Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Hayatı kolaylaştıran ve estetik duruşuyla göz dolduran Creavit bu sene 28. Düzenlenen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na (UNICERA) toplam 54 yeni ürünüyle katılarak büyük beğeni topladı.

Sektörün önde gelen oyuncularının katıldığı Unicera Fuarı, bayilerin, mimarların ve çözüm ortaklarının ziyaret ettiği, sektör trendlerini birebir gözlemleme imkanı bulunan önemli bir mecra olması dolayısı ile sektörün nasıl bir yıl geçireceği ile ilgili de önemli sinyaller vermektedir.

Şehir planlamasının önemli bir bölümünü oluşturan kentsel dönüşüm projelerinde ve yeni yapılan lüks projelerde evlerin metrekarelerinin daraldığı gözlemlenirken, daralan mekanlara ferahlatıcı çözümler geliştiren Creavit’in farklı tarzlara hitap eden yeni banyo mobilyaları Unicera Fuarı’nda göz doldurdu. Endüstri devriminin izlerini 19. yüzyılın değişen yaşam tarzında arayan Creavit tasarım ekibi, geçmişi günümüzün modern yaşam koşulları ile harmanlayıp Arya lavabo modülünü tasarladı. Dar alanlara modern ve kullanışlı çözümler getiren Arya tasarımı, alandan tasarruf ederken, estetik ve fonksiyonellikten feragat etmek isteyemeyen kullanıcılardan alkış topladı.

Minik dostlarımızı unutmayan Creavit, çocukların tuvalet eğitimlerine yardımcı olmak için yeni tasarladığı Ducky serisi ile Tuvalet eğitimi sürecini oyun ile birleştirerek eğlenceli bir hale dönüştürdü. Çocukların sevdikleri çizgilerle onlara özel mekanlar tasarlayarak, yediden yetmişe herkese fonksiyonel ve estetik banyolar sunmak için çalışan Creavit, Unicera Fuarında minik ziyaretçilerin takdirini topladığı kadar, ebeveynlerin de beğenisini topladı.
Unicera Fuarın’da yaptığı Araştırma-Geliştirme yatırımlarını sergileyen Creavit markası, sektörde trendlere yön veren tasarımlarıyla hem iş ortaklarından hem de nihai tüketicilerden tam not aldı.

Previous Parktepe Evleri' nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu
Sonraki Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Kalekim, Yapı Fuarı’nda

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da, sektörde ilklere imza attığı yenilikçi ürünleriyle yer alacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Paladyum Beytepe’den Anneler Gününde Ev Alana Salon Hediye

Projeyi hayata geçiren Uzaltaş AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Paladyum Beytepe’nin 6 ay gibi kısa bir sürede yüzde 75’inin satıldığını belirtirken, projeye kadınların da yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut Meydan Dükkanları başvuruları için son 10 gün

Emlak Konut Meydan Dükkanları açık artırma usulü ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. Başvurular 13 Mart’ta sona eriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya İnşaat Galatasaray’ın sponsoru mu olacak ?

Galatasaray ile gayrimenkul sektörünün önemli markası Dumankaya İnşaat forma sponsorluğu için görüşmeler yapıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek İSMOB 2016’da ziyaretçileriyle buluştu

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde bir dünya markası olan Çilek, bu yıl 12-17 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek İSMOB fuarının yeni adresi TÜYAP’ta ziyaretçileriyle buluştu

Firma Haberleri 0 Yorum

En İyi Havalimanı Müteahhidi Seçildi

TAV İnşaat, havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airporst Awards tarafından ‘Yılın en iyi havalimanı müteahhidi’ seçildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.