Coordinat Bornova Mart 2018’de teslim

Coordinat Bornova Mart 2018’de teslim

İzmirli DRC Grup’un Bornova Ağaçlıyol’da yapımına başladığı aidatsız konut projesi Coordinat Bornova, daha temel aşamasında hızlı bir satış grafiği yakaladı.

1+0,1+1 ve 2+1 lerden oluşan toplam 500 konutun 207’sinin satışım tamamladıklarım belirten DRC Grup Ortaklarından Caner Tan, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi. Projede 2 bin 350 metrekare dükkan alam olacağını belirten Tan, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerine dikkat çekti.

KÜTÜPHANESİ DE VAR
Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını belirten Caner Tan, Coordinat Bornova’nın metro durağına yalnızca 100 metre yakınlıkta, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti. Coordinat Bornova’nın, Mart 2018’de sahiplerine teslim edileceğini belirten firma ortaklarından Onur Durmuş ise şu bilgileri verdi: “8’er katlı iki blok olan proje bünyesinde 2 katlı yeraltı otoparkı, lobi, çalışma alam ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alam, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, hobi atölyeleri, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. Sakin bir ortamda çalışmak isteyenlerin kullanabileceği bir kütüphanemiz var.

Sloganımız ise, ‘Burada yabana yok, henüz tanışmadıklarına var.’ Konutlar full eşyalı; konut sahipleri, bavullarım alıp evlerine taşınabilecek ” Sözcü

http://www.coordinat.xyz

Previous Güncel Ümraniye konut projeleri
Sonraki Markalı konut sektörü öğrenciyi keşfetti

Diğer Yazılar

İstanbul

ÖZAK GYO, birçok proje geliştirecek

Forbes Dergisi’nin ‘Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi’ sıralamasında ÖZAK GYO, birçok büyük holdingi, sanayi ve hizmet kurumunu geride bırakarak 57. sırada yer aldı.

İzmir 0 Yorum

Gardenia 19

Eğer Güzelbahçe Gardeni Evleri’nde yaşamaya karar verdiyseniz hayatta her şey mümkün.

İzmir 0 Yorum

Kamukent Projesi’nde altyapı tamam

İzmir’in Karaburun Mordoğan mahallesinde yapılan Kamukent Projesi’nde altyapı tamam.

İzmir 0 Yorum

Park Yaşam Ataşehir görücüye çıktı

İzka İnşaat, yaklaşık 2 ay önce lansmanını yaptığı Park Yaşam Ataşehir projesini, miks yaşam kategorisinde MIPIM Fuarı’nda yatırımcıların beğenisine sundu.

İzmir 0 Yorum

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerinde cazip fırsatlar

Gayrimenkuldeki tarihi kampanyaya Türkerler Holding de katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Güçlü ekonomi, güçlü Türkiye için biz de varız” dedi.

İzmir 0 Yorum

Türksal İnşaat Şanslı Evler Projesi

Kokteyle katılan konuklar, Şanslı Evler hakkında bilgi sahibi oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.