Coordinat Bornova Mart 2018’de teslim

Coordinat Bornova Mart 2018’de teslim

İzmirli DRC Grup’un Bornova Ağaçlıyol’da yapımına başladığı aidatsız konut projesi Coordinat Bornova, daha temel aşamasında hızlı bir satış grafiği yakaladı.

1+0,1+1 ve 2+1 lerden oluşan toplam 500 konutun 207’sinin satışım tamamladıklarım belirten DRC Grup Ortaklarından Caner Tan, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi. Projede 2 bin 350 metrekare dükkan alam olacağını belirten Tan, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerine dikkat çekti.

KÜTÜPHANESİ DE VAR
Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını belirten Caner Tan, Coordinat Bornova’nın metro durağına yalnızca 100 metre yakınlıkta, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti. Coordinat Bornova’nın, Mart 2018’de sahiplerine teslim edileceğini belirten firma ortaklarından Onur Durmuş ise şu bilgileri verdi: “8’er katlı iki blok olan proje bünyesinde 2 katlı yeraltı otoparkı, lobi, çalışma alam ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alam, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, hobi atölyeleri, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. Sakin bir ortamda çalışmak isteyenlerin kullanabileceği bir kütüphanemiz var.

Sloganımız ise, ‘Burada yabana yok, henüz tanışmadıklarına var.’ Konutlar full eşyalı; konut sahipleri, bavullarım alıp evlerine taşınabilecek ” Sözcü

http://www.coordinat.xyz

Previous Güncel Ümraniye konut projeleri
Sonraki Markalı konut sektörü öğrenciyi keşfetti

Diğer Yazılar

İzmir

Yel Değirmeni Evleri İzmir’de köy hayatı sunuyor

İştirak Gayrimenkul Ortaklığı tarafından projelendirilen, Güzelbahçe Yelki’de konumlandırılan, mimarisiyle olduğu kadar kendi ortamında yarattığı doğa hayat ile ön  plana çıkan Yel Değirmeni Evleri, ideal yaşam sunuyor.

İzmir 0 Yorum

Park Yaşam Ataşehir projesi

Park Yaşam Ataşehir konut projesi İzmir Çiğli’de İzka İnşaat – Gültekinler İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

Tanyer İnşaat’ın yeni projeleri Bayraklı Seferihisar ve İnciraltı’nda

Tanyer İnşaat  İzmir Bayraklı Seferihisar ve İnciraltı’nda yeni konut projeleri inşa edecek.

İzmir 0 Yorum

Avcılar Effect yüzde 100 kazandıracak proje

Avcılar İnşaat, şık ve ulaşılabilir bir yaşam sunulacak Avcılar Effect’te bir çok özelliği bir araya getirdi.

İzmir

Tire Park Ayazma Villalarının temeli atıldı

BATI KOOP’ un Tire Ayazma mevkii için projelendirdiği Park Ayazma Villalarının 28 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen temel atma töreninde iş ve siyaset dünyasından birçok isim biraraya geldi.

İzmir 0 Yorum

Teras Gökyüzü Projesi tanıtıldı

Uzunyayla Group, İzmir’deki 3 üncü projesi Teras Gökyüzü’nü,tanıttı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.