Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Başkent’te bugüne kadar Oran, İncek, Çayyolu ya da Çukurambar’da yoğunlaşan lüks konut lokasyonu, Demetevler’e de uzandı.

Projede spor tesisleri ve büyük yüzme havuzu dikkat çekiyor İnşaat sektörünün köklü firmalarından Marka Evleri A.Ş de yükselen değer Demetevler’de, lüks projelerde yer alan ayrıntılarla donatılan Marka Evleri projesini hayata geçiriyor.

MAHALLE KÜLTÜRÜ
Şirket Yönetim Kurulu Başkanı M. Yılmaz Kılıç, “Proje, emsal değeri düşük 23 bin metrekarelik alanda hayata geçiriliyor. Bu sayede projenin peyzaj ve sosyal donatı alanları da artıyor. Lüks semtlerde dahi spor tesisleri binaların altında yapılırken, bu projede daire sayısından fedakârlık ederek spor kompleksini bağımsız bir yapı içerisine alındı.

Spor kompleksinde çok büyük bir yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, sauna ile fitness yer alıyor. Gençler, çocuklar da düşünülerek halı futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları projeye eklendi” dedi.

Lüks semtlerde kaybolmasına karşın Demetevler’de hâlâ yaşayan mahalle kültürünü de korumaya gayret gösteren projede, komşular birbirinden uzak kalmasın diye birlikte vakit geçirebilecekleri 40 kameriyeden oluşan piknik alanları oluşturulduğunu belirten Kılıç, “Bunlara ilaveten en lüks projelerde dahi bulunmayan sinema salonu projeye dahil edildi” diye konuştu.
öte yandan kadınlara kendilerine daha fazla zaman ayırmaları için kreş, hobi salonu, kadınlar lokali, cep sineması gibi ayrıcalıklar sunan projenin 17 metrekarelik mutfaklarındaki dolaplar ise Pierre Cardin imzalı. Mutfaklarda davlumbaz, ocak, fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinesinden oluşan ankastre seti bulunuyor.

SİTEDE 16 ADET VİLLA YER ALIYOR
Projenin 3 blokta, toplam 192 daireden oluştuğunu belirten Kılıç, “4+1 daireler 160 ve 170 metrekare büyüklüklerinde olacak. Ayrıca site içerisinde ayrıca 16 adet 220 metrekare büyüklüğünde villa da yer alacak. 250 araçlık otoparkın bulunduğu projede konutlar, 30 Ağustos’ta teslim edilmeye başlandı” dedi.(Habertürk Ankara)

Ayrıntılı bilgi için: www.markaevleri.com

Previous Dikmen'de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi
Sonraki Yenikent Park Konutları Projesi

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Eymir Panorama ödeme planı

Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıran Marina Ankara projesi Çankaya Oran’da, Eymir Gölü’nün yanı başında yükselmeye devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

MAHALL Ankara Teslim Tarihi

Mahall Ankara’nın yüzde 30’u satıldı Ankara’nın ofis, konut, açık hava alışveriş alanları ve otelden oluşan ilk çok yönlü karma projesi Mahall Ankara’nın yüzde 30’u satıldı.

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri otel konforu sunuyor

İnşaat sektörünün bilinçli temsilcileri, yaşam standartlarını yükselten yapılarında kaliteden ödün vermemek için çok yüksek maliyetlerdeki ürünler kullanıyor.

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe teslim tarihi

987’de güvenilirlik ilkesiyle yola çıkan ve birçok başarılı projeye imza atan  Elbiz inşaat, Beytepe Benevre projesi ile ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Ankara 0 Yorum

Ela Towers

Ela Towers oluşturulurken iki temel kavram öne çıkmıştır: Konfor ve Güven.

Ankara

Aymor Grup yaşam alanı oluşturuyor

Şahıs firmasından grup şirketlerine dönüşün hikayesi…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.