Deluxia dragos teslim ediliyor

Deluxia dragos teslim ediliyor

Deluxia Dragos’ta daire teslimleri söz verildiği tarihte başladı.

Batı Ataşehir ’de çok ses getiren, konforun ve lüksün zirvesi Deluxia Projesi’nin devamı olan Deluxia Dragos’ta daire teslimleri söz verildiği tarihte başladı.  
Teknik Yapı bir kez daha verdiği sözü yerine getirdi ve daire sahiplerine taahhütte bulunduğu tarihte dairelerini teslim etmeye başladı. İstanbul’un en gözde yerlerinden olan Dragos’ta denizin çok yakınında kurulan ve dört gözle beklenen Deluxia Dragos birçok özelliğiyle de alıcılarını şimdiden memnun etmeyi başarmış durumda. Kartal’da yapılan dünyanın en büyük Adliye Sarayı’na yakınlığı sayesinde değerine değer katan Deluxia Dragos, yatırım amaçlı alan müşterilerini oldukça sevindirdi.

Teknik Yapı’nın marka olmasındaki en büyük etkenin güven olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım “Bugüne kadar bizden daire alanların güvenini hiç boşa çıkarmadık. Daire satışından, teslim sonrasına kadar hep yanında olduk. Bizi biz yapan, Teknik Yapı ismini marka haline getiren tek şey, bizden daire alan dostlarımızın duyduğu güvendir. Bu güveni, kalitemizle, zamanında teslimle ve kazancımızı paylaşarak pekiştiriyoruz” açıklamasında bulundu.
Ortak Nokta ‘Güven’.
Deluxia Dragos’ta daire sahibi olan alıcıların bu yatırımı yapmalarındaki ortak sebebin Teknik Yapı’ya olan güven olduğu gözlendi. Daire teslimlerinin başladığı ilk gün anahtarını teslim alan Gülnur Foral Tüfekçi, Teknik Yapı’ya olan güvenini dile getirdi. Tüfekçi, Teknik Yapı’yı tercih etme sebeplerini şöyle anlattı: “Teknik Yapı’yı tercih etme sebebim her şeyden önce güvenilir olması. Sözlerini tutan ve güven duygusu gelişmiş bir firma. Teknik Yapı’dan ev alırken hiçbir şeye bakmam çünkü zaten Teknik Yapı benim için bütün detayları incelemiş ve bana en iyisini sunmuştur diye düşünürüm. Bu nedenle, Teknik Yapı imzası benim için yeterlidir”

Teknik Yapı’ya olan bu güven sadece yapılarından kaynaklanmadı, çalışanların da disiplinli ve özverili oluşları bu güvenin sağlanmasında etkili olan noktalardan. Teknik Yapı’dan ilk kez daire sahibi olan Ebru Özkan, “Güvenilirliğinden ve kalitesinden dolayı Teknik Yapı’yı tercih ettik. Ayrıca konum olarak da çok güzel. Çalışanlarının verdiği güven de Teknik Yapı’yı tercih etme sebeplerimizdendir” dedi.
(Kaynak:www.milliyet.com.tr)

Previous Kentsel Dönüşüm İçin 8 Öneri
Sonraki Arap yatırımcılar Ocak’ta Bursa’da

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi toplantısı’nı gerçekleştirdi

Hekim Yapı A.Ş.’nin 11. Bayi Toplantısı bu yıl 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Spice Hotel & Spa / Antalya’da gerçekleşti. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Resim İstanbul’da Lansman İndirimi

ORTADOĞU Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde yüzde 10 lansman indirimi 30 Nisan’da sona eriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş Bomonti Time

Sinpaş Tower ofis projesinden sonra bölgedeki ikinci projesinini eylülde satışa çıkaracak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yakacık Royal Towers 4 Ay Sonra Teslim

Çiftçi İnşaat’ın Kartal’daki projesi Yakacık Royal Towers’ta teslimler 4 ay sonra yapılacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

TEB 10 yıla kadar faizi yüzde 1’in altına çekti

TEB, konut kredisi faiz oranlarını 1 yıldan 10 yıla kadar tüm vadelerde yüzde 0.99’a düşürdü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Atakule Dünya Turu Hediye Ediyor

“Kule Size Emanet” sloganı ile yola çıkan Atakule, bugün  son bulan geri sayım  ile  Dünya turu hediyeli kampanyasını başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.