Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Hayatı kolaylaştıran ve estetik duruşuyla göz dolduran Creavit bu sene 28. Düzenlenen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na (UNICERA) toplam 54 yeni ürünüyle katılarak büyük beğeni topladı.

Sektörün önde gelen oyuncularının katıldığı Unicera Fuarı, bayilerin, mimarların ve çözüm ortaklarının ziyaret ettiği, sektör trendlerini birebir gözlemleme imkanı bulunan önemli bir mecra olması dolayısı ile sektörün nasıl bir yıl geçireceği ile ilgili de önemli sinyaller vermektedir.

Şehir planlamasının önemli bir bölümünü oluşturan kentsel dönüşüm projelerinde ve yeni yapılan lüks projelerde evlerin metrekarelerinin daraldığı gözlemlenirken, daralan mekanlara ferahlatıcı çözümler geliştiren Creavit’in farklı tarzlara hitap eden yeni banyo mobilyaları Unicera Fuarı’nda göz doldurdu. Endüstri devriminin izlerini 19. yüzyılın değişen yaşam tarzında arayan Creavit tasarım ekibi, geçmişi günümüzün modern yaşam koşulları ile harmanlayıp Arya lavabo modülünü tasarladı. Dar alanlara modern ve kullanışlı çözümler getiren Arya tasarımı, alandan tasarruf ederken, estetik ve fonksiyonellikten feragat etmek isteyemeyen kullanıcılardan alkış topladı.

Minik dostlarımızı unutmayan Creavit, çocukların tuvalet eğitimlerine yardımcı olmak için yeni tasarladığı Ducky serisi ile Tuvalet eğitimi sürecini oyun ile birleştirerek eğlenceli bir hale dönüştürdü. Çocukların sevdikleri çizgilerle onlara özel mekanlar tasarlayarak, yediden yetmişe herkese fonksiyonel ve estetik banyolar sunmak için çalışan Creavit, Unicera Fuarında minik ziyaretçilerin takdirini topladığı kadar, ebeveynlerin de beğenisini topladı.
Unicera Fuarın’da yaptığı Araştırma-Geliştirme yatırımlarını sergileyen Creavit markası, sektörde trendlere yön veren tasarımlarıyla hem iş ortaklarından hem de nihai tüketicilerden tam not aldı.

Previous Parktepe Evleri' nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu
Sonraki Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

İzmir-İstanbul Otoyol Projesinde Aykom-Tünelmak iş birliği

Yap-İşlet-Devret modeli ile 9 Nisan 2009 tarihinde yapılan ve Nurol-Özaltın Makyol-Astaldi-Yüksel-Göçay Ortak Girişimi tarafından verilen 22 yıl 4 ay’lık teklif (yapım + işletme) ile Otoyol A.Ş.’de kalan ve yapımına devam

Firma Haberleri 0 Yorum

Mar Yapı iletişim çalışmalarını Effect Burson-Marsteller’la sürdürecek

Kaliteli inşaat projeleriyle fark yaratan Mar Yapı, Ağustos ayı itibarıyla iletişim çalışmalarını Effect Burson-Marsteller ile yürütecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Peli Parke, Türkiye’yi Avrupa’ya taşıdı

Her yıl  Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve  sektörün dünyadaki en önemli fuarı olarak kabul edilen “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı”na katılan Peli Parke, son trend ve teknolojilerin sergilendiği fuarda

Firma Haberleri 0 Yorum

Saray Alüminyum En Büyük 250 Arasında

Kendi sektöründe ihracat birincisi olan Saray Grup, bu yıl İSO 500’de ilk 250’ye girmeye hak kazandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Taş Yapı Four Winds Residence

Taş Yapı, Four Winds Residence projesi ile bir ilke imza atıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hangi sektöre kaç kişi aranıyor?

Son 3 ay içinde en çok iş ilanı turizm, eğitim ve yapı-inşaat sektörlerindeki firmalar tarafından verildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.