kapsamında TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. tarafından açılan “

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut 24 bin konut ihalesi planlanıyor

Türkiye de ana uzmanlığı konut üretimi olan en köklü işletmelerden biri olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Emlak Konut GYO), 1953 yılından bu yana farklı projelere imza atıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İS-ME Dev Projelere İmza Atıyor

İzolasyon ve havalandırma sektöründe Bursa’nın önemli bir markası olan İs-Me Ltd. Şti, SAF GYO A.Ş„’nin Acıbadem’de yaptığı Akasya projesinin işlerini gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

OİB’den Taşınmaz Satışı

Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ’ye (TEDAŞ) ait iken idarece tta Gayrimenkul AŞ’ye devrine karar verilen iki taşınmazın özelleştirme ihalesinde toplam 16 milyon 579 bin liralık teklif sunuldu.

Firma Haberleri

KKTC’de ipotek işlemlerine FU güvencesi

Türkiye’de gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve işlem sayısı bakımından lideri FU Gayrimenkul, rotasını KKTC’ye çevirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.