Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Demet Marka Evleri Projesi Güvenli Yaşam Alanı Sunuyor

Başkent’te bugüne kadar Oran, İncek, Çayyolu ya da Çukurambar’da yoğunlaşan lüks konut lokasyonu, Demetevler’e de uzandı.

Projede spor tesisleri ve büyük yüzme havuzu dikkat çekiyor İnşaat sektörünün köklü firmalarından Marka Evleri A.Ş de yükselen değer Demetevler’de, lüks projelerde yer alan ayrıntılarla donatılan Marka Evleri projesini hayata geçiriyor.

MAHALLE KÜLTÜRÜ
Şirket Yönetim Kurulu Başkanı M. Yılmaz Kılıç, “Proje, emsal değeri düşük 23 bin metrekarelik alanda hayata geçiriliyor. Bu sayede projenin peyzaj ve sosyal donatı alanları da artıyor. Lüks semtlerde dahi spor tesisleri binaların altında yapılırken, bu projede daire sayısından fedakârlık ederek spor kompleksini bağımsız bir yapı içerisine alındı.

Spor kompleksinde çok büyük bir yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, sauna ile fitness yer alıyor. Gençler, çocuklar da düşünülerek halı futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları projeye eklendi” dedi.

Lüks semtlerde kaybolmasına karşın Demetevler’de hâlâ yaşayan mahalle kültürünü de korumaya gayret gösteren projede, komşular birbirinden uzak kalmasın diye birlikte vakit geçirebilecekleri 40 kameriyeden oluşan piknik alanları oluşturulduğunu belirten Kılıç, “Bunlara ilaveten en lüks projelerde dahi bulunmayan sinema salonu projeye dahil edildi” diye konuştu.
öte yandan kadınlara kendilerine daha fazla zaman ayırmaları için kreş, hobi salonu, kadınlar lokali, cep sineması gibi ayrıcalıklar sunan projenin 17 metrekarelik mutfaklarındaki dolaplar ise Pierre Cardin imzalı. Mutfaklarda davlumbaz, ocak, fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinesinden oluşan ankastre seti bulunuyor.

SİTEDE 16 ADET VİLLA YER ALIYOR
Projenin 3 blokta, toplam 192 daireden oluştuğunu belirten Kılıç, “4+1 daireler 160 ve 170 metrekare büyüklüklerinde olacak. Ayrıca site içerisinde ayrıca 16 adet 220 metrekare büyüklüğünde villa da yer alacak. 250 araçlık otoparkın bulunduğu projede konutlar, 30 Ağustos’ta teslim edilmeye başlandı” dedi.(Habertürk Ankara)

Ayrıntılı bilgi için: www.markaevleri.com

Previous Dikmen'de Kentsel Dönüşüm Tamamlanma Aşamasına Geldi
Sonraki Yenikent Park Konutları Projesi

Diğer Yazılar

Ankara

Mahall Ankara meydan mağazaları satışa çıkıyor

Ankara’nın ofis, konut, alışveriş alanlarından oluşan karma projesi Mahall Ankara’nın meydan mağazaları satışa çıkıyor.

Ankara 0 Yorum

İncek Loft’un örnek daireleri görücüye çıktı

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen İncek Loft projesinin örnek daireleri ziyarete açıldı.

Ankara 0 Yorum

Ozan City projesi

Ozan City konut projesi Ankara Etimesgut Bağlıca ‘da Ozan Yapı tarafından inşa ediliyor.

Ankara

Eryaman konut projeleri 2015, 2016 teslim

Güncel Eryaman konut projelerini sizler için derledik. Ankara’da uygun fiyatları ile dikkat çeken projeler  sundukları özellikler ile de dikkat çekiyor. 2015, 2016 teslim Eryaman konut projelerini inceleyecek olursak;

Ankara 0 Yorum

Lima Twins Ankara

Lima Twins, Ankara’nın en gözde yerleşim yeri olan Park Caddesi’nde yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara’nın en temiz havası Beytepe’de

Ankara Beytepe’de inşa edilen Allora Beytepe konut projesi temiz havası ile dikkat çekiyor. Hava kirliliği kış aylarında Başkent Ankara’da sağlığı tehdit ederken konut almak isteyenler konforlu evlerin yanı sıra havası

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.